Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere fórum

"Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2010. febr. 14. 15:02

Épp most olvasom a könyvet, és tényleg érdekes dolgok vannak benne. Megfigyeltem én is a vékony ismerőseimet, páromat, öcsémet stb...akik azért tudnak ám jókat enni :). Ugyanarra a tapasztalatra jutottam, mint amit Mckenna a könyvében ir. Csak akkor esznek amikor éhesek lesznek és sohasem pl. unaloműzéskor vagy lelkiproblémák miatt...Nagyon tetszik ez a módszer, jobban is érzem magam, hogy nem eszem túl magam, figyelek a testemre,mikor kell abbahagynom az étkezést.

Viszont mikor elkezdtem lemértem magam, kereken 60 kg voltam a 153 cm-hez :S. Megfogadtam, hogy nem mérem magam legalább 2 hétig!! Mellette hastáncolok, taposógépezek, meg amihez épp kedvem van...

687. adrixa (válaszként erre: 686. - Bálozó)
2010. febr. 14. 00:26

Szia!


21-es hozzászólásban van a cím, ahonnan letöltheted.

2010. febr. 13. 21:16

upszz..elfelejtettem az email címem:)

itt van: balozo@citromail.hu

685. bálozó (válaszként erre: 684. - Blanka25)
2010. febr. 13. 21:15

Sziasztok!:)

Bocsi hogy zavarok,de valaki elküldené nekem a hanganyagot?? Régebben megvolt csak sajnos elveszett:( Nekem is segített:) abbahagytam és most újra szeretném kezdeni:) Köszönöm előre is...és Sok Sikert azoknak akik most kezdik:)

2010. febr. 12. 17:00

Sziasztok!

Tegnap este kezdtem el alkalmazni ezt a módszert, ami igen igéretes. Ma már teljesen máshogy étkeztem,mint amihez hozzá voltam szokva. Reggelizni is csak akkor reggeliztem amikor megéheztem. Egy sajtos péksüti volt a reggelim. A munkahelyen az ebédidő déltől fél1 -ig van de nem mentem ki kajcsizni mert nem voltam még éhes, olyan 14óra felé éheztem meg de a banánt kivántam és azt ettem, rá egy órára ettem a resztelt májból amit vittem de nem birtam mind megenni. Sokkal jobban érzem igy magam, mintha időhöz kötve ennék.

2010. jan. 17. 08:31

Két hét alatt 6 kiló mínusz. ( pizzával, cukros teával, csokival)


De persze ezekből annyit amennyire éhes voltam.


Sok sikert!

2010. jan. 4. 08:30

ÉN az ünnepek alatt visszaestem....

De most újult erővel, újra nekiállok hallgatni a cd-t, mert ez igy nem jó :)

681. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 680. - Miave)
2009. dec. 9. 13:41
ok, várjuk, nagyon jó a módszer.
680. Miave
2009. dec. 9. 13:30

Paul Mckenna ügyben, holnap veszem meg a könyvet. Az alapokat értem, egy hete próbálom is betartani, sőt mérlegre is álltam azóta és 2kilóval kevesebbet mutatott, ami jót tett a lelkemnek.

Ha sikerül hosszabban betartanom beszámolok az eredményről.

2009. nov. 23. 07:07

Nem, épp ez a baj, hogy mindig eszem! Ezért márt elfelejtettem érezni, hogy mikor vagyok éhes, és ha mondjuk egy napig nem tudok enni, mert futkározok össze vissza, akkor sem érzek semmit, csak hogy szédülök, de ilyenek mint pl: haskorgás, éhségérzet nincs :(


Hát mi számít túlsúlyosnak? 80 alatt vagyok( a pontos adatok titkosítva :D ) és 175 cm. Van pocim és combom :( kb 60 kilónak kellene lennem.

678. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 677. - SIMON JOLIE)
2009. nov. 22. 09:26
Akkor szoktál enni ha már fáj a fejed és szédülsz? Túlsúlyos vagy?
2009. nov. 22. 09:23

Sziasztok! Kérlek segítsetek! Már kétszer elolvastam a könyvet és hallgattam a cd-t is de egy valami nem megy: NEM TUDOM, hogy mikor vagyok éhes. Még sosem voltam éhes, csak akkor éreztem, hogy baj van ha szédültem, és fájt a fejem. Mit tehetek ez ellen?



A válaszokat előre is köszönöm, SIMON!

2009. nov. 16. 22:55

Sziasztok!


Senki nem fogy ezzel a müdszerrel mostanában?


Én kb. 1 hónapja kezdtem, nagyon tetszik a módszer. Néha kicsit visszaesek, de amúgy általában sokkal lassabban és tudatosabban eszem, mint korábban.


Cm-ek ben fogytam, az tuti, igaz, még a McKenna módszer előtt kicsivel a heti 1 mozgást felemeltem heti 3-4 alkalomra.

675. Eviica
2009. okt. 18. 09:44

Én a nyáron a 90 napossal fogytam le 7 kilót, a végefelé találtam rá erre a módszerre. Arra gondoltam, hogy arra tökéletes lesz a kipróbálása, hogy legalább a leadott kilók visszaszedésétől való félelmeimtől megszabaduljak.

Pontosan nem tudom mióta hallgatom, talán két hete.. fogyni nem fogytam -még- de(!) megfigyeltem, hogy ezzel a "képzeljem el magam vékonyabban" rákényszerítéssel :) tényleg átalakul a fejemben az önmagamról kialakított kép. Épp az az érdekes benne, hogy eleinte ez eléggé nehezen is ment. Több helyen olvastam már erről, hogy a fogyókúrák sikertelenségét leginkább a "lelki hozzáigazodás" hiánya okozza.

Nálam az elsődleges célt elérte: nem estem vissza, reményt kaptam arra, hogy nem kell állandó fogyókúra folyamban élni az életemet. Azt is elhatároztam, hogy még egyszerennyit le fogok adni, és biztos vagyok abban, hogy el is fog indulni a folyamat :)

Szóval szerintem a mérleg nyelvének figyelése mellett/helyett fontos, hogy figyeljünk arra hogyan változik a hozzáállásunk, az érzelmeink, mert itt kezdődik és ez is/A siker.

674. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 673. - Gabi41)
2009. okt. 12. 20:13
Ne szabadkozz, ez a lényeg, hogy leírjuk hogy megy ez nekünk. Szuper ötletek, lehet hogy másnak is segítenek.
673. gabi41 (válaszként erre: 672. - 94c02c5bb5)
2009. okt. 12. 20:12

Köszi!


Az az igazság, hogy nekem tényleg át kellett mosni, az agyam! Én ugyanis eddig teljesen meg voltam győződve arról, hogy a reggelizéstől én hízom! Nem is igazán tudok most sem reggelizni, de az eddigiektől eltérően, amikor megéhezem elkészítek magamnak egy teljeskiörlésű kenyérből készült full extrás szenyát (sok sajt, sok felvágott, sok pari, sok paprika), aminek kb. a felét bírom megenni. Eddig minden főtt ételt csak kenyérrel bírtam megenni. Ekkor jött az agymosás! (Ne akard tudni mivel társítottam az agyamban a fehér kenyeret!)A lényeg:azóta képtelen vagyok megenni. Rengeteg gyümölcsöt eszem, ha kell két óránként. Marhajó, hogy nem kell semmilyen főtt ételt megvonnom magamtól, csak annyi a különbség a korábbiaktól, hogy nem TV nézés közben eszem, hanem tényleg odafigyelek magamra. Ha nem érzem már az éhséget, abbahagyom! Ha nasizni támad kedvem, megteszem, csak éppen Norbi pudingot, vagy rudit eszem.

A hűtőnkre kiírtam : Tényleg éhes vagy???

Valahogy így megy ez nekem...:-)


Bocsi a hosszúra nyúlt válaszért!

672. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 671. - Gabi41)
2009. okt. 12. 19:44
Ez aztán az eredmény, gratulálok Neked, szuperül haladsz, írnál róla egy picit, hogy hogyan megy ez neked a gyakorlatban?
671. gabi41 (válaszként erre: 670. - 09f202c37d)
2009. okt. 12. 19:14

Sziasztok!


Én két hete csinálom, bár lehet, hogy kicsit túl fanatikusan, hiszen a két hét alatt 5 kilótól sikerült leadni. Azt az öt kilót, amit az elmúlt 1 hónap és 18 napban szedtem föl, amióta nem dohányzom!

Ez tényleg olyan tud lenni, mint egy igazi agymosás, de úgy látszik nekem ez jön be, mert a cigit is hasonló módszerrel sikerült letennem.

Úgyhogy hajrá! Remélem sikerül még további 10-15kg-tól megszabadulnom!

2009. okt. 9. 13:35

Sziasztok!:)


Tegnap olvastam el a könyvet és hallgattam meg a cd-t azóta így táplálkozom! Bár elég sokan negatív véleménnyel vannak róla...:( két hét mulva ha hízok biztos nem folytatom mert a sulyom eddig is tartottam! (amit eddig lefogytam)

Egy próbát megér, kíváncsi leszek! És Ti hogy vagytok? Lelkes mindenki?:)

Puszi és további szép napot!:)

669. diablillo (válaszként erre: 668. - DuciJucika)
2009. okt. 7. 23:03

Nem lehet tanácsot adni.

Vagy betartod a négy alapelvet vagy nem. Az egész erről szól.

Ajánlom, hogy a könyvet is olvasd el, mert rengeteg erőt tud adni. Rám úgy hatott, mint egy agymosás.

2009. okt. 2. 09:22

Próbálj meg kevesebbet enni és többet mozogni. Az elkövetkezendő idő az egészségedről fog szólni, mert végre beláttad magad is, hogy a saját érdekében be kell tartanod bizonyos szabályokat.



-----------------------------------------


Ezt írja a napi horoszkópom!

ÉS VÉLETLENÜL ÉPPEN MOST TÉVEDTEM IDE!!!!

Akkor nekem is el kell kezdenem, hátha sikerrel járok és meg tudnék szabadulni én is egy pár kiló plussztól.

Adjatok tanácsot hagyan kezdjek hozzá, hogy sikerrel járjak.


A 4 lényeget kezdetnek próbálom betartani.

667. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 666. - Zsuzsinci)
2009. szept. 3. 15:48
Hát nagyon nagyon gratulálok, tudom, hogy azért nem mindig olyan egyszerű,, mint gondoljuk.
666. zsuzsinci (válaszként erre: 664. - 94c02c5bb5)
2009. szept. 2. 14:18

Május végén kezdtem neki, nagyából fele részben Mckenna-módszer, fele részben testkontroll. Amit hihetetlenül élvezek, hogy nincs tiltva semmi... Két hétig voltunk Olaszország-Szicília-Lipariszigetek, és minden nap fagyiztunk, tésztáztunk, pizzáztunk, és sürün voltunk szendvicsre "kényszeritve", és még így is lement 1 kiló, igaz itthon ez az a heti átlag, de meg voltam győződve, hogy legalább 1 kiló plusszal jövök majd haza.

És a legjobb az egészben, hogy nem görcsölök a diétán, hogy mit szabad mit nem, amit megkívánok, megeszek, és nincs lelkiismeretfurdalásom, és érdekes mód nem is hízok.

Igen, a nyaram jó volt, miniszoknya, bikini, csak a ruhatáramat kéne lecserélni, ahhoz meg kéne egy szponzor :P

665. diablillo (válaszként erre: 663. - Zsuzsinci)
2009. szept. 2. 12:10
Gratulálok! Akkor gondolom jó nyarad volt :)
664. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 663. - Zsuzsinci)
2009. szept. 2. 11:10
Szia, ezzel a módszerrel? Nagyon ügyes vagy, nekem is nyaraláskor működött a legjobban, leghatásosabban.
2009. szept. 1. 20:15

Sziasztok!


14-ik hét, 13 kiló, két hét nyaralás... :)


Boldog vagyok :)

2009. aug. 28. 11:55

Jól eltűntetek! :)

Mi a helyzet? Valakinél fogyás?


Hihetetlen, de tartom a súlyom! Pedig már kétszer voltam nyaralni, ahol néha össze-vissza ettem.

2009. júl. 29. 11:18

Sziasztok!


9 hét, -9 kiló. Könnyedén... ÉN a jól bevált testkontrollal megspékelve kezdtem neki, azzal a különbséggel, hogy most nem tiltok magamnak semmit. Működik :)

660. 039260aac5 (válaszként erre: 659. - 57abc43d5b)
2009. júl. 21. 19:10

szia

a lényeg:

1. Akkor egyél, amikor éhes vagy!

2. Azt edd, amit kívánsz, és nem azt, amit enned kell!

3. Tudatosan egyél, és minden falatot élvezz!

4. Hagyd abba az evést, amikor úgy gondolod hogy tele vagy, még akkor is, ha a tányéradon van még étel.

ha van kérdésed szívesen válaszolok

2009. júl. 17. 15:47

Sziasztok.

Most láttam meg ezt a fórumot.Valaki legyen oly kedves írjon erről a módszerről.Sajnos nincs időm visszaolvasni titeket,mert jó sokat írtatok.Előre is köszi.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook