Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere fórum

"Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. okt. 28. 13:45
Sziasztok! Én szivesen csatlakozom, nem olvastam a könyvet csak a CD-t hallgattam meg párszor régebben, de aztán valahogy elfogyott a türelmem. Ez a 20x-i rágás dolog nekem új. Ezt a könyvben írja?
2012. okt. 3. 18:01
Halihó, senki nem csatlakozik?
2012. okt. 1. 22:23

Sziasztok!

Én visszatérő vagyok, anno az első kislányom megszületése után, ezzel a módszerrel 10 kg-ot fogytam, amit tartottam is sokáig, míg újra nem jött el a nagy és gyors evések ideje:(

Most viszont, hogy megszületett a 2. kislányunk is, nagyon ráállok.

Újra olvasom a könyvet, szeretném azt a szintet elérni, mint akkor, az heti 1 kg volt.

Van aki csatlakozik?

2012. aug. 25. 18:22
Sziasztok, én tegnap találtam rá erre a módszerre, már átrágtam magam a könyvön, és nagyon tetszik. :) A cd-t is meghallgattam már többször is, de eddig 2x belealudtam... A módszer érdekes, és szerintem helytálló. Nekem a legnagyobb kihívást a 20x-i rágás jelenti. De ma vacsoránál már eljutottam 30-ig is. Írjon, aki régóta csinálja, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
984. Porcica
2012. aug. 24. 09:52

Na erről a módszerről még nem hallottam... szóval megnézem.

Nálam is sokszor az a baj, hogy lelkileg nem vagyok kész fogyni... vagy agyilag... nem tudom.

Na megnézem mi ez, és utána visszajövök. :)

2012. aug. 12. 10:45

Olyan jó lenne, ha írna, aki még csinálja. Ezt kell csinálnom, mert semmi mást nem tudok betartani. Ez végleges megoldást igér, hosszútávon.

Csinálom.

2012. aug. 8. 16:08

Senki nem mondta, hogy az update-et lehet kétpofára zabálni. Kizárólag az 1-es kódú ételeket lehet (és azt is csak "kellemes, normális" mennyiségben!!!), ha megnézed, az csupa zöldség, max. gyümölcs, meg natúr csirke és hal.

Ezekben alig van kalória, ha dupla adagot eszel, akkor is kevesebb van benne, mint egy kistányér túrós tésztában, vagy akkora szendvicsben, amivel jóllaksz. De senki nem állítja, hogy ha naponta megeszel egy fél disznót kenyér nélkül, akkor lefogysz.

Mondjuk az update feltételezi, hogy valaki tisztában van a "normális" mennyiség fogalmával, és csak koplalni nem akar, nem pedig evészavaros, és mindent betöm, amit lát.

981. Sirga
2012. ápr. 14. 19:14

Sziasztok!

Az a gondom, hogy tönkrement a lemezem. :( Pár éve megvettem a könyvet - lemezzel. És hát, az idő vasfoga ... Meg hallgattam is eleget. Most viszont már nem találok olyan oldalt, ahol még fent van ...(Illetve egyet igen, de ott meg állandóan leáll a letöltés.)Tudtok segíteni?(MSN-en átküldeni, vagy egyéb oldalt ajánlani, ahol még elérhető ...)Privit írjatok, légyszi! Köszönöm! :)

980. Estee14
2012. márc. 18. 12:07
Szia Annie! Örülök, hogy Te is elkezdted. Mostanában nagy itt a pangás, de hátha a tavasz közeledtével egy kicsit többen leszünk. :) A módszerről még mindig az a véleményem, hogy bámulatos. Én január óta változtattam és nagyon jól érzem magam! Én is szoktam angolul hallgatni, ha már unom a magyarul. :)
979. Annnnie
2012. márc. 18. 00:34

Sziasztok! Orulok, hogy ratalaltam erre a magyar forumra - en a McKenna konyvet angolul olvasom, mert itt elek Angliaban. Egy hete vettem, es azota lement 1 kilo, pedig nagyon nem hittem benne, hogy NEKEM sikerul. Ma reggel mertem magam, es nagy volt a boldogsag, mert Paul modszere igazabol nem fogyokura, mert mindent ehetsz, es mindenkor. A lenyeg, hogy lassan, meg ugye van a negy fo szabaly.

Minenesetre nagyon orulok, hogy Veletek meg tudom ezt mostantol beszelni, tanacsot kerni, vagy adni! Kitartast a fogyashoz mindenkinek!

978. Estee14
2012. márc. 8. 14:53

Sziasztok! Kb. január közepétől alakítom a táplpálkozásomat Paul McKenna módszere szerint. Sosem volt komoly elhízásom, azonban tinédzser koromban lelki problémák miatt felcsúszott néhány kiló, ami aztán szépen le is ment. Az utóbbi időben ahogy beköszöntött a napi 8 órás munka a kilók is elkezdtek felcsúszni. Észrevettem, hogy amikor hazaérek nekiesek a hűtőnek vagy nem tudom abbahagyni amíg egy-egy rendezvényen az utolsó pogácsa is a kosárban van...Alapvetően mohó természetű voltam ezzel párhuzamosan viszont sosem lennék képes bármilyen diétába belekezdeni, valahogy ösztönösen tiltakozom ellenük és sokat rendkívüli módon elítélek (90 napos, villámdiéták..stb.). Az update-et is megpróbáltam és bár a cukrot és a fehérlisztet igyekszem kerülni, nekem senki ne mondja, hogy azért mert valamibe nincs cukor és finomított liszt még 6 pofira lehet zabálni. Tisztelem Norbiék munkásáágát, de ők sem feltétlenül a mértékletességre tanítanak, pláne ha valaki nyomon követi őket FB-on.

Szóval némi "csalódás" és plusz kiló árán rájöttem, hogy addig nincs megoldás amíg nem jön egy új megközelítés, amely alapjaiban változtatja meg az étkezéshez való viszonyomat. A könyv már két éve megvolt, de elsőre nem voltam hozzá elég érett, nem tudtam, hogy mit is akarok igazán. Idén januárban elolvastam újra. És meghallgattam a cd-t és elkezdtem olvasni ezt a fórumot az elejétől. A mérleg valahonnan 63-64-ről indult, most fogalmam nincs, hogy mennyit mutat, nem érdekel. A hasam lapos és az összes nadrágom lóg rajtam. Azóta imádok sütni, imádom megtervezni, hogy mit fogok enni és nincs kaja fóbiám. Mindenből elég egy kevés és egész nap eszem. A hasam egyet kordul és a legjobb falatok csúsznak le. Aztán 1-2-3 óra múlva megint.

Egy biztos, ahhoz, hogy ez működjön dönteni kell arról, hogy mit akarok és aztán ki is kell tudni mondani, hogy akarom.

Remélem érthetően össze tudtam foglalni a gondolataimat...

977. tika6427 (válaszként erre: 976. - Nőci1)
2012. márc. 2. 16:14

Azóta nem is jártam erre, bocs, hogy csak most válaszolok. Szerintm jó a citromlé is, csak abból több kell, mert általában 50 %-osak is, ha meg 100 %-osat veszel, akkor árban ott van, hogy inkább citrom, az a biztos, azt Te vágod fel, tudod, mi van benne.

Azért, ha valakit érdekel, leírom röviden a tapasztalataimat a dologról. Szerintem nekem bejött. Csináltam 3-4 hónapig, mindent ettem, mondjuk jóval kevesebb kenyert, mint előtte, a CD-t ritkán hallgattam, mert amit alább leírtam, azt még mindig nem tudtam megoldani. A mozgásba sikerült belelendülnöm, vettem fittball labdát, és egy fittball-pilates kombinációt csináltam, táltam egy jó kis könyvet, meg videókat a neten. Elég sikeres voltam, mert 3 hónap alatt fogytam kb.8 kg-ot úgy, hogy tényleg nem fogyókúráztam a szó klasszikus értelmében. Sajnos ezt - szokás szerint- karácsony táján abbahagytam, a párom is itthon volt, ezért aztán sokkal többet főztem, és ami a gond lett, hogy sütöttem is. fel is szaladt szerintem 3-4 kg, most éppen azon ügyködök, hogy ezt leadjam, és ég a többi 15-öt. Így jöttem ide vissza. Letöltési elhetőséget keresek a CD-re, mert nem tudom átrakni a gépre, és onnan leszedni az olvasóra, vagy a telefonra, hogy este tudjam hallgatni.

Summa summarum szerintem ez tényleg jó módszer, és, amit én nagyon szeretnék, és ami igazából a lényege, hogy ez életmód legyen az egész további életemre.

Mindenkinek sok sikert !!!

976. Nőci1 (válaszként erre: 973. - Tika6427)
2012. febr. 8. 17:02
Jó a citromlé is??? Köszi
975. tika6427 (válaszként erre: 974. - Pumpli)
2011. szept. 15. 08:48

Szia!

Ha TE ilyen keményen mozogsz is akkor biztos a siker, ha még a kajára is odafigyelsz. Én sajnos ilyeneket nem tudok tenni, mert gerincsérvem van, ezért vigyázni kell a mozgással is, én inkább jógázomés erősítek, amikor rá tudom magam venni. Amikor még "fiatal" voltam és sokat mozogtam, nem volt gondom soha az evéssel, nem kellett fogyókúráznom, a napi szintű mozgás ezt mindig megoldotta.

A "fogyókúráról": Igazából nem szeretem ennek hívni, mert ez nem az,de így egyszerűbb. Szóval megy is meg nem is. Általában be tudom tartani, de mivel tegnap célben csak egy kefírt ettem lenmaggal és kölespehellyel, ezért este a lecsónál esély sem volt a tiszta tányérra, és az együnk lassanra. Igyekeztem, de nem ment. Végül is nem a világ vége, mert ez is ennek a módszernek a lényege, hogy ha folytatom tovább, nem dőlt össze a világ, max. fejbe tudmán verni magam, hogy ilyen gyenge vagyok. A kazettát tegnap meló után hallgattam meg, kb. 6 körül, de sajna szerintem megint belealudtam az utolsó percekbe, de egyre jobban sikerül magam elképzelni szép vékonyan és csinosan. (Álom-álom). Lényeg a lényeg: nem adom fel!!!

974. pumpli
2011. szept. 13. 14:47
azt hallottam már a citromról.augusztustól iszom is 2db-ot naponta. azt is hallottam hogy étkezések előtt kell inni de én csak natúr iszom ,mikor eszembe jut. annyit észrevettem magamon hogy a spiningen is már jobban bírom a tempót és már nem zihálok egy kis dombnál mint eddig,tehát már erősödöm.úgyhogy már biztos nem fogom feladni mert van értelme.főleg hogy most csengettem ki 1hete a spining bérletet és nagyon skót vagyok otthagyni inkább járok tovább.majd belejövök és akkor már biztos könnyebb lesz minden.azt is el tudom képzelni hogy a hobbim lesz.szerintem tök jó.jó hangos a zene mindenki teker mint az állat és csak az edződre kell figyelni.mindenki maga érzi hogy mennyit bír és annyit csinál amennyit akar,és közben izzadsz,ég a zsír és mire vége az órának örülsz hogy megint többet tudtál kiállni mint legutóbb.szerintem aki szeret bringázni annak ki kellene próbálni,az ember teljesen feldobódik tőle.én csak jót mondhatok róla. remélem ettől fogyok le. mindenkinek kitartást a fogyójához,és további szép napot.
973. tika6427 (válaszként erre: 969. - Pumpli)
2011. szept. 13. 09:18
Az előbbi kisregény után még valami eszembe jutott, ami lehet, hogy segítene neked is. Én szinte mindig citromos vizet iszom, vagy gyógyteát, de azt is citrommal. Nem citromlével, hanem citrommal. ezt orvostól és természetgyógyásztól is hallottam, hogy lebontja a zsírokat, sőt, még az állatorvos is ajánlotta a májproblémás kutya esetében, hogy pár csepp citromot rakjak az ivóvízbe, mert amit még nem is érez a kutya, már az is lebontja az ételben lévő zsírt. Nem mondom, hogy ez azonnali eredményt hoz, én már nyár eleje óta iszom, mivel üdítőt nem iszok, és a víz meg néha olyan pocsék, ezért összekötöttem a kellemeset a hasznossal.Nem is drágább, mint ha üdítőt innál, és egészséges is.
972. tika6427 (válaszként erre: 967. - Pumpli)
2011. szept. 13. 08:44

Szia Pumpli !

Én is most kezdtem ezt a "programot", kérted, hogy írjuk le a tapasztalatainkat, hát most megteszem. Tehát 1.Akkor egyél amikor éhes vagy. Nekem szerencsém van, mert nem sűrűn esik meg, hogy csak az evés élvezetéért egyek, bár most rájöttem, hogy előbb eszem, mint ahogy éhes vagyok, bár ha eszem, akkor jót eszem. Eddig ezt még mindig sikerült betartani, sőt inkább arra kell figyelnem, hogy ne vigyem túlzásba. 2.Azt edd, amit megkívánsz: Hát ez nem mindig megy, mert behozom a munkahelyre az ebédet, és ha mondjuk nem azt kívánom, nem fogok elmenni vásárolgatni mást. De igazából nem is nagyon van olyan, hogy na most tök mást kívánok, az jó, ami van. 3. Lassan egyél, és élvezz minden falatot: Ez az amire tudatosan kell figyelnem, mert többnyire számítógép vagy TV előtt eszem, és az elvonja a figyelmemet, de igyexem ezt is beartani, eddig sikerrel. És ebből következik az utolsó, 4./ akkor hagyd abba, amikor úgy érzed, hogy jól laktál, ne egyél tovább. MOst,hogy lassan eszek, valóban előbb érzem azt, hogy már nem vagyok éhes. Kb. kétszer annyit tudnék enni, mint amit így lehet, de egy-két kivétellel ezt is be tudtam tartani. A tiszta tányér dolog inkább azért nem megy, mert tényleg belerögzült az emberbe, hogy mindent meg kell enni. Tök fura egy falatot otthagyni, és, mivel eleve nem szedek sokat, nem biztos, hogy anélkül az utolsó falat nékül jól lakom. Ezért ez még dilemma. Én azért szerencsés vagyok abból a szempontból, hogy bár azt mondom,hogy nem vagyok kitartó általában, de azért nem vagyok az a csipszet-csokit-bármit nassoló típus, és főleg, mert egyébként is egészséges dolgokat eszek, sok zöldség, nagyon kevés hús, kevés kenyér, az is otthon sütött sokmagos rozs és tönköly kenyér, szeretek mindenféle egészséges dolgot kipróbálni, most a sláger a köles.

A legrázósabb téma a mozgás. HÁt az nekem még nem megy. Pedig nekem is le kellene közel annyit adnom, mint neked, kb. 20 kg-ot, és anélkül ez nemfog menni az tuti.Mivel a cd-t nem hallgatom minden nap, ezért aztán szerintem ez még a programozás kérdése lesz, és mivel egyéb meditációkból tudom, hogy ez sikeres, nagy reményeket fűzök hozzá.A cd-vel csak az a gondom, hogy mikor hallgassam. Nem bírok még felkelni ezért fél órával előbb, mikor hazamegyek a munkából lenne időm, de akkor meg a kutyáktól nem tudok ennyit rászánni(egész nap nem láttak, velük kell lennem, az azért fontosabb :) ), este meg mindig belealszom. Első két nap még csodálkoztam is, hogy ilyen rövid ez a CD, és a könyvben hivatkozik oylan dolgokra, amikre nem is emlékszem, aztán szombaton délután hallgattam akkor jöttem rá, hogy én kb. a 10 perc körül elalszom.

Hát ennyi. Én jónak találom, főleg azért, mert eddigi fogyókúráim legnagyobb kerékkötője mindig az volt, hogy szeretek enni, jól tudok főzni, ezért aztán mindig mást kívántam,mint amit lehetett. Ez most itt nincs, ezért szerintem menni fog. Mindenféleképpen ehhez is kell kitartás, és akaraterő, ez sem ad semmi olyan megoldást, amihez nem kellünk mi és a józan eszünk. Most úgy érzem, hogy ez menni fog, és legfőbb erényét a dolgonak abban látom, hogy, ha sikerülne pár hónap alatt lefogyni, addigra olyan mértékben változik a fenti négy pont alapján az evési szokásom, amit ezután mindig lehet alkalmazni, és akkor valóban nem hízok vissza. Sok sikert és főleg kitartást kívánok neked, mert ez a legfontosabb. Kitartás, és akkor lesz értelme és látszata is.

971. pumpli
2011. szept. 11. 08:46
köszönöm.erre nem is gondoltam pedig olvastam már róla.veszek egy szabócentit és megfogadom a tanácsot.most már annyira benne vagyok ebben hogy mindenképp csinálni akarom.muszáj ha fel akarom nevelni a gyerekemet és minél több időt akarok vele tölteni ugyanis esténként ő is velem jön a kocogásaimra.ha nem is kocog de legalább teker mellettem,sokszor ő jobban várja az estét mint én ,és ha egy hosszabb távot sikerül megtennem akkor szinte istenít és ez jól esik.ezért ez a mi titkunk hogy néha esténként hova tününk el.a páromnak konkrétan nem mondtam erről semmit mert már olyan sokszor belesültem hogy nem akarom hallani a hitetlenségeit ,nem bízik bennem hogy meg tudom csinálni.pedig jól esne az ő biztatása.annyiszor mondom neki hogy ő is próbálja meg mert nem hiszem el hogy jó lenne neki 100 fölött lenni és hogy nem bír csak fújtatva felsétálni egy dombon.de én ezen nem tudok változtatni mert azt mondja hogy neki ez a jó,az ilyen élet.csak nehogy erre a makacsságára ráfaragjon mert ő sem lesz fiatalabb és neki is magas a vérnyomása meg még mi mindene lesz ettől az életformától.én éppen ezért akarok változtatni,mert jól akarom magam érezni a bőrömben hogy zihálás nélkül tudjak sétálni hogy fittebb legyek.ez a fogyó módszer könnyebbnek és jobban végrehajthatónak tűnik. azért mert a fogyózástól mindig az éhezés miatt féltem, annál rosszabb nincs mikor az ember éhes.így legalább eszek is és fogyok is./remélem/ mindenkinek aki ezt a módszert csinálja vagy bármilyet annak kitartást kívánok.ezzel befejeztem az ömlengésem.majd még írok a tapasztalataimról,remélem már csak a fogyásom történetéről. kitartás és hajrá!!!
970. nik84
2011. szept. 10. 19:52
akkor ne állj rá!!! ilyen egyszerű! ha betartod a szabályokat, és megpróbálod csökkenteni az adagokat apránként, biztos menni fognak a kilók lefelé! törődj inkább a tükörképeddel, vagy mérj centit, de azt is csak két hetente, vagy inkább havonta! Ha rendszeresen mozogsz, a centik úgyis reálisabb eredményt mutatnak, mint a kilók. az izom nehezebb mint a zsír, így ha izmot építesz a tornával, a mérlegen nem látszik, de a centiken nagyon is!
969. pumpli
2011. szept. 10. 19:42
köszi a tippet,megfogadom.mostanában nem nasizok annyit.eddig minden vásárlásnál vettem magamnak 2-3-4szelet bármilyen szelet csokit meg ebédnél is elfogyott a süti majd minden nap,és most nagy ritkán eszek 1 túró rudit.úgyhogy meg bírom állni édesség nélkül.a mozgással meg úgy vagyok hogy sötétben megyek kocogni,mert nagyon szégyenlős vagyok,a spinen meg nem számít mert oda úgyis olyanok járnak mint én.majd ha kb20kgal könnyebb leszek akkor talán nem fogom magam így szégyelni. de a mozgást nem fogom abbahagyni,mert érzem hogy jó nekem.csak mit csináljak azzal a mérleggel hogy ne azt a hülye 3 számot lássam mindig mikor ráállok?vajon mikor fog ez változni? nagyon türelmetlen vagyok.és elszomorít meg lelomboz akárhányszor állok rá.legszivesebben kihajítanám az ablakon.
968. nik84 (válaszként erre: 967. - Pumpli)
2011. szept. 10. 10:00
Szia! én azt javaslom, minden nap hallgasd meg a cd-t! ha én azt meghallgatom, akkor mindig ügyes vagyok :) lassú evésnél próbálj meg mondjuk 25-30szor megrágni minden falatot. Az már tuti elég lassú lesz, ha eleinte számolod, utána már magától is menni fog, és az étel megemésztésében is sokat segít! Édesség helyett próbálj meg zöldséget, vagy gyümölcsöt enni, és akkor tuti beindul a fogyás!
967. pumpli
2011. szept. 9. 18:13
én 3hete kezdtem el ezt a módszert alkalmazni de még nem vagyok biztos benne hogy jó-e.nem tudom hogy jól csinálom-e mármint hogy lassan egyek. és néha rám jön hogy legszívesebben befalnék egy ökröt is.hogy fogom én ezt véghezvinni? annyit elértem magamnál hogy nem eszek olyan sok édességet meg elkezdtem futni és vettem spining bérletet és heti 2szer megpróbálok lejárni. nekem úgy 30kg-ot kellene lefogynom.már annyira zavar a nagy súlyfelesleg hogy muszáj valamit kezdeni magammal. hogy csináljam a lassú evést? milyen a jó tempó? elég e- azaz edzés amit kitűztem magamnak? teljesen bizonytalan vagyok ebben az egészben. arra kérlek titeket hogy részletesen írjátok le hogy ti mit hogy csináltatok és mikor kezdődött el a fogyásotok? írjatok le mindent ami érdekes.muszáj valami jó fogyit találnom és ez olyan egyszerűnek tűnik az alkalmazása meg minden.csak mikorra fog rólam ez a nagy hájtömeg eltűnni? kérlek segítsetek!most minden tanács meg biztatás jól jön.előre is köszi a válaszotokat.
966. Mucmuc987 (válaszként erre: 965. - Tika6427)
2011. szept. 8. 12:42
Kíváncsian várjuk a tapasztalataidat!!
2011. szept. 8. 08:30

Sziasztok !

Én új vagyok a fórumon, tegnap kaptam meg a könyvet,este elolvastam, meghallgattam a CD-t is, és őszintén szólva nagy reményeket fűzök hozzá.Ennek az az oka, hogy amit a könyvben leír, azt a saját elképzeléseimhez nagyon közelállónak érzem. Nem tudom igazán megfogalmazni, de ahogy olvastam a könyvet, szinte minden mondatával egyetértettem, és éreztem, hogy ez az ami nekem való. Minimum 20 kg-ot kéne fogynom, póbáltam sok fogyókúrát, nem vagyok fanatikus, volt ami bejött, volt ami nem, de soha nem voltam elég kitartó. Aztán ott volt az a kérdés, hogy ha valami csoda folytán lefogynék, hogy fogom azt tartani, mert kétlem, hogy lehet egy életen át diétázni, max. akkor, ha az az életed központi kérdése, hogy vékony légy. Hát én nem ilyen vagyok. Jó lenne lefogyni, mert nem fájna térdem, könnyebben mozognék, végre tudnék csinosan öltözködni, de ezért nem lennék hajlandó életem végéig meghatározott rendben élni. Ahogy a könyv mondja: mások által meghatározott dolgokat enni. Mivel a meditálás nem újdonság számomra, más témában ezt már régóta csinálom, a CD-nél az ellazulás sem okozott gondot, isteni volt Kálid Artúl hangja, és jó volt magam elképzelni szép vékonyan, csinosan könnyedén leszaladni a lépcsőn. Igyexem elolvasni az egész fórumot, de a motanában történt dolgokat mindenféleképpen, és remélem segítség leszünk egymás számára. Most megyek, mert azért dolgozni is kéne.

964. Nojszee (válaszként erre: 963. - Csipkerózsika)
2011. aug. 27. 15:17
En ugyanezt alkalmazom, este lefekveskor elinditom altalaban..s amikor egyszer vegre sikerult napkozben meghallgatnom, rajottem, h mar tobbszor teljesen vegighallgattam (emlekeztem a vegere is). Holott azt hittem mindig elaludtam az elejen, ami valoszinu de bent van a tudatalattimban igy is :-)
963. Csipkerózsika (válaszként erre: 962. - Df8cdba3b2)
2011. aug. 26. 13:38

Ha van egy mp3 lejátszód, akkor este lefekvéskor bedugod, és elindítod. Ha elalszol rajt, akkor is hatásos, mert amit hallasz, az bekerül a tudatalattiba...

Én rendszeresen éjszaka szoktam így hallgatni relaxáló zenéket.

2011. aug. 26. 09:47
Nekem sajnos az a problémám, hogy egyszerűen nincs időm napi rendszerességgel hallgatni a cd-t. :( Tudom, hogy csak pár perc, de egyszerűen nem fér bele, képtelenség. :(
961. abf59b2ded (válaszként erre: 960. - Mucmuc987)
2011. jún. 9. 21:00
Két szájsebészeti műtétem volt egymás után két hét eltéréssel... Minden evés után borzalmas szájfertőtlenítővel kellett öblögetnem, úgyhogy napi max. 3 étkezésre bírtam rávenni magam... de amúgy is úgy fájt, hogy nem kívántam a kaját... szóval nem saját akaratból. A végére úgy összeszűkült a gyomrom, hogy egy fél kiflitől úgy éreztem szétpukkadok
960. Mucmuc987 (válaszként erre: 959. - Abf59b2ded)
2011. jún. 9. 20:45
Szia Hajnalcsillag! Milyen módszerrel fogytál másfél hónap alatt 15 kilót? Sokat szenvedtél, vagy csak az elején?
959. abf59b2ded (válaszként erre: 958. - Nik84)
2011. jún. 9. 19:06
szia :) az akaratgyengeség nálam is megvan :) pedig a módszer jó lenne... én tavaly nyáron másfél hónap alatt több mint 15 kilót fogytam, úgyhogy tényleg csak az akaraton múlik.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook