Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere fórum

"Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2009. ápr. 22. 18:43
Akkor jó. Én is innen :)
597. Esztea (válaszként erre: 596. - Milic)
2009. ápr. 22. 18:37

Hát én meg priviben válaszoltam :)


Azt hiszem, hogy akkor most nagyon rossz kislány voltam :P

596. milic (válaszként erre: 595. - Esztea)
2009. ápr. 22. 18:34
Esztea véletlenül Privát üzenetben küldtem neked azt amit ide akartam írni. :-D
595. Esztea (válaszként erre: 594. - Kisrigó)
2009. ápr. 22. 18:27
Nem visszük magunkkal. Én otthon a nappaliba csinálom :) Az a jó benne, hogy elég egy egy méter szer 2 méter rá, mert szinte az egész helyben van.
2009. ápr. 22. 15:54
Ezt viszitek magatokkal sétára? Lehet hülyén hangzik a kérdés, de még nekem nem sikerült letöltenem.
593. Esztea (válaszként erre: 592. - Diablillo)
2009. ápr. 21. 22:14
Leslie Sansone-t én is csak ajánlani tudom. Én asztmás vagyok, de az ő módszerével simán megycsinálom a 4 mérföldet(azaz 6,4km-t) naponta. ÉS utána tele vagyok energiával. Van benne séta és egy kis jogging :). Érdemes kipróbálni.
592. diablillo (válaszként erre: 589. - 94c02c5bb5)
2009. ápr. 21. 22:05

Valamelyest csatlakoznék az előttem elhangzottakhoz és ajánlanék valami mást.

A gyaloglást. Jóval kíméletesebb, mint a futás és a legjobb zsírégető.

Leslie Sansone-nak vannak gyaloglós tornái és ha rákeresel a neten akkor láthatod, hogy rengeteg embernek segített megszabadulnia a kilóktól. Mindezek mellett sok jótékony hatása is van.. Csökkenti a rossz koleszterint és növeli a jót, jó hatással van a szívre.. stb.


Még egy dolog. A reggeli tornával vagy a délelőttre időzített tornával sokkal hamarabb elérheted a vágyaidat, mintha este tornáznál. Mivel reggel mozgattad meg magad, a zsírégetés egész nap végig fog kísérni.

591. diablillo (válaszként erre: 588. - Kisrigó)
2009. ápr. 21. 21:58
Eddig mindenkit szívesen "láttunk", úgyhogy üdv a klubban! :)
590. fadigflo (válaszként erre: 589. - 94c02c5bb5)
2009. ápr. 21. 18:04

Hééé ott szoktam lenni!

De mindegy :) Én csak így látom. Sikeres fogyást :) Én sem diétázom amúgy (én senkinek nem is ajánlom...)

589. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 587. - Fadigflo)
2009. ápr. 21. 16:53

Aranyos vagy hogy segítenél. Nem tudok veled mindenben egyetérteni. Azért futok, mert zsírt égetnék, ezáltal fogyás is bekövetkezik. A futás elég hozzá. Azonban mivel több éve itt van, nagyon nehezen is indul el. Nálam nem az van, hogy futás és diéta. Nem , nálam fogyás és tudatos táplálkozás van. Sokat olvastam, akár nézz át a futófórumunkba.

Naponta emelem egyébként a futott időt, ezáltal a távot is. Na mindegy, azért vagyunk emberek, hogy mindenki máshogy gondolja. Köszi azért az írásodat.

2009. ápr. 21. 16:50

Sziasztok!

Én is csatlakoznék! Egyszer már sokat segített nekem az agykontroll, de a probléma elmúltával felhagytam a gyakorlásával. Most fejeztem be McKenna könyvét! Lenyűgözött! Valójában az ő módszerének is szerves része az agykontroll, az-az az, h a gondolataink befolyásolják az életünket, szervezetünket. Vasárnap töltöttem le a könyvet, de a zh-im miatt csak most tudtam befejezni az olvasást, de már vasárnap óta próbálom követni a módszert.

Már érzem a változást a fejemben, a gondolataimban.

Eleinte biztosan nehéz lesz figyelni a testem jelzéseire- h mit kívánok és mit nem, h mikro vagyok tele - de hiszem, h ha egy tudatosan odafigyelek akkor egy idő után az életem részévé fog válni.

Szeretnék végre idegesség és stressz nélkül megszabadulni ettől az állandó 5kg feleslegtől, és utána is bűntudat nélkül évezni az életem és az ételeket!

Jól jönne egy csapat akivel megoszthatom kérdéseimet és tapasztalataimat. Remélem nem bánjátok ha csatlakozom!

587. fadigflo (válaszként erre: 585. - 94c02c5bb5)
2009. ápr. 21. 15:46

Szóval Te azért futsz, hogy fogyj. Távol álljon tőlem mások bírálása, de remélem tudod, hogy napi ugyanazon táv lefutásával semmire nem fogsz menni. Mármint fogyás terén.

Ahogy milic is mondotta volt: kevesebb kalória, több mozgás. DE! A szervezet egy idő után automatára kapcsol, vagyis IGÉNYLI a napi egy órás futást, anélkül, hogy zsírt égetne, mert hozzászokott. Vagyis: ha egy nap kb. 3000 kcal-át megennél és nem futnál, tuti híznál.

Az, aki fogyni szeretne, mindig FOKOZATOSAN emeli a távot (a te esetedben futásnál), azaz minden alkalommal egy picit többet fut. CSAK futás azonban nem elég. (Mert azt sem kell, sőt nem is lehet minden nap végezni, mert kimerülnek az izmaid... kell pihenő hetente minimum 2szer).

Szóval eddig azt hittem azért futsz, hogy izmot építs vagy mert élvezed. De fogyás így nem fog menni... Bocsi...

De talán te is érzed, hogy a belvárosban futó 40 kilós csöpp egyedek sem a futástól lettek csontik. Ehhez több kell napi fél- egy óránál. Tudjuk ugye, hogy a zsírégetés 20-30 perc után indul be, ezután nyúl csak a tartalékokhoz. De ha megszokja, majd később és még később nyúl a zsírhoz. Szoktam látni kerekebb futókat is ...


Írod,hogy tornával nem, csak aerob mozgással lehet fogyni. Bár nincs igazad... A súlyzózás anareob, legyen az saját testetted vagy "külső" súllyal. És az is fogyaszt.

Megfelelő táplálkozás mellett tehát.


Szerintem ezért nincs változás. Túlhajszolod magad. Jó érzés minden nap futni, tudom, de még jobb egy nap pihi után! Az izmok munkája igazán csak pihenő időszakokban teljesedik ki. Ha nem pihenhet, nem is lesz maximálisan terhelhető. Ne hagyd, hogy elsorvadjanak az izmaid!


A módszerhez meg: én ezzel fogytam ünnepek után, de utólag belegondolva, ez lehet,hogy csak "visszatartott víz" volt. Kb. 4 kilót fogytam, mindössze 2 hét alatt. Ugyan nem szedtem vissza, de én is sűrűn sportolok (futás, hastánc, sulyzó, torna, hulahopp, gyors gyaloglás, néha kardio kondiban...) és elég keveset eszem. Mármint nem vagyok nagyétkű.

Bár a módszer nem igényli az egészséges kaják fogyasztását, jó tudni,hogy pl. a t.k-ű és rozsos pékáruk könnyebben emészthetők, telítenek, finomabbak.. Fölösleges ebédre tortával tömni magunkat,mert bár napi kalóriabevitelünk fölé (!!) emelkedünk ezáltal, mindez csak üres kalória. Hasztalan. Zsír lesz belőle.

Mindazt amit McKenna leír, BE KELL TARTANI, nem csak fogyni vágyóknak, mert minden elvnek van alapja, azonban... ha ez nem társul tudatos étrendkialakítással és sporttal, semmit nem ér...

Egy idő után ösztönösen egészségesebben fogsz étkezni, ahogy McKenna is mondta.. De addig "rá kell szoktatnod" magad.


Tehát: SENKI NE ADJA FEL. Sport + jó kaják = egészség, fogyás.


De mindenki felejtse el a fogyókúra szót, a gyors fogyást, az állandó lemondást. Ki kell élvezni: egyszer élünk....

586. milic (válaszként erre: 585. - 94c02c5bb5)
2009. ápr. 21. 12:37
Nakedbike, úgy érted a semmi változást, hogy nem fogysz? Akkor lehet, hogy valami nem stimmelhet az alkalmazott módszerrel, vagy az alkalmazással. A fogyás azon alapszik, hogy több energiát égess el, mint amennyit a szervezetedbe beviszel. Tök mindegy milyen módon csinálod, de ez a lényege mindegyiknek. Tehát ha több hónapja minden nap egy órát futsz, és kevesebb energiát viszel be, akkor fogynod kellene. A korral az ember anyagcseréje és így az emésztése is lelassul, de a napi egy óra futásnak eléggé fel kéne gyorsítania. Ez tuti nem a korod miatt van, nem vagy te matuzsálem. :-)
2009. ápr. 21. 11:11

Ki hogy áll a módszer alkalmazásával?

milic: látom átléptél te is a 3. x-be. Ezután sajnos nem megy olyan gyorsan a fogyás mint korábban, saját tapasztalat. Ha elfogadod, hogy fogyni fogsz, de ennek idő kell akár egy év is, hogy pár kg lemenjen, akkor sikerül. És max. havonta mérni magad mérleggel, a mérleg az ellenséged. Sokan feladják, ha nem változik a súlyuk egy hét alatt. Én napi egy órát futok, már több hónapja, és még semmi változás. Nem baj, lassan át fog alakulni a tested, hidd el.

584. milic
2009. ápr. 20. 20:14

Helenhadsell, mi ez a támadó hangnem? Nem értem honnan szeded, hogy Béres Alexandrázom. Tavaly súlykontrolloztam. Miből gondolod, hogy most is erre a módszerre hagyatkozom?

Igen, sportoltam,. Vagyis nem hajtottam magam mint a nemnormális, de azért sportolgattam. 60 kiló körül indultam neki. Talán fél kilóval több voltam. Most amikor ráálltam a mérlegre, 60,7 kg voltam.

Hát nem tudom. Szeretnék hinni ebben, de...

583. Esztea (válaszként erre: 581. - 9c8432d068)
2009. ápr. 20. 20:00

Hát szurkolok neked. Hátha beindul. Én a plusz 3 kilóig voltam hajlandó kisérletezni.

Jelenleg ott tartok, hogy nem tudok magamnak ruhát venni, mert a 40-es méret nagy a 38-as még kicsi. Szóval valamit neki kell esnem csinálni, mert ez igy nem lesz jó:(. Ma is meg tegnap is 6,4 km ert futottam, joggingoltam, sétáltam. ÉS tornázni is szoktam.

582. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 576. - Milic)
2009. ápr. 20. 13:06
Nem szabad mérlegre állni, ne add fel! Működik! Egyébként a torna nem ér semmit, ha fogyni akarsz. Egyszerűen aerob mozgást végezz, a zsír csak akkor fog égni, mivel a felesleg zsír, ezért csak ekkor fogsz fogyni. Nálam bevált.
581. 9c8432d068 (válaszként erre: 580. - Esztea)
2009. ápr. 20. 12:34

Érthető,hogy el vagy keseredve.

Én sem röpködök az örömtől,mert minuszaim nincsenek 2 hónap óta,max. annyi,hogy nem híztam,tartom a súlyomat.

Talán ez is valami,aztán majd csak elkezdek "apadni".

580. Esztea
2009. ápr. 20. 09:49
Hát nem tudom...nekem valószínűleg nem válik be ez a módszer, hiába hiszek benne, és hiába kezdtem neki a multkori nagy kiborulásom óta napi szinten tornázni. A kilók jönnek vissza fele, amit nem engedhetek meg magamnak, így valami más után kell néznem. Köszi mindenkinek a byztatást, azért majd benézegetek, hogy ki hogy halad. Puszi
579. 9c8432d068 (válaszként erre: 576. - Milic)
2009. ápr. 19. 17:30
Hány kilóval indultál neki a fogyásnak?
578. helenhadsell (válaszként erre: 576. - Milic)
2009. ápr. 19. 17:18
Annyira nem hihettél benne ha kozben Béres Alexandrazol :-) Ne add fel!
577. fadigflo (válaszként erre: 576. - Milic)
2009. ápr. 19. 17:08
Sport hogy megy?
576. milic
2009. ápr. 19. 16:22

Sziasztok! Letelt az első 2 hét, úgyhogy beszámolok az eredményeimről. Egy grammot nem fogytam. :-(

Pedig betartottam a szabályokat, és annyira hittem benne, hogy szinte már éreztem is, hogy vékonyabb vagyok. Aztán két hét elteltével ráálltam a mérlegre, és pontosan ugyanannyi kiló vagyok, mint amikor elkezdtem. Nem tudom, hogy folytassam-e így, hogy semmi eredményt nem tudok felmutatni. Sajnálom. Nekem nem hatott.

575. fadigflo (válaszként erre: 572. - Hidewatch)
2009. ápr. 17. 22:01

Sztem olvass vissza, megéri. Nincs erőm újra leírni ...

Eredményes, ha hiszel benne.

574. hidewatch (válaszként erre: 573. - 4c23a80a06)
2009. ápr. 17. 13:01
Pl. meg tudod rendelni a www.bookline.hu oldalon. De szerintem könyvesboltokban is meg lehet találni még.
2009. ápr. 17. 12:26
holt udom ezt a könyvet és cd-ét megvenni?
2009. ápr. 17. 11:58
Amúgy vannak eredményeitek McKennával? Mik a tapasztalatok?
2009. ápr. 17. 10:29

A baj az, hogy az emberek azt hiszik, hogy vannak olyanok, hogy fogyókúrás tabletták.

Ezek többsége inkább étrendkiegészítő; arra találták ki, hogy az elvetemült koplalók a tabletták segítségével bevigyék a szükséges vitaminmennyiséget.


Ha erről az oldalról nézzük akár még hasznosak is lehetnek (persze nem állítom azt, hogy mind ilyen), de mindezek használata teljesen feleslegessé válik, ha csak a tablettáktól várjuk a csodát.


Tudatosulnia kéne már az emberek fejében, hogy a mozgás nem egy olyan dolog, aminek az a lényege, hogy 30-60 percen keresztül szenvedjünk. Olyan dolgokat kellene csinálni mozgás címén, amit élveznek és teljesen mindegy, hogy mi az. Enélkül nem megy, akár tetszik, akár nem...

570. 9886f305e8 (válaszként erre: 554. - Fadigflo)
2009. ápr. 14. 21:27
:D Szerencsére még sosem voltam 100 kg, a 85 a max azt hiszem... De szeretnék újra 60 kg lenni, az 55 pedig szép álom! :D
2009. ápr. 14. 15:55

Ez így van. Mindenkinek igaza van :)))

Halál gáz ha valaki elhiszi, hogy van ilyen gyógyszer, a sztárok meg (akik még meg tudnák fizetni...) inkább éheztetik magukat? Vicces lenne...

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook