Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere fórum

"Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
538. 9886f305e8 (válaszként erre: 537. - Milnyo11)
2009. ápr. 12. 09:42

De jó! Ez tök jó!! Én állandóan soványnak vizualizálom magam de még soha nem segített ez így önmagában, túl sok tükör vesz körül! :D

Amúgy update-ezek de meg van nekem is a könyv és a cd. Gondoltam már rá hogy kombinálom a kettőt!

2009. ápr. 12. 09:01
Be kell vallanom nekem már egyszer sikerült igy.Ezelött tiz-tizenkét évvel kövér voltam és nagyon álmodozó.Minden este ösztönösen álmodoztam.Akkoriban sokat olvastam,legföképpen vadnyugati történeteket.Elképzeltem magam lovagolva,kockás ingben,magabiztosan.Egyetlen nyári vakácio alatt teljesen megváltoztam,vagány csaj lett belölem.Visszagondolva még mindég hihetetlennek tünik.Sokan kérdezték tőlem hogy csináltam,nem igazán tudtam válaszolni rá.Egy slampos lánybol egy magabiztos,jó kiállásu csaj lettem.Mindez ösztönösen,nem tudtam hogy az álmodozásaim ezt teszik majd.De azota sajnos kiléptem az álmok világábol és most ujra itt vagyok,tulsulyosan elkeseredve.És nagyon nehez vizualizálni.Akkoriban ez nagyon természetes volt,maga a menyország.
2009. ápr. 12. 08:53
Elárulnátok ki mennyit fogyott eddig?
2009. ápr. 12. 08:52
Sziasztok.Sikerült megvennem a könyvet.Egy nap alatt kiszallitotak.Azota hallgatom a cd-t,figyelek a testemre és jól erzem magam.Mindha elkezdödött volna valami.Könnyü vagyok,nem vagyok éhes és nem gondolok kajára.
534. Esztea
2009. ápr. 11. 16:05
Köszönöm mindenkinek az ösztönzést! Nagyon sokat segítettetek. Azóta minden nap tornázom egy kicsit. Nektek a tornának milyen hamar látszik az eredménye. Mármint szerintetek mennyi idő mulva kezd el centikben mérhető lenni? Köszi mégegyszer a sok jó szót. Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
533. milic (válaszként erre: 532. - Fadigflo)
2009. ápr. 11. 11:11

Tényleg mondja? :-) Én ezt még nem hallottam. lehet, hogy aludtam éppen? :-)

Én olyanra emlékszem, hogy azt mondja, hogy lesznek részek, amire nem fogsz emlékezni. Ja, vagy az álom miatt van?

Engem annyiszor megkísért a mérleg, de eddig ellen tudtam állni. Viszont azt mondják, fogytam. Háát... A ruháimon nem veszem észre. De fogyok az biztos. Szép karcsú nő vagyok. :-) Tegnap felpróbáltam egy nadrágot, ami nem volt jó rám. Kicsi volt. És eszembe jutott a könyv, meg a nő, aki kidobta a ruháit, és kis méretűeket vett. De végül aztán nem vettem meg a nadrágot.

532. fadigflo (válaszként erre: 530. - Hidewatch)
2009. ápr. 10. 13:16
Nem, mondja is, hogy nyugodtam elaludhatsz, úgyis felébredsz. Vagy az egy másik? :)
531. diablillo (válaszként erre: 530. - Hidewatch)
2009. ápr. 10. 10:14

Van, hogy én is elszuszókálok a közepe felé és ilyenkor én is mindig felkelek a végén. :)

Nem hinném, hogy baj lenne.


Az írtad, hogy "általában bealszol" rajta. Melyik fordul elő többször, amikor bealszol vagy amikor nem? Mert, ha többször alszol el, érdemes lenne egyszer délután meghallgatnod. Ha akkor is elszenderedsz, valószínűleg így hat rád a hangja, ha viszont nem, akkor az esti bealvások a fáradtság miatt vannak. :)


Mondjuk ebben is van valami pozitívum, mert nálam vannak időszakok, amikor nehezen tudok elaludni és ez segít ebben.

530. hidewatch (válaszként erre: 527. - Diablillo)
2009. ápr. 10. 09:31
Én is lefekvés előtt szoktam hallgatni, és általában bealszom rajta, de a végén mindig fel szoktam ébredni. Bárhogy próbálom, ha követem az utasításait, akkor mindig elalszom. Ez baj? :)
529. hidewatch (válaszként erre: 526. - 9c8432d068)
2009. ápr. 10. 09:29
Köszi szépen :)
2009. ápr. 9. 22:53

Esztea!

Csatlakoznék hidewatch véleményéhez.

Tudom, hogy milyen a hajtás, de ahhoz, hogy ne kattanj be muszáj valamennyit mozognod.


A folyamatos görnyedések nem tesznek jót. Tanulás/írás közben állj fel többször és 3-5 percig nyújtózkodj, ugrálj és mondjuk csinálj 10-20 felülést vagy guggolást.

A sok kicsi sokra megy és a tanulás is jobban fog menni! :)

527. diablillo (válaszként erre: 522. - Milic)
2009. ápr. 9. 22:41

Üdv! :)

Utalás szerintem sehol nincs és a cd-ről is megoszlanak a vélemények. Van, akinek nem jött be; van, akinek igen, de nem mindig tudja hallgatni.


Én igyekszem minden nap, alvás előtt. Persze előfordult már, hogy egy-egy alkalommal kimaradt.

Szerintem hallgasd annyiszor és akkor, amikor jól esik. Ez az egész erről szól.

Hajrá! :)

526. 9c8432d068 (válaszként erre: 520. - Hidewatch)
2009. ápr. 9. 16:49

Bemásoltam neked a keksz receptjét.Fladigflo naplójában kép is van róla,a 10. beírásnál.


Kakaós rostkeksz

Diétás jellemző: Szénhidrátszegény, Kalóriaszegény, Zsírszegény, Lisztérzékenyeknek is, Cukorbetegeknek is

Kategória: Sütemények, édességek

Hozzávalók: (kb. 14 db lesz belőle)


15 dkg zabpehely


15 dkg búzakorpa


1 dkg szódabikarbóna


6 evőkanál natúr kakaópor


20 dkg vaj


2 tojás, édesítőszer - ízlés szerint



Elkészítés: 1. ) A zabpelyhet egy teflonban megpirítjuk, majd ledaráljuk egy darálóban. (Nekem elveszett a darálóm, ezért nem daráltam le. :-)))

2. ) A tojást a vajjal és az édesítőszerrel habosra keverjük, majd hozzáadjuk a többi alapanyagot. (Nekem volt 1 dl házi, cukrozatlan meggylevem, azt is beleöntöttem. )

3. ) Az így kapott masszát alaposan összegyúrjuk, golyókat formázunk, amelyeket laposra nyomunk a tenyerünkkel, és sütőpapírral bélelt tepsire tesszük. Előmelegített sütőben, 180 fokon kb. 20 perc alatt készült el. (A receptkönyvben 8 percet írnak, de nekem úgy nagyon puha volt még a tésztám. ) Egy bögre (sovány) tejjel nagyon-nagyon finom! :-)



Ez lenne a recept. Én 2-3 db-ot szoktam enni belőle, telít és jól is esik. És ami a lényeg, másnap reggel nagyon használ. :)


Vaj helyett én margarint használtam, tökéletesen megfelel, és szerintem kevesebb kakaó is elég bele. Jót tesz neki egy kis mazsola, vagy aszalt gyümölcs is belevágva. Csokidarabokat is lehet beledobálni.


Ezt a receptet egyébként a Mindmegettén találtam, onnan másoltam át úgy, ahogy eredetileg le van írva. Mindjárt dupla adagot sütöttem, és úgy látom jól eláll. Sütésnél figyeljetek, kb. 15 perc után lehet rá számítani, hogy készen van. Ha túlságosan megsül, akkor kiszárad.

Tanácsok: Köszönet érte BÉVI48 - nak :))))

525. 9c8432d068 (válaszként erre: 523. - Esztea)
2009. ápr. 9. 16:43
Nincs mit köszönni,én is a Mindmegettén találtam,de annyira hatásos,hogy gondoltam közzéteszem itt a Hoxán is. Látom,sokaknak van rá szüksége. :)))
524. hidewatch (válaszként erre: 523. - Esztea)
2009. ápr. 9. 10:02
Köszi szépen, megvan :)
523. Esztea (válaszként erre: 520. - Hidewatch)
2009. ápr. 9. 09:56

Szia

Bévi48-tól kaptuk ezt a fantasztikus receptet, és fadigflo fel is rakta a receptek közé "Kakaós rostkeksz" néven. (Egyébként köszönet érte Bévinek és fadigflonak is!)Remélem így megtalálod, ha nem, akkor bemásolom(Csak ugy kedvencekbe tudod menteni :) ). Puszi

522. milic
2009. ápr. 9. 08:55
Sziasztok! Én is csatlakoznék a klubhoz. Hétfőn kezdtem a fogyást. :-) Épp most hallgattam meg a cd-t. Harmadjára. Most először nem aludtam el rajta. Egyébként hol van arra utalás, hogy milyen sűrűn kell hallgatni?
521. hidewatch (válaszként erre: 516. - Fadigflo)
2009. ápr. 9. 08:00
Köszönöm :) És igyekszem. Úgy érzem eléggé eltökélt vagyok :) Meg jó, hogy vannak itt olyanok, akik ugyanazért küzdenek, mint én :)
520. hidewatch (válaszként erre: 519. - Esztea)
2009. ápr. 9. 07:58
Leírnád nekem a zabsüti receptjét?:)
519. Esztea (válaszként erre: 517. - Fadigflo)
2009. ápr. 8. 18:21

Sokszor próbáltam már a jógát, de a kedvenc DVD-m otthon van, így arra nem tudok tornázni. Pilatest még nem próbáltam. Mennyivel más mint egy jóga?


Gratulálok neked, hogy ilyen aktívan sportolsz! Nagyon ügyes vagy!


A zabsütit eszem folyamatosan, már a második dupla adag sült le a hétvégén. Nagyon szeretem, csak én egy kis cukormentes baracklekvárral felturbóztam :) A pohár tej is minden este megvan lefekvés elött:)


Igen a szakdogámat/diplomamunkámat írom itt kinnt, meg mellette tanulok arra a 6 tárgyra amim itt van. És közben az otthoni tárgyakra is gyártom a beadandokat és készülök a vizsgákra (14 tárgy). Így nem sok időm marad magamra és páromra. Próbálom a bevásárlást gyalog intézni és ugy hogy közben kicsit felpörgessem a pulzusomat. Meg amikor tehetem tornázni Béres Alexandrára, de nem sokszor sikerül.


Köszönöm a bíztatást. Próbálom nem feladni!

518. Esztea (válaszként erre: 515. - Hidewatch)
2009. ápr. 8. 18:15
Albérletben vagyok (angliában) és majd május végén költözök haza, szóval addig nincs értelme venni egy bicót :). Köszi mégegyszer a kedvességet.
517. fadigflo (válaszként erre: 514. - Esztea)
2009. ápr. 8. 15:57

Pilates? Remekül megmozgat, csak 40 perc naponta !

Én most futok, és a 10 km-re edzem. :) Már volt 6 km is, de mindig annyit futok, amennyi jól esik. Remekül érzem magam utána! El sem tudjátok képzelni...:)


A helyzet az, hogy fogalmam sincs mitől hízol, hiszen nekem anno bejött a dolog. Most már ez az életmódom, mert azt eszem, amit kívánok (meg ami van itthon vagy van pénzem megvenni, persze..) és kellemesen teliig, de van, hogy kicsit túleszem magam, mert ez a mééézes kifli olyan finom :)))) De remekül tartom a súlyom, napi mozgással együtt, egyre jobban érzem magam. De nekem tényleg csak a csípőmmel van baj... :(


KITARTÁST, neked. Egyél zabsütit! Az remek erre.

Este lefekvés előtt egy pohár tej, szintén fogyaszt valami szinten. Ám veszélyes, ha nem eszel meg naponta kb. min. 1500-1900 kcal-t mert szép lassan leépül az anyagcseréd, arra figyelj, ha eszel ne nuku kalóriás kajákat egyél, mert a tested igényli az energiát !

Mozogj (ha nincs is időd), mert együtt a kettő hat. De a legfontosabb: HIGGY MAGADBAN. Ne állj mérlegre, hanem minden falat lenyelésekor érezd, hogy karcsúbb és szebb vagy és ha elhiszed, akkor mások is elhiszik és szebbnek látnak majd. Ráadásul ha nem adod fel, hamarosan az a plusz 8 kiló, mínuszba fog átcsapni. Remélem elhiszed nekem és nem adod fel. Mert a boldogság Neked is jár!



Tudom, hogy szakdoga (azt írod ugye?) mellett nincs sok ideje az embernek és szinte észre se veszi, hogy elrepült az idő.. és még mozogni is akartál, de ha van egy fitness kazettád, vagy akármid (itt ajánlom a pilatest), amiben hiszel, akkor tényleg formálódsz majd, könnyebben megy majd minden nap és a stresszet is kioldja belőled! A lényeg a hit. Mert ha hiszel, akkor nincs se tűz, se víz, se pár kiló, mi eltántorítson! :)))


(Bocsi, egy református megnyilvánulást hallhattál a hitről =) )

516. fadigflo (válaszként erre: 511. - Hidewatch)
2009. ápr. 8. 15:48
Gratulálok. Mert MÁR elértél valamit. De ne add fel, ha nehéz lesz sem, :)
515. hidewatch (válaszként erre: 514. - Esztea)
2009. ápr. 8. 14:54
Ne hagyd, hogy eluralkodjon rajtad ez az érzés, mert az nem vezet jóra. Koliban laksz? Vagy albérletben? Ha unod a szakdogaírást, állj fel, és ugrálj egyhelyben :) Még jól is fog esni. Nem kell kipurcantani magad a tornával, sőt. Ha te csak napi 20 percet akarsz tornázni, akkor tornázz napi húsz percet, de a pulzusodat tartsd magas értéken.
514. Esztea (válaszként erre: 513. - Hidewatch)
2009. ápr. 8. 14:34
Aranyos vagy. Nincs szobabiciklim sajnos. Majd talán ha hazaköltözök akkor lesz. Jelenleg az anyagcserémet a zabsütivel próbálom feljebb tornázni. De igazad van, talán majd ha kész vagyok, akkor menni fog a torna is. Csak kicsit el vok most kenődve.
513. hidewatch (válaszként erre: 512. - Esztea)
2009. ápr. 8. 14:27
Esztea, van szobabiciklid? Mert azon remekül lehet olvasni-tanulni, és olyan mozgás mindenképpen kell, ami felpörget, az anyagcserédbek kell ez a turbó. Ne csüggedj, ha meglesz a diploma, több időd lesz. Amúgy szerintem napi 30 perc is elég. Vagy ugrálókötelezz, vagy hullahopp karikázz. Ennyi szabadidő mindenkinek kell a tanulás-szakdoga írás közben, ennyit nem vonhatsz meg magadtól. Csak olyat csinálj, amit élvezel. Találd meg, melyik az a sport, ami nem nyűg neked. Ha pl. a szobabiciklizést egybeidőzíted valami jó kis kedvenc sorozattal, akkor dupla kikapcsolódás, és nem nyűgként gondolsz majd rá.
512. Esztea
2009. ápr. 8. 14:21

Sziasztok

Nem is igazán érzem úgy, hogy irhatnék ide, hiszen én hizom :( Amikor kezembe akadt McKenna épp a 90 naposat csináltam 2 hónapja, de már ki volt készülve tőle a szervezetem teljesen. Akkor áttértem a McKenna módszerre. Rájöttem, hogy érzelmi evő voltam, így azon már változtattam. Jelenleg csak annyit eszem, amig nem érzem a pocimban, hogy kellemesen tele lennék, és csak akkor, ha igazán éhes vagyok. Viszont, jelenleg nincs időm tornázni. Igy marad a 2-3 naponta 40 perc séta, amig megyek bevásárolni, vagy suliba. Sajnos azon kívül ülök, mert írom a diplomámat és két szakot viszek jelenleg és nincs már energiám tornázni. Így plusz 3 kiló vagyok. Nemhogy fogytam volna, hanem még vissza is jött rám. Nagyon szomorú vagyok, és nem tudom mihez kezdjek :( Örülök hogy nektek sikerül fogynotok. Én is szerettem volna még 5 kilót ledobni(amiből most 8 van) május végéig. Sajnálom, hogy panaszkodok, de ez most kibukott belőlem... Sajnálom...

511. hidewatch (válaszként erre: 507. - Fadigflo)
2009. ápr. 8. 10:17

Köszönöm :)

A helyzet az, hogy már elkezdtem a diétát, amikor McKenna a kezem közé akadt. Már nem akartam abbahagyni, de gondoltam segíteni fog. És segít is, nagyon is. Tudom, hogy én valójában nem a 90 napos diétától fogyok, hanem attól bazi hogy keveset eszem. Nem eszem olyat, amit nem kívánok, viszont rengeteg jó kaját igen, amit eddig szinte sosem. Mindennap sportolok. Viszont a diéta segít nekem a fegyelemben, abban is, hogy tényleg figyeljem az éhséget. Ha már elkezdtem, most már be akarom fejezni, valahogy így neveltek, a zeneiskolával is így volt :)))

Hiszek McKennában, mert átkapcsolta az agyamban a kapcsolót, és hiszek abban, hogy ha lefogytam, segítségemre lesz a súlytartásban. Furcsa volt meghallgatni először. Először a buszon hallgattam meg, hogy tudjam, hogy miről van szó. Annak ellenére, hogy nyugodt környezetben kellett volna meghallgatni, én vizuális típus vagyok (még a buszon is képes vagyok álmodozni), és azóta is az első meghallgatás volt rám a legnagyobb hatással. Ott, abban a fél órában mintha átkattant volna egy kapcsoló. Nem tudom megfogalmazni, mi történt, de olyan lélektani löketet adott, hogy gyakorlatilag teljesen felszabadultam tőle, és azóta úgy érzem magam, mint minden normális ember, nem pedig úgy, mint egy konyhamalac.

Én tényleg mindekinek ajánlom, eddig is hittem benne, hogy a testsúly fejben dől el, most meg aztán pláne.

2009. ápr. 8. 09:07
nekem úgy látszik ez a 90 napos kellett,hogy meginduljak. 2 nap alatt 1,2 kilót fogytam. nagyon örülök, mert utoljára olyan 1,5-2 éve voltam ennyi kiló mint most. és mcennának is segít a módszere abban, hogy bár most nincs időm hallgatni, de többször látom magam előtt vizuálisan,hogy hogyan is fogok kinézni,ha lefogyok.
509. milnyo11 (válaszként erre: 506. - Hidewatch)
2009. ápr. 8. 07:04
Köszi szépen,sikerült.
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook