Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere fórum

"Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2021. jan. 10. 15:41

Sziasztok. Tegnap elolvastam a könyvet. Nem mondanám, hogy feltalálta a spanyol viaszt ettől függetlenül nem hülyeség amit mond, de ha azt vesszük, hogy az alap az, hogy ne egyél fölöslegesen (csak mikor éhes vagy), olyat egyél amit szeretnél, rágd meg rendesen (élvezd ki) és figyelj oda, hogy mikor laktál jól, ezt majdnem minden életmódváltást javasló oldal/tréner/dietetikus elmondja. Szerintem ez arról szól, hogy figyelj magadra, csak jól írta meg. Ettől függetlenül nem árt észben tartani ezeket az aranyszabályokat, ezzel egyet kell, hogy értsek :)

Azért ha valakinek van gyakorlati tapasztalata is ezzel a hanganyaggal + könyvvel kapcsolatban én is szívesen olvasnám :)

1017. Meshkó
2021. jan. 8. 21:27

Sziasztok!

Tegnap olvastam először erről a módszerről.

Az eddigi félig meddig sikeres diétáimhoz képest ez merőben más, az az igazság, hogy szimpatikusabb.

Akik alkalmazzátok: milyen tapasztalaitok vannak?

1016. Karyka
2017. aug. 25. 22:20
Megszereztem ;)
1015. Karyka
2017. aug. 24. 14:32

hahó van még itt valaki ?:)

Nekem megvan a könyv évek óta s akkor még a cd is megvolt és annó sikerült is eredményt elérni. Sajnos nem találom mert túl vagyunk egy költözésen :(

Megvan valakinek gépen? Nem találom sehol a neten.

1014. Sokcsoki (válaszként erre: 1005. - Vacakocska)
2016. szept. 23. 12:08
Honnan rendelted meg a könyvet?Mert én nem találtam.
1013. Sokcsoki (válaszként erre: 1005. - Vacakocska)
2016. szept. 23. 12:01
A cd-t a youtube-ról meghallgattam és nagyon tetszik.A könyvet nem tudtam se letölteni, se megvenni.De csinálom már, remélem, sikerül lesdni a túlsúlyomat.Muszáj.
1012. 2bed2dfa3a (válaszként erre: 1011. - 342402de6d)
2015. aug. 4. 19:22
Köszönöm szépen, ezt már megtaláltam, és le is töltöttem. De szeretném a könyvet is elolvasni, csak sajnos azt csak vírusos változatban sikerült eddig megtalálni.
1011. 342402de6d (válaszként erre: 1010. - 2bed2dfa3a)
2015. aug. 4. 18:52

[link]


Ez a lényeg,nem a könyv.

2015. aug. 4. 18:29

Senki nem jár már erre?

Letöltöttem egy könyvet, de a vírusirtóm törölte.


"Help!"


Egy linket vagy egy könyvet valaki....

2015. aug. 2. 18:34

Sziasztok! Ha jár még erre valaki....

Keresem a könyvet a neten, de nem találom. Ha valaki tudna segíteni egy linkkel, vagy email-ben elküldeni, örülnék neki.

A hanganyagot a Youtube-ról le tudtam tölteni, de szeretném elolvasni a könyvet is.

1008. vacakocska (válaszként erre: 1007. - 342402de6d)
2013. febr. 24. 18:19
Oké! Köszi! Meg fogom! :)csak már itt lenne! Neked működik? Fogysz?
1007. 342402de6d (válaszként erre: 1005. - Vacakocska)
2013. febr. 24. 18:01

A CD-t mindenesetre hallgasd meg mindennap!!

Nagyon jó!

1006. vacakocska (válaszként erre: 986. - Edike1010)
2013. febr. 24. 17:28
Szia! Én szívesen csatlakozom hozzátok ebben a fogyiban! Vagyis ez inkább életmód váltás lenne szerintem! :)
2013. febr. 24. 16:41
Sziasztok! Kb egy hete hallotam erről a módszerről!Nagyon teteszik és ki akarom próbálni.Három nap és megérkezik a könyvem és akkor belevágok isten igazából. Bár már próbálom betertani a lassú evést meg azt hogy csak akkor egyek ha éhes vagyok de nem könnyű föleg az utóbbi!Jó volna valakivel együtt csinálni úgy hogy itt mindíg megbeszélnénk a dolgokat. Volna kdve valakinek társulni velem? Csinálhatnánk együtt! Jó volna már megszabadulni ezektől a fránya kilóktól! Kb. 20kilót szeretnék fogyni bár több fölös kiló van rajtam de már ennyivel is beérném! :)
1004. carmen82
2013. jan. 5. 19:01

Sziasztok!

Még valami eszembe jutott, ha valaki nem tud lassan enni, én túl szoktam melegíteni a kaját, és amíg fújom, addig is telik az idő:-)

Üdv.:Timi

1003. carmen82
2013. jan. 1. 13:39

Sziasztok!

Én kb. másfél hónapja csinálom, cd-t majdnem mindennap hallgatom, könyvet olvasom, ha támogatásra van szükségem.Fogyni nem fogytam (pedig tényleg kevesebbet eszem, bár előtte se zabáltam) egy grammot se, de érzem, hogy mozogni sokkal több energiám van, néha lelőni se lehet.Már lefogytam diétával 25 kilót, de legalább még 20 kiló kellene, nem értem, miért nem indul be, kicsit vékonyabbnak érzem magam, de azért a gatyák nem esnek le rólam, igaz, abbahagytam a diétát, elkezdtem egy kevés szénhidrátot enni, előtte pedig azt egyáltalán nem ettem. Mit csinálhatok rosszul?

Én az ncore-ról töltöttem le.

köszi:Timi

1002. adrixa
2012. dec. 28. 21:35

Sziasztok!


Régen én is jártam erre, és csináltam a módszert.

De most nem találom se a könyvem, se a cd-t. Átküldene valaki nekem priviben 1 linket, ahonnan letölthetném őket?

Előre is köszi: Adri

1001. edike1010 (válaszként erre: 1000. - Kailynwyatt)
2012. dec. 4. 04:07

Szia!

Kívánom, hogy neked is sikerüljön, a könyv és a CD teljesen más, de te tudod mi a jó neked:)

Igazándiból ha a 4 "szabályt" betartod akkor nincs gond, ezt tárgyalja ki részletesebben a könyv.

Én most egy kicsit megálltam, majd elkezdek még lassabban enni és tuti újra beindul, de én most június 29 óta 32 kg mínuszban vagyok, tehát nem csoda hogy megálltam egy kicsit. Te mekkora súlytól szeretnél elbúcsúzni? Én még legalább 50 kg- tól, de ez is összejön:)

Szép napot nektek:)

2012. dec. 2. 12:55
Sziasztok! Én most kezdtem el, ez az első napom, de a könyvet nem olvastam, szerintem nekem elég a cédé hallgatás. Ti hogy haladtok?
999. edike1010 (válaszként erre: 998. - 555dee555)
2012. nov. 13. 20:17

Semmi gond:)

Én azért is választottam újra ezt a módszert, mert ebben nincs semmi görcsösség mivel nincs benne megkötés. Én a ho'oponoponóval űzöm el a görcsösséget mindenből, javaslom próbáld ki:)

Amúgy ha hibázol mi történt, semmi, kezdj el újra lassan enni, jól megrágva a falatokat, hidd el működik, az elmúlt két hétben én sem figyeltem mindig erre, és mégis fogytam:)

2012. nov. 11. 17:50

Ne haragudj, hogy eltűntem.

Én is Lacinál végeztem a tanfolyamot. Teljesen véletlenül épp van nálam egy ho'oponoponós könyv :) még nem olvastam bele.


Amúgy most gondjaim vannak az alapelvek betartásával. Sajnos hajlamos vagyok arra, hogy rágörcsöljek az elvégezendő feladataimra és ilyenkor sokkal többet eszem, mint kéne. :( Pedig hallgatom a CD-t is, tudnál adni tanácsot?

2012. nov. 1. 23:36

"Kicsi" a világ:) Te kinél végeztél tanfolyamot, én Lacinál, imádni való pali, a 4 napot sírva röhögtük végig:)

Nekem ezzel is sikerült már fogynom, de amikor meg kevesebb időm lett,mindig más miatt progiztam, ezáltal ez "feledésbe" merült:) de helyette találtam egy csodás férjet, két tündéri kislányom, van az első agykontrollos bébi a második ho'oponoponós:)

Szép estét:)

2012. nov. 1. 16:25
Nahát, én is voltam agykontroll tanfolyamon. :) De fogyásra még nem igazán sikerült használnom. :( Talán eddig nem jó oldalról közelítettem.
2012. okt. 31. 21:35

így kell ezt csinálni, értem mire gondolsz:)

Pontosan azért működik, mert nincs benne megkötés, na meg jó a cd is hozzá, most én is elő vettem, bár én ezt a módszert amúgy is alkalmazom, mint agykontrollos:)Az a jó ha érzed, hogy eléred, és itt meg erősítjük egymást, hogy valóban sikerül:)))

Szép estét

2012. okt. 31. 19:12
Lehet, hogy hülyeség, de én már most valahogy máshogy látom magam. Tök vidám vagyok és valahol ott legbelül el is hiszem, hogy elérem a céljaimat. Teljesen más ez a módszer, nem görcsölök semmin végre. :)
2012. okt. 31. 07:48
A mérleget én is eldugtam, nem érdekel, amit kapok bókokat a környezetemből és a ruháim leesése bőven elég, úgy döntöttem ezentúl havonta 1 - szer állok mérlegre:)
2012. okt. 30. 22:09
Első nap pipa. Bár bele kell rázódnom, nehezebb amikor társaságban eszem mert elterelődik a figyelmem. De azért ment. :-) Nem álltam mérlegre így nem tudom honnan indulok. De megvan a kitűzött cél és időpont. De bevallom nem is annyira a súlyom miatt csinálom hanem a lelki háttere miatt.
2012. okt. 30. 14:56

Örülök, hogy tetszett, szerintem csúcs a módszer és hibázhat is az ember és akkor mi van, nincs benne megkötés ezért könnyű betartani:)

Remélem majd beszámolsz az eredményekről, mert most ketten visszük ezt a fórumot:)

990. 555dee555 (válaszként erre: 989. - Edike1010)
2012. okt. 29. 20:03
elolvastam a könyvet :) azonnal el is kezdtem a módszert. :)
989. edike1010 (válaszként erre: 988. - 555dee555)
2012. okt. 28. 19:44

szia!

A hanganyag és a könyv teljesen más, a cd a relaxálásról és a vizualizációról szól, a könyv a módszer alapjait mutatja be.

Én például most csak a könyv alapján csinálom, a cd-t nem is hallgatom, most 4 hónap alatt ment le összesen 30 kg. Ezt a módszert most október 1 - e óta csinálom újra és eddig 6 kg ment le.

Szóval elég jó, szerintem, és mindent eszek, de mivel lassan ezért keveset, ma is erdélyi szalonnát csemegéztem vacsira kenyérrel:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook