Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szomszéd feljelentése? fórum

Szomszéd feljelentése? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
93. 1abbb5d144 (válaszként erre: 92. - Ab61752c45)
2016. szept. 19. 14:37
Delutan 4 tol barmikor
92. ab61752c45 (válaszként erre: 89. - 2caf8744b6)
2016. szept. 19. 14:35
én akkor nyírok füvet,mikor felszárad,mivel három szomszéd van,aki néha éjszakás,nehéz lenne hozzájuk alkalmazkodni.
91. 2caf8744b6 (válaszként erre: 88. - 1abbb5d144)
2016. júl. 21. 11:50

Tudom hihetetlen.

De a mellettem lévő lakatlan ház eresze alá Hihetetlen sok fecske pár rakott fészket már alig van szabad hely a 25m ház ereszén.

a madár csicsergéses ébredés nekem már nem állom.

A gyerekek az iskolából ide jönnek tanulmány útra.

Több száz fecske fészkel.

kézzel foghatók a madarak, olyan közel vannak.

ha rá érek vélogattok képeket is a bizonyíték ra mert nem tudom el hiszitek e? És még nincs vége, Még mindég tudnék sorolni, zaj forrást. De gondolom már ki nevettek. Ez valóság.

90. 1abbb5d144 (válaszként erre: 89. - 2caf8744b6)
2016. júl. 21. 11:43
gondoltam :) én meg ettől is idegrohamot kaptam :D
89. 2caf8744b6 (válaszként erre: 88. - 1abbb5d144)
2016. júl. 21. 11:38

A fű nyírás nálam nem zaj. 2-ház van szembe túl oldalon lakatlan. Akkor nyírnak füvet mikor rá érnek.

Azt én már észre se veszem, csak azt látom nincs nagy gaz. :-) :-) :-)

88. 1abbb5d144 (válaszként erre: 87. - 2caf8744b6)
2016. júl. 21. 11:09
itt volt, hogy hajnalban (5-6) vágtak füvet. ez a legextrémebb eddig.
87. 2caf8744b6 (válaszként erre: 84. - 1abbb5d144)
2016. júl. 21. 10:51

Ha valaki adományozna is.

Az csak egy zaj forrás. És a többi? De nem is zavar engem már a harang.

Ezt csak azért írtam le nektek, hogy az élet fura dolgokat produkál.

Ég ha el utazom az anyukámhoz BP-re. A város szívében él. (M-Kör tér)

Ott nincs akkora zaj mint nálam itthon. Ott nem tudom hány óra. "nyugis" faluban ez nem fordul elő. :-) :-)

2016. júl. 21. 10:42
igyekszem mindegyikkel jó viszonyban lenni.pedig nehéz.nem győzök gyomirtózni,mert a meggyfája mindenhol hajt.a fa ágait levágták,beletettem a kukámba,pedig legszívesebben visszahajigáltam volna.
2016. júl. 21. 10:41

Ja és ki hagytam a kocsmát ami az önkormányzat és a bolt között van.

Na azt hiszem most mindent le írtam.

A frászt dehogy is.

Mögöttem a kertem végében Magán vállalkozó, meg vette az egész területet.

Állatokat telepített (Bivalyokat) De voltak itt már racka juhok is, csacsi is. Ki lépek és látom az állatokat. Láttam mikor születtek a kis bivalyok.

De volt, hogy ki jöttek éjjel szegények mert féltek a vihartól, áram szünet lett, és neki mentek a kerítésnek, itt jöttek mentek mert vissza már nem találtak.

84. 1abbb5d144 (válaszként erre: 81. - 2caf8744b6)
2016. júl. 21. 10:37
van olyan hely, ahol negyed óránként is üt a harang (halkabban azért)? óránként, hogy hány óra..máshol meg csilingel valami miseének...képzeld, ha valaki adományozna a templomnak egy iylen csilingelőizét :D
83. ab61752c45 (válaszként erre: 80. - 2caf8744b6)
2016. júl. 21. 10:36
a harangozásért fizetni kell,nálunk hét óra után nem harangoznak.tán már alszik a harangozó.én hülye,még a kocsma mellé akartam költözni.igaz bezár kilenckor,de néha buli van.
82. ab61752c45 (válaszként erre: 73. - 328e1b30ab)
2016. júl. 21. 10:32
hát az önkormányzathoz.de ha nincs pénzem,miből csináltatnám meg.
81. 2caf8744b6 (válaszként erre: 78. - C73db520ef)
2016. júl. 21. 10:26

Nekem nem kellene óra Én éjjel nappal meg mondom hány óra van.

Éjjel fél kettőkor kezdődik az élet a kenyér hozással. Aztán a tejes, Hat kór nyit. De ha el aludnék ezt a harang nem hagyná ami szintén hatkor meg szólal. 7-kor nyit a dohány bolt és így tovább.

Este negyed 12-órakor megy az utolsó busz.

Be törtek a boltba és találgatták mikor történt. Én meg mondtam nekik a nagy f.... És meg mondtam mikor pontosan.

Érdekes világban élek az biztos.

2016. júl. 21. 10:18

A harang szólt, mert halott volt a faluban.

De le írom a fel állást. Mert minden hangzavart le sem írtam.

Egy kis falú kellős közepén lakom. Ami valamikor a szép, nyugis része volt a falunak.

Egy olyan utca sor, ahol Van az én házam! Jóbra 6m táv a dohány bolt(Egy be kötő ut a válaszvonal. Úgy hogy ha bármilyen autó jön a boltba én mindet hallom. Vele egy épületben az élelmiszer bolt. Közvetlen mellette az Önkormányzat. Ez van jobbról.

Balról.A lakatlan épület, parókia, Aztán a templom, És a falú ház. (Régen mozi volt) Ez kb az utca felét teszi ki.

Szembe meg az idős szomszédomék a kutyuskájukkal, a két utca sort a 68 sz fő út válassza el.

Persze van parkoló is ami természetes a falú központban.

A zaj forrást gyakran a riasztok is színezik.

Mert ugye minden be van riasztózva.

A Harang be zavart mikor jöttek meg nézni a házat. Kint nézelődtek, és meg szólalt a harang. A szembe soron kb 200m van a másik templom. Ami szinten meg szólal.

Higgyétek el ezt én egyszer elkezdtem így el sorolni, az új jegyzőnek, az úgy röhögött, hogy amíg él nem felejt el engem.

79. 1abbb5d144 (válaszként erre: 78. - C73db520ef)
2016. júl. 20. 22:32
Regen...volt. es most? Semmi. Ugye?
78. c73db520ef (válaszként erre: 76. - 1abbb5d144)
2016. júl. 20. 21:19

Regebben a munkakezdes idejet a harangszohoz igazitottak.

De van, ahol meg ma is harangoznak reggel - csak eppen 5 orakor.

77. 1abbb5d144 (válaszként erre: 74. - 2caf8744b6)
2016. júl. 20. 21:13
"Mert szolt a harang" utani rszt nem ertem. Engem a harang zavar tobb haz tavolsagbol is, reggel 6kor...milyen haszna van?
76. 1abbb5d144 (válaszként erre: 74. - 2caf8744b6)
2016. júl. 20. 21:13
Mert szolt a harang utani rszt nem ertem. Engem a haramg zavar tobb hazrol is, reggel 6kor...milyen haszna van?
75. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 74. - 2caf8744b6)
2016. júl. 20. 20:29
:DDDDDDD
2016. júl. 20. 18:53

1/ kocsma mellet lakom. Kb 45- éve.

Persze a régi világ meg a mostani között ég és föld.

Régen a nyitva tartás az nyitva tartás volt.

Volt vita viszály verekedés. De akkora zaj mint amit most csinálnak nem.

Napközben csend van, este kezdődik az élet a diszkó vagy mi. De rendszeresen.

De ami a leg meg döbbentő az az, hogy a szomszédom is itt lakik régebb óta mint én.

Volt időszak mikor rendszeresen fel jelentett, mert a füst télen az ő házába megy be, és csináljak nagyobb kéményt. (De ez kb 15-éve zavarta) Már nem zavarja. Zavarja a zene ami a c, kocsmából ered de nem mer szólni.

De azért zavarja, mert olyan lüttyent kutyája van, hogy nem ugat, hanem nyűszkül vagy mit csinál

(Repülő, madár, pocok, biciklis, cigány, na akkor ki tesz magáért) Lepke, macska, ami mozog mindenre allergiás. Ha fúj a szél hát arra is. Kb 15 méter van köztünk. Ja és az élelmiszer bolt is itt van. Szóval a kutya ugat éjjel nappal!

(Nyüszít) Nem tudom, hogy bírja de ki tartó az szent.

Na most ha Dizsi van a dob hangja száll, a kutya ugat. Ezt egyszer el kezdtem mesélni illetékesnek, úgy el kezdet röhögni, hogy már az is a csend háborítás határán hahotázott.

De ez még mind semmi! A bolt kis lukában nyílott a dohány bolt, kávézóval együtt. a Kamionok meg állnak rendszeresen kávézni.

Kamion jár, kutya nyüszög, dob szól. Élmény az élet. És ez színtiszta valóság. El akartam adni a házat de nincs olyan marha aki meg veszi.

Egyszer volt egy vevőm, jött meg nézni, és mit gondoltok mért nem vette meg??? Mert szolt a harang. Ugyan is a templom a házam a parókia és a templom az egyik oldalról a szomszédom.

Hát be szorultam a közepébe az életnek. És higgyétek el ha csend van ki megyek az utcára, mert akkor biztos valami nagy gond van.

73. 328e1b30ab (válaszként erre: 71. - Ab61752c45)
2016. júl. 11. 11:08
Milyen tanácshoz?
72. Mezei Virág (válaszként erre: 71. - Ab61752c45)
2016. júl. 11. 10:47
Miért nem neked szólt először?
2016. júl. 9. 11:24
a szomszéd bement a tanácshoz bejelenteni,hogy rossz a kerítésem,aztán mennek a kutyák az ő kutyájához.hát kiröhögték.
2016. júl. 9. 11:19

Hát jó kis fórum lett a topicombol-sahnos. Hogy ennyi probléma van, rossz olvasni is. Pedig semmi más nem kell hozzá, csak hogy az emberek megértsek, a kölcsönös tisztelet mindenkinek jár és nincs jogom a másikat nyugalmában zavarni. Persze azzal én is egyetértek, hogy ha a zaj olyan okból keletkezik, ami hozzá tartozik az élethez, az érthető. De sok minden nem ez a kategória. És amíg lesz, aki semmibe veszi más jogait, vagy hogy nem én vagyok egyedül, így marad:(


Amúgy nekünk mind, akinek baja van és ide írt, össze kéne költözni egy helyre, tuti nem zavarnank egymást ;)

69. Mezei Virág (válaszként erre: 68. - Cirmancs)
2016. júl. 7. 18:55

Sajnos nem mindent, de majdnem...

Itt mi szomszédok összefogtunk és így sikerült néhány renitens lakót megfékezni.

Itt még park is van, ahol este és éjszaka megy az üvöltözés :( A kicsi gyerekek este 10-kor még lent visítoznak.

Ja meg autósok,akik egész nap bömböltetik a zenét - még. Mert meg fogjuk unni ;)

Mi is kukák vagyunk még, mert hagyjuk... :D

68. Cirmancs (válaszként erre: 67. - Mezei Virág)
2016. júl. 7. 16:04
Megbocsátok:) És nem vagyunk kukák, de két idős emberrel mit kezdjünk? Volt aki finoman szólva üvöltött velük, de másnapra elfelejtik azt is. A bácsit már meg is büntették, mégis. Hogyan tovább? Csak kíváncsi vagyok, mert könnyű lekukázni az embert, de lépj bele a mi cipőnkbe. A lépcsőházon belül lévő embereket is megrendszabályozta a közösség, ha nem tartották be az írott vagy íratlan szabályokat, azt el tudtuk intézni, ezekkel nem boldogulunk. Ugyanúgy, ahogy azzal sem akinek a kutyája dilis, boldog-boldogtalant, bogarat, madarat megugat. Beszéltünk vele, a kutya mára hátsó kertben tartózkodik, együttműködő volt. De itt nincsenek távolságok, ugyanúgy hallani. A kutya ugat, a tartását pedig nem tiltja semmi. Te azt hiszed feljelentéssel mindent el lehet intézni? Hát: nem.
67. Mezei Virág (válaszként erre: 64. - Cirmancs)
2016. júl. 7. 13:38
Már bocsi, de ti vagytok a kukák! Nem kell hagyni! Az 50. hsz-ben van egy link, olvasd el!
66. Mezei Virág (válaszként erre: 63. - Bekacomb)
2016. júl. 7. 13:35

Elkapták a videó alapján. Remélem, hogy jól meg is ruházták.

Az a baj, hogy az emberek még mindig nem szolidárisak. Pedig éppen ideje lenne, ha ez elterjedne.

65. Mezei Virág (válaszként erre: 62. - 9b10f3d7ff)
2016. júl. 7. 13:33

Persze, hogy nem írtad! Csak kishazánkban ez a jellemző...

Egyetértek a kiigazításoddal!

2016. júl. 7. 11:05
Szomszédok... nekem nincs problémám, amikor olyan zajt hallok, normális napszakban persze, ami olyan dolog miatt keletkezik, ami muszáj. Lásd: porszívó, mosógép, a napi életvitellel járó zajok. De az üvöltő hangerővel hallgatott tv, rádió pl. nem ez a kategória. A mi társasházunk sarki ház. A szoba ablakaink, erkély a keskenyebbik utcára néznek. A szemben lakó egyik idős férfi pl. a garázsában olyan hangerővel hallgatja a rádiót, hogy hiába csukjuk be az ablakot, akkor is tisztán hallani. A szomszédja meg hajnal 6-kor kel fel, kirakja a szőnyegeit az ablakba és hajrá a porolóval. Már sokszor kértük az idős urat, hogy halkabban hallgassa a rádiót (nem süket egyébként), a porolós hölgyet meg arra, hogy várja már meg a reggel 8-at, nyugdíjas, gondolom akkor is porolhatna. Semmi eredmény évek óta. Ami még az undorító kategória: aki a rádiót üvöltve hallgatja, harákol, krákog, köpköd, iszonyú hangerővel, sokszor hosszú percekig. Nincs is felemelőbb élmény, mint úgy vacsorázni, hogy "Laci bácsi" performanszát hallgatjuk...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook