Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere fórum

"Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2009. ápr. 14. 15:29

"A fogyókúrás ipar találta ki ezeket a tablettákat és kíváncsi vagyok, mikor fognak végre belebukni."


nem fognak belebukni, mert mindig lesznek emberek, akik elhiszik, hogy elég egy tablettát bekapniuk, s nyugodtan fekhetnek tovább a kanapén és tömhetik magukba azt, amit korábban is.

567. hidewatch (válaszként erre: 566. - 9cb8f8c741)
2009. ápr. 14. 15:25

"A fogyókúrás ipar találta ki ezeket a tablettákat és kíváncsi vagyok, mikor fognak végre belebukni."


Szerintem soha :) Az emberek mindig mindent azonnal akarnak, mindenféle energia-ráfordítást minimalizálva :)

566. 9cb8f8c741 (válaszként erre: 562. - 4a4efb06eb)
2009. ápr. 14. 15:19

Az összes átverés. Ahogy írták előttem is, diéta és rendszeres mozgás mellett használ csak, akkor se azért, mert ilyen vagy olyan hatóanyag van benne, hanem mert ha diétázol és mozogsz, akkor tabletta nélkül is lefogysz.Ha meg nem fogysz le a tablettától, akkor a gyártó úgyse fogja vállalni a felelősséget, hiszen valamit biztos félreértettél vagy nem jól alkalmaztad. Egyébként is cselesen vannak megfogalmazva a tablettát kísérő reklámszövegek, direkt félreérthetően, már eleve kizárva azt, hogy csak a tabletta működőképes legyen. A fogyókúrás ipar találta ki ezeket a tablettákat és kíváncsi vagyok, mikor fognak végre belebukni. Az egyetlen, ami a fogyókúrában tényleg hasznos, azt nem lehet kívülről megszerezni, az a pszichés kontroll, csak az senkinek se hajt jövedelmet, így nem azt reklámozzák.

A topik címében említett könyv is csak porhintés. Ki nem tud szép és hasznos gondolatokat meggyőzően előadni a fogyókúráról? :) De nekem ne Paul McKenna erősítse, hanem majd én szépen magam erősítem magam lelkileg. Nem ő fog engem lefogyasztani, hanem én saját magam. Egyébként se kell senkinek hinni, mert nem a szavak a lényegesek, hanem a tettek. Aki jó példával jár elöl, azt fogom követni, mert az bizonyított.

2009. ápr. 14. 14:42

Persze. A reklám lényege, hogy meggyőzze az embert. De. Semmit nem ér mozgás és kajavisszafogás nélkül. Így meg amúgy is fogyni fogsz.

Minimum belekerül 20ezer forintodba, mire csalódsz: megérte ez neked? Majd ha 120 kiló leszel, és elkeseredett, akkor vesd be, de most nincs rá szükség. Csak reklám az egész.

2009. ápr. 14. 14:42
Nem ismerem. Nem nagyon hiszek az ilyen szerekben. Akiktől hallottam, nekik nem használt semmit, mert tényleg életmódváltás kell a hosszútávú sikerhez. Ha meg véletlenül tényleg megalkotnának egy ilyen szert, félő, hogy az emberek az elért súlyt nem becsülnék meg, és valójában nem lennének egészségesek, mert mindig ott lenne ez a szer, amit ha híztak 5 kilót, bevesznek, és kész. Nem hiszem, hogy az emberiség javára válna, max azoknak, akiknek már orvosi/dietetikusi/táplálkozási tanácsadói segítséggel sem sikerült lefogyni.
563. hidewatch (válaszként erre: 562. - 4a4efb06eb)
2009. ápr. 14. 13:26
Hát, szerintem "fogyasztó tabletta" nem igazán létezik. Az egyetlen olyan anyag, amit a biomérnök végzettségemmel talán elismerek, az a sportolók által szálkásításra használt L-karnitin, de az sem fogyaszt magában (hangsúlyozom, ilyen termék szerintem nem létezik, ha létezne, akkor viszont nem léteznének kövér gazdag amerikaiak), hanem a testedzés folyamán azt segíti, hogy ne az izmot, hanem a zsírt használja a szervezet a diéta/vagy mérsékelt étkezés alatt. Szerintem mondjuk enélkül is le lehet fogyni, és nem is nagoyn javasolt ilyesmiket szedni (pl étvágycsökkentőt), mert ha bármi hatása is van, az megszűnik, amint abbahagyja az ember, ha meg függ tőle, az nem olyan jó hosszú távon.
2009. ápr. 14. 13:09
És ilyen fogyis tablettákról mi a véleményetek? Van olyan ami használható?
561. hidewatch (válaszként erre: 559. - Diablillo)
2009. ápr. 14. 12:06

Én sem ettem egyszer sem túl magam Húsvétkor, és ez tök jó érzés volt :)) Nem is híztam szinte semmit, pedig ettem sütit is :)


Én úgy szoktam megoldani a lassú evést, hogy nagyon kis falatokat gyártok, és el szoktam mélázni két falat között. Ez persze nem könnyű azoknak, akiknek rövid az ebédszünet, de fél óránál szerintem senkinek sem rövidebb, ennyi idő alatt pedig eljut az agyhoz a jóllakottság, még lassú evéssel is. Ha pedig még nem jutott el, és előbb abba kell hagyni az evést, kis idő múlva az éhség akkor is abbamarad szerintem, mert étel jutott a gyomorba.

2009. ápr. 14. 11:53
Hát lehet jó ha lassan eszel mert biztos kevesebbtől megtelsz. Vagy legalábbis ugy érzed. De meddig? Meg nem biztos h mindig van időm a kajálást elhúzni annyira :S
2009. ápr. 14. 11:45

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de a hétvégén tudatosult bennem, hogy mennyire rossz érzés, amikor teleeszem magam.

Ennek nagyon örülök, mert végre elértem arra a szintre, amikor már nem akarok ész nélkül zabálni.

A lassú evéssel még vannak gondjaim, de szerintem az egész módszerben ez a legkönnyebben elérhető dolog.

558. hidewatch (válaszként erre: 557. - 4a4efb06eb)
2009. ápr. 14. 11:32
McKenna azt mondja, hogy azt edd, amit megkívánsz, de csak akkor, amikor éhes vagy, jól rágd meg az ételt, lassan egyél (pl. minden falat után teddle a villát, és rágj sokáig, élvezd ki, amit eszel), és csak addig, amíg nem érzel kellemes teltségérzetet. Ha kellően lassan eszel, akkor sokkal kevesebb étel is eltelít. Ezenkívül fontosnak tartja a mindennapi mozgást. Ezek elérésében segítség a hipnózisos hanganyaga, ami kb. olyan, mintha félálomban álmodoznál arról, hogy milyen lesz az életed, ha lefogysz, és ez kellően motivál :) Meglepő módon a sportra is motivál :)
2009. ápr. 14. 11:22
És ez a módszer pontosan mit takar? Visszaolvasgattam pár hsz-t de még nem teljes a kép :P
556. hidewatch (válaszként erre: 551. - Milnyo11)
2009. ápr. 14. 10:55
Kb. 3 hét alatt. McKenna módszere a fő irányvonal, ezt egészítettem ki a 90 napossal, de a lényeg, hogy mindennap 45 percet szobabiciklizem, meghallgatom McKennát, és keveset eszem. Ez a titok nyitja. Ez mindenkinél hatásos, aki tényleg, valóban szeretne karcsúbb lenni, mert annál a vágyakozást alakítja tettekké McKenna.
555. fadigflo (válaszként erre: 553. - 4a4efb06eb)
2009. ápr. 14. 10:35
Szerintem a topik címéből kiderül ...
554. fadigflo (válaszként erre: 549. - 9886f305e8)
2009. ápr. 14. 10:34

É biztos vagyok benne, hogy nem. :))



Mindennek két oldala van.

1. aranyosak, hogy felvállalják kövérségüket és nem követik az anorexiás sztárok példáját, és erre büszkék. Kicsit lepumpálja a mai nő önbizalmát.

2. lehet, hogy a 100 kg fölött már tényleg diétázni kellene és nem a kinézet, hanem az egészség miatt. Mert belül rakódik le a zsír, akkor viszont már 500 méter legyaloglása is nehézséget okozhat. Ráadásul a kövérek rövidebb ideig élnek.


De szerintem még mindig inkább a kerekdedebb sztárokat mutogassák, mint a soványakat. De ez csak az én véleményem :)))

2009. ápr. 14. 10:31
És milyen módszerrel fogytál? ha megkérdezhetem :P
2009. ápr. 14. 10:13

Amint látom,nakedbike ez egyik legregebbi forumozo itt.

Nakedbike,neked mennyit sikerült fogyni?

551. milnyo11 (válaszként erre: 550. - Hidewatch)
2009. ápr. 14. 10:11
Szia,mennyi idö alatt?
550. hidewatch (válaszként erre: 536. - Milnyo11)
2009. ápr. 14. 09:54
Sziasztok. milnyo11, én 3 kilót fogytam.
549. 9886f305e8 (válaszként erre: 547. - Helenhadsell)
2009. ápr. 13. 23:04
Én vékonyabb vagyok mint Latifah, akkor lehet nem is nézek ki annyira szörnyen? :D
548. helenhadsell (válaszként erre: 547. - Helenhadsell)
2009. ápr. 13. 22:29
Aztan rakattintottam a képekre, ott van koztuk a Pa-Dö-Dő , hat ilyen undoritot meg még nem is lattam......
547. helenhadsell (válaszként erre: 546. - 9886f305e8)
2009. ápr. 13. 22:22
Jo, mert jol néznek ki, a Queen Latifah nem is annyira durva kovér, de nekem ne mondja az az Adele hogy a szexualis életét nem zavarja. Ha rafekszik egy palira agyonnyomja. Az egészségében sem vagyok annyira biztos. Abban azonban igen hogy a zoknijat tutti nem tudja egyedul felhuzni. Nem ér el odaig.
2009. ápr. 13. 20:03
Jó ez a link amit küldtél! :D
545. 9886f305e8 (válaszként erre: 543. - Fadigflo)
2009. ápr. 13. 20:01
Én szeretem Tyrát, meg volt olyan rész régebben amikor egy dundiból vékonyra fogyott lány nyert! Mutatták milyen volt előtte! Nem tom hogy csinálta hogy a bőrén semmi se látszott.............
2009. ápr. 13. 19:49

[link]


...

543. fadigflo (válaszként erre: 542. - 9886f305e8)
2009. ápr. 13. 19:39

Én jót röhögök rajtuk. De főleg Tyra-án :) De attól függetlenül, ha időm engedi, bele-bele nézek.

A tányérosnak még csak a reklámját láttam :(

542. 9886f305e8 (válaszként erre: 541. - Fadigflo)
2009. ápr. 13. 19:31

:D És a Mutasd a tányérod is szuper!! Hat rám lelkileg, egyre inkább kívánom a gyümiket, zöldségeket!!!

Éljenek az életmód-műsorok!!!

Azért a Topmodelleket is szeretem! :D

541. fadigflo (válaszként erre: 540. - 9886f305e8)
2009. ápr. 13. 19:27

Én is láttam!!!

És én is ... úgymond "megkönnyebbültem". Jó érzés volt látni, hogy legyeskedtek körülötte a pasik, pedig nem csonti :))))))))

És. Szoktam nézni (néha) azt a műsort is. Annyira jó, hogy ilyenek is vannak, nem csak a topmodell leszek, meg hasonlók... :)

540. 9886f305e8 (válaszként erre: 539. - Milnyo11)
2009. ápr. 13. 19:16

Ez nagyon jó!! Nekem sok erőt adott most a tegnap esti film amiben Queen Latifah szerepelt. Annyira jó cuccai voltak és olyan jól nézett ki annak ellenére hogy dundi! Na meg ki tudja meddig élünk és miért ne élhetnénk boldogan és sugárzóan akkor is ha van rajtunk némi felesleg?!

Még valami:

ajánlom figyelmetekbe a Viasat3 műsorát- MEZTELENÜL IS SZÉP VAGYOK!!! Annyira jó! :D

2009. ápr. 12. 10:50
Valoban most nekem is sokkal nehezebben megy,de akkor konnyeden sikerult.Teljes storykat voltam kepes gyartani,melyben en voltam a főhös,a végzet aszonya,tökéletes bombázó.És észrevétlenül ugy átalakultam,hogy édesanyám orvost hivott,mert a barátnöm a hátam mögött mondta,hogy szemmel lathatoan fogyom.Azt hitték,hogy beteg vagyok,de valojában soha nem voltam jobb formában.Azota is mondogattam a férjemnek,hogy milyen konnyü volt akkor és csupán most tudatosul bennem,hogy mi történt akkor.Minnél többet vizualizáltam annál jobban éreztem magam a valos életben és minnél jobban éreztem magam annál jobban kezdtem kinézni.Ahogy formálodtam ugy erösödött az önbizalmam,ezek egymást erösitik.Higgyétek el csak a kezdet nehéz.
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook