Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hirtelen szívleállás fórum

Hirtelen szívleállás (beszélgetős fórum)


17. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Diuuuusssss)
2016. júl. 7. 20:33
És arra nem gondoltál, hogy mi van akkor, ha hirtelen a fejedre esik egy tégla?
16. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Diuuuusssss)
2016. júl. 6. 22:44
Keress pszichológust vagy pszichiátert inkább!
15. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Diuuuusssss)
2016. júl. 6. 22:40
Miért nem inkább romantikus regényeket olvasol a hirtelen szívleállás helyett?
14. globus (válaszként erre: 1. - Diuuuusssss)
2016. júl. 6. 19:14
Gyorsan olvass más súlyos betegségekről, hátha kiütik a stresszt. Hirtelen halálnál csak a lassú halál rosszabb.
2016. júl. 6. 18:51
Ezt úgy hívják: szorongás. Ennek olvass utána inkább, mert ez az, ami Téged érint. Élj egészségesen, foglald le magad, én verd ki a fejedből ezeket a negatív gondolatokat. Bár, én a helyedben nem várnék tovább, hanem felkeresnék egy pszichológust, meg elmondanám a háziorvosnak a tüneteidet. Inkább menj fölöslegesen, minthogy pszichés betegséged alakuljon ki!
12. nemethke (válaszként erre: 1. - Diuuuusssss)
2016. júl. 6. 18:41

És mi van a többi betegséggel?

Pánikbetegséggel nem ezen kellene agyalnod.

11. kisj
2016. júl. 6. 17:15

Ha sokat turbóztatod magad rajta,akkor jó eséllyel összeszedhetsz egy klassz pánikbetegséget.

A halálnak meg megvan az ideje amikor eljön és akkor vita nincs, halni kell.

2016. júl. 6. 13:07
Én talán kicsit hipochonder vagyok, de ezen pont nem agyaltam soha. Ez valahogy nem érdekel. Ennyire tényleg nem akarok az életem minden percében aggódni.
9. Klarisszima (válaszként erre: 4. - Diuuuusssss)
2016. júl. 6. 12:40
nem. én speciel egy cseppet sem aggódok.
8. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Diuuuusssss)
2016. júl. 6. 12:34
nem kell felni, ha meghalnal, ugysem erzel akkor mar semmit, neked nem lesz rossz.
2016. júl. 6. 12:28
Szep halal!
6. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Diuuuusssss)
2016. júl. 6. 12:24
a többi százezer betegség miatt nem aggódsz?
2016. júl. 6. 12:13
és mire jó ha ilyenen aggódsz? attól nem lesz szívleállásod? és ha az lesz, akkor mit fogsz csinálni? észre se fogod venni. akkor meg minek ilyenen idegeskedni???
2016. júl. 6. 12:09
Nem tudom .. Én lennèk a legboldogabb ha ki tudnám verni a fejemből ezt vagy ha meg tudnák nyugodni ez miatt .. Csak a nevébe is benne van h hirtelen ezt ugy kell elképzelni hogy hirtelen tévénézés közbe vagy munka közbe gondol egyet és leáll?? Akkor szinte minden ember aggódhatna ez miatt ... Nem ??
2016. júl. 6. 11:37
a helyesírásodtól én is megijedtem
2016. júl. 6. 11:36
miért kell problémát keresni ott, ahol nincs?
2016. júl. 6. 11:28
Minden érdekelne róla sajnos a napokba olvastam róla és azóta rettegek tőle minden percben hogy nekem is ez lesz.. Folyamatosan nézzem a pulzusom és néha olyan mintha ki is hagyna olyankor meg ilyedek és elkezd gyorsan verni .. Zárójelbe teszem h elégé pánikolos típus vagyok.. 😟 De a környezetemben senkinek se volt még ilyen valaki hallani se halott róla, ismerőseimnek sem az interneten pedig ugy írják hogy elég gyakori fiatal korban is ..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook