Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha alváskor minden póz kényelmetlen fórum

Ha alváskor minden póz kényelmetlen (beszélgetős fórum)


2016. júl. 5. 16:36
Ez már a szervezet készülése a babás éjszakákra! Akkor sem fogsz sokat aludni! Bocs ez csak vicc volt ! A terhespárna, vagy szoptatós párna tényleg jó lehet!
10. 937a2a883a (válaszként erre: 9. - Branik61)
2016. júl. 3. 11:29
Nem mindenkinek. :)
2016. júl. 3. 11:04

Van bizony!

Oldaladra fekszel, az alsó lábadat amin fekszel kinyújtod, a másik lábadat felhúzod és térdben meghajlítva támasztod meg magad. Én mindkét terhességem idején így aludtam és annyira megszoktam, megszerettem ezt a pózt, hogy azóta is így alszom. Próbáld ki, nagyon kényelmes. :)

2016. júl. 3. 10:51
Nekem nem volt kényelmetlen egyik terhességemnél sem. Sőt, azóta tudok hason aludni. Pocakkal persze kissé féloldalas volt az a hason fekvés. Nem használtam semmilyen párnát, takarót.
2016. júl. 3. 10:37
Én egy kispárnát teszek a pocakom alá,bár az is bal oldalon fekvésnél kényelmes.sehogy sem jó egyébként.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Monica25)
2016. júl. 3. 10:33
Pont tegnap láttam egy fotót, hogy a kismama kivágott egy lyukat a vászon napozóágyon a pocijánál, hogy hason tudjon pihenni. :)
2016. júl. 3. 09:48
Én is 26 hetes vagyok, de sokszor sehogy sem jó. Próbáltam már terhespárnát vagy én is a lábam közé és hasam alá tekerem a takarót. Van amikor jó, de van, amikor nem.
2016. júl. 3. 06:29
Nekem úgy esett jól aludni, hogy a takarót a lábaim/combjaim közé fogtam és oldalt feküdtem. Magyarán öleltem a paplant a két lábam között, a fejem alá meg sok párnát tettem, hogy ne legyek nagyon vízszintbe...
2016. júl. 3. 06:25
Nekem is anno az volt a jó, ha párnát tettem a hasamhoz, lábamhoz, térdemhez oldalt fekvésnél. A terhes párna pedig azért jó, mert az hosszú és akár a melledtől a térdedig alá tud támasztani.
2. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Monica25)
2016. júl. 3. 06:10
Terhespárna jó szolgálatot tehet ebben az esetben. Ott támasztja alá a pocakot, combokat ahol eddig kényelmetlen volt, mert itt nyomott, ott nyomott. Nézz utána.
2016. júl. 3. 02:09
26. hetes terhes vagyok. Sehogy nem esik jól egyik póz sem alvásnál. Van valakinek bevált praktika?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook