Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ird le a kedvenc naplód, talán más is olvasná...:) fórum

Ird le a kedvenc naplód, talán más is olvasná...:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
53. 1abbb5d144 (válaszként erre: 49. - Andilaci)
2016. júl. 9. 09:29
jó, érjél! Aztán gyere, és sértegess mindenkit, akinek nem tetszik a munkátok. Szexhiányosság, mint indok kilőve. Jöhet: dagik vagyunk, csúnyák vagyunk, mittudoomméééén. Majd kitalálod.
52. gyöngy:) (válaszként erre: 46. - Andilaci)
2016. júl. 9. 09:27

Írjál már erre példát!

Valakinek a hozzászólása...és abból mi utal a szexuális kielégületlenségre?

2016. júl. 9. 09:26
Viszont arra rádöbbentett, olyan vagy, amilyen a fogalmazásod alapján tűntél, így még kevésbé vagyok kíváncsi a naplóra. Ez nem bántás, nem sértés, nem fröcsögés, hanem egyszerűen úgy tűnik, így van. Nem vagyok ideges, hogy fröcsögni akarjak...
50. gyöngy:) (válaszként erre: 44. - Andilaci)
2016. júl. 9. 09:26

Ennyi erővel ketten is írkálhatnátok egymásnak otthon cetlikre, vagy a naplótokban vagy privátban.

Az érdekelt volna, hogy mi motivál abban, hogy ezeket idegen emberek olvassák...de már nem érdekel.

Köszi, az eddigi válaszokat.

49. andilaci (válaszként erre: 47. - 1abbb5d144)
2016. júl. 9. 09:24
Na.........Csak érjek haza...
48. andilaci (válaszként erre: 45. - 1abbb5d144)
2016. júl. 9. 09:23
Ezt inkább a későbbiek folyamán szeretném bővebben kifejteni,most éppen muszály munkába indulnom....További szép napot neked!!!Laci.
47. 1abbb5d144 (válaszként erre: 46. - Andilaci)
2016. júl. 9. 09:23
:D Hát ez nagyon érdekes, hogy neked csak ez jut eszedbe okként. De kereshetsz újat (persze, csak ha gondolod), mert ezzel nem találtál be, érdemben reagálni se tudok rá.
2016. júl. 9. 09:21

Nem egy vitainditó fórumot akartunk létrehozni...

de ugy látom,ha megindit egy fórumot,mindig ez a vége.

Itt élik ki egyes "nök" a szexuális kielégitettlenségüket.

45. 1abbb5d144 (válaszként erre: 35. - Andilaci)
2016. júl. 9. 09:19
hogy-hogy nem találtál?? Előtte még azt írtad, hogy nem kevés ilyenbe futsz bele.
2016. júl. 9. 09:17

Egyszerüen csak arról van szó ,hogy az ilyet még az életbe se csináltunk még.De a legföbb célja ugyanis az volt,hogy párom hogyan éli meg "irásban" a mi intim együttlétünket.

Ennek inkább ez a motivativ alapja...

43. 1abbb5d144 (válaszként erre: 30. - Andilaci)
2016. júl. 9. 09:17

Pölö láthatod, hogy jól használom az idézőjeleket.

Lehet, sokkal jobb vagyok az ágyban, a szexcsetben, a szexem elmesélében, mint ti- csak nem látjátok, mert nem teregetem ki. Szóval nem értem most ezt...


Én direkt finoman fogalmaztam. Más is kiakadt ( durvábban. és törölve lett), hogy mi ez a reklám megint.


Igen, igazad van, ez jól jellemzi az embert.

Meg az is tök jó, hogy szerinted attól élhetek kritikával, hogy nem írok semmi. Hisz ilyen alapon, mivel nincs szexi férfi mellkasom, a férfiak szexi/nem szexi mellkasáról, fenekéről se lehetne véleményem - csak, hogy egy egyszerű szinten ragadjak példát.

42. gyöngy:) (válaszként erre: 41. - Andilaci)
2016. júl. 9. 09:12
Az érdekelne mi motivál?
41. andilaci (válaszként erre: 40. - Gyöngy:))
2016. júl. 9. 09:07

Mi mindenröl öszintén beszélünk,lehet nem mindenki számára nyitott ez a téma ilyen szinten.

Nem indulunk be rá,ahhoz az érintés is elég.

:)

40. gyöngy:) (válaszként erre: 39. - Andilaci)
2016. júl. 9. 09:03

Mi motivál titeket, hogy olyan szinten megosszátok idegen emberekkel a szexuális életeteket ami már megbotránkoztatást is kelt?

Erre is beindultok vagy mi?

39. andilaci (válaszként erre: 38. - 12d083b51b)
2016. júl. 9. 08:01
A titkositásra -a mi esetünkben- azért volt szükség,mert a mi naplónk túlnyomó részt a mi intim dolgainkat tartalmazza...És mivel ez sokakban az elején megbotránkozást keltett a moderátor kérésére titkositottuk..
38. 12d083b51b (válaszként erre: 19. - Andilaci)
2016. júl. 9. 07:41
Ez esetben mi értelme a titkosításnak???
37. andilaci (válaszként erre: 33. - 12d083b51b)
2016. júl. 9. 07:39
Szia!Nem vitatható módon igazad van....Mi "csak úgy kedvtelésből"irjuk....
36. andi6020 (válaszként erre: 19. - Andilaci)
2016. júl. 9. 07:35
Persze, hiszen ezért indult a fórum.
35. andilaci (válaszként erre: 32. - Unom)
2016. júl. 9. 07:34

Szia,szép napot neked!Na,kezdjük az elején...Én Laci vagyok,korábban keltem a kelleténél....

Nem cikiztem senkit,csak válaszoltam,ill.elmondtam a véleményem...

Nem hinném,hogy megbotránkoztató,vagy sértő lenne...Abban tökéletesen igazad van,hogy nem csak itt publikálható bármi..Viszont nem én találtam meg ilyen fursa megközelitéssel valakit,mint tegna a párom találta meg az az illető,akinek a válaszom irtam..

34. 12d083b51b (válaszként erre: 31. - Bad0db6c11)
2016. júl. 9. 07:34

Amelyik naplód nincs titkosítva, akkor nem tudod, hogy ki jelölte be, csak azt, hogy hányan jelölték be kedvenckét. Max. aki ír hozzászólást (ha nem tiltottad le), akkor tudhatsz néhány olvasóról.


A titkosított naplód olvasójaként be kell jelentkezni, és csak az fogja olvasni, akit beengedsz, azt tudni fogod, és bármikor meg is vonhatod tőle az olvasási jogot.

33. 12d083b51b (válaszként erre: 30. - Andilaci)
2016. júl. 9. 07:31

Lassan már te is úgy jársz, mint amit olvastam korábban egy naplóban: "bocsi lányok, hogy napok óta nem írok a naplómba, de olyan sok naplót kell naponta elolvasnom, hogy a sajátom megírására már nem marad időm, erőm".


Mi írjunk naplót azért, hogy másoknak legyen mit olvasni?

És mit írjunk bele? A valóságot, vagy azt, amit olvasni szeretnétek?

32. unom (válaszként erre: 30. - Andilaci)
2016. júl. 9. 07:23

Szerinted csak a Hoxán lehet "publikálni"?

Lehet, akit cikizel százszor igényesebben ír, csak máshol.

A te naplódról nem tudok véleményt mondani, mert a hozzászólásaid alapján nem érdekel, nem fogom elolvasni.

2016. júl. 9. 07:20
Honnan tudom meg, hogy ki olvassa a naplómat, és ki jelölte be kedvencként?
30. andilaci (válaszként erre: 27. - 1abbb5d144)
2016. júl. 9. 07:18
Olvasgatom "reggel korán" ezt az "érdekes vonalvezetésű" párbeszédet.Éjfél után jöttem haza a munkából.Nem kevés hasonló beállitottságú emberrel futottam már össze,igy jelen esetben nem igazán van nehéz doplgom.Nem nehéz emberekben,vagy bármiben hibát találni,ha az ember azt keresi.Különösen a 22. hozzászólás ragadta meg a fantáziám kissé...Más sem jutott eszembe...-"nézzük már meg,hogy te magad mit publikálsz"-,ami alapján feltárható az általad hiányolt igényesség viszonyitási alapja.Semmit sem találtunk,amit te magad is épp oly jól tudsz,mint mi...Akkor...?Mindamellett kiemelném,hogy valóban bárkinek szive joga elmondani a véleményét.Hát tegye is...Egyébiránt ezzel kapcsolatban is hozzá kell tenni azt,hogy itt sem árt figyelembe venni a másik fél emberi mivoltát.Nincs szükség arra,hogy bárkit megbántson,vagy megbotránkoztasson valaki...Ki fogalmaz igy,ki úgy,nem vagyunk egyformák...Hidd el,jómagam úgy olvasom bárkinek az irását,hogy a mondanivalója érdekel és nem az miként fogalmazta.Az Úr adott nekem annyi kreativitást,hogy bármibe beleéljem magam...A mondanivaló meg egyértelművé teszi annak az embernek a személyét,lelki világát vagy állapotát,aki azt létrehozta...
2016. júl. 9. 00:14
Én gondoltam:)
28. gyöngy:) (válaszként erre: 23. - Andilaci)
2016. júl. 8. 22:32
Nem is gondoltam volna, hogy ennyien kukkolják a szexuális életeteket:O
27. 1abbb5d144 (válaszként erre: 25. - Andilaci)
2016. júl. 8. 21:35
Ez a kettő hogy függ össze?
2016. júl. 8. 21:25
Legyen szép Estéd:)
25. andilaci (válaszként erre: 24. - 1abbb5d144)
2016. júl. 8. 21:24
Te naplód nem tudom ajánlani,hiszen Neked nincs is.Akkor miért kritizálod másokét???
24. 1abbb5d144 (válaszként erre: 23. - Andilaci)
2016. júl. 8. 21:21
hát igen...de nem is a téma, hanem a fogalmazás miatt. :D de mindenki tudja, hogy nem az...még hány jelentkezőig áradozol? :D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook