Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mit vennétek 70. szülinapra? fórum

Ti mit vennétek 70. szülinapra? (beszélgetős fórum)


13. Vessla
2015. dec. 8. 13:08
Azt mondjuk értékelem, hogy előkotortad a régi fórumokat is a reklám kedvéért :D
12. od (válaszként erre: 9. - Tiduj30)
2008. aug. 29. 16:42
Gratulálok a fitt nagyihoz!:-)
2008. aug. 21. 22:04

Anyukám 70.szülinapjára egy nagy ajándék csomagot kapott,új robot gépet egy nagy torta kíséretében.

Persze a családot,főként az unokákat.Olyan jól sikerült titokban megszervezni,hogy a meglepettségtől annyira sírt,hogy azt hittük orvost kell hívni.

2008. aug. 21. 21:15
Papa 2éve volt 70éves. A cd-k láttán mindig érdeklödött h mi ez h kell használni stb...ugyh megleptük egy cd-s magnóval és egy cd tartóba átvettük kazettáról a kedvenc zenéit.
2008. aug. 21. 21:11
Én most mamámnak a 80-ra gardenia kapát meg lombgereblyét veszek, ő kérte a virágoskertjéhez!
8. od (válaszként erre: 7. - 046131e854)
2008. aug. 16. 10:55
Ez jó ötlet..Mama nem vágyik különleges helyekre, de azt többször hallottam már tőle, hogy visszamenne arra a helyre, ahol született. Igaz, hogy nincs már ott semmi, egy tégla sem, de akkor is.
2008. aug. 15. 13:44
Tudakoljátok meg, hová vágyott egész életében, vagy van-e számára egy kedves hely, ahová visszavágyik.
2008. aug. 15. 13:40

Szia!


mi meglepetésbulit tartottunk apukámnak :-)

kapott ajándékokat is, de a lényeg az volt, hogy összehoztuk a családot egy ebédre :-)

2008. júl. 23. 09:53

Szasztok!

Az ünnepelt elmúlt 70 évében készült

fényképeiből a legjellemzőbbeket, családi eseményeseket, katona, esküvői kép, gyerekeivel, stb, ami van,albumot készíteni, vagy nagy keretbe összerakni, vagy cd-re felvenni, alá zene: Halász Judit: Boldog születésnapot c. száma


Én a fiamtól anyáknapjára kaptam egy ilyen cd-t, az én korábbi fényképeim voltak felvéve, alatta Kovács Kati Úgy szeretném meghálálni. . . c szám szólt. Ne mondjam ugye, h végig sírtam

4. od (válaszként erre: 3. - Marita)
2008. jún. 16. 21:22

Nem rossz gondolat!:-) Régebben már volt ott, és nagyon jól érezte magát.

Igaz, a szülinap már megvolt, de majd jövőre bevetjük az ötletet.. :-)

Köszi :-D

3. Marita (válaszként erre: 2. - Vica cica)
2008. jún. 15. 18:31
Ha érdekli, ha nem, a HÉVÍZ nagyon okos ötlet szerintem is... ha nem akarna menni, akkor is és utána, mindig visszavágyna oda...sok ilyen esetről tudok, mikor hezitált a nagyi, a végén "kikövetelte " évente magának.. Nagyon jót tesz nekik, gyógyulás, kikapcsolódás stb....
2. vica cica (válaszként erre: 1. - Od)
2008. jún. 15. 17:50

Szia!

Attól függ,hogy a nagyi milyen! Fiatalos? érdeklődési kör? Én egy Hévizi v. Harkányi nyaralásra fiteném be. Na persze ,ha érdekli.

1. od
2008. máj. 14. 22:00

Sziasztok!

Tippeket szeretnék tőletek, hogy mit lehetne egy 70 éves nagyinak szülinapra adni ajándékba. Árat nem határolnék be, van 3 gyerek, meg sok unoka, szóval ha jó az ötlet, megvalósítható.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook