Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elegem van a magányból fórum

Elegem van a magányból (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. júl. 31. 22:52

Én nem tudom hogy működnek ma a dolgok, de én lassan 20-as éveim közepén járva még sose kellettem úgy igazából senkinek, persze voltak akik tetszettek nekem, de hozzám még csak flört szempontjából se közeledett senki, soha egy randira nem hívtak el... (egyszer megkérdeztem egy ismerősöm hogy ez miért lehet, és azt mondta hogy félelmetes vagyok... ezt azóta sem értem XD)

Biztosan bennem van a hiba, de reménykedek hogy majd talán egyszer megtalálom azt akire szükségem van, de inkább maradjak egyedül függetlenül életem végéig, mint egy problémás, fájdalmas párkapcsolatban egy napot is!

2016. júl. 18. 19:40
Amikor majd a társaságból lesz eleged, le sem tudod majd vakarni őket.:)
93. lali2
2016. júl. 18. 19:29
És akiknek dupla párjuk van? Azok irtóznak a magánytól? :-)
2016. júl. 1. 23:32
Jaj, ez a duma: "Szép, vonzó 30-as barátnőim diplomával, és mégsem találnak párt" - ha ez így van, akkor ezekkel a nőkkel valószínűleg komoly probléma van (pszichésen). Amúgy pont ugyanannyi elhanyagolt 30-as nő van mint férfi, minimum a felükről el lehet ezt mondani.
2016. júl. 1. 21:59
Sokan azért sem találnak párt, mert túl magas a mérce. Aztán olyanok sem akarják felérni akik amúgy megtehetnék.:))
90. 1abbb5d144 (válaszként erre: 9. - Plavalaguna)
2016. júl. 1. 09:47
... frászt kapok ettől..
89. Arón1
2016. júl. 1. 06:34
Nem talalkoznak az igenyek es az elvarasok a lehetosegekkel. Aki nyitottan all az ismerkedeshez, tarsasagi eletet el, probalja realisan szemlelni a kinalatot es onmagat, talal maganak tarsat. Amit a forumindito irt, hogy csak flortolnek vele a ferfiak, azt nem is ertem. Nem O akar tobbet latni bizonyos helyzetekben?
2016. jún. 30. 16:30

Ez ma jött velem szembe egy közösségi portálon:


[link]

87. massalhangzo (válaszként erre: 84. - Túrógombócka)
2016. jún. 30. 13:58
a forumindito is szerintem tipikus pelda arra, valaki miert nem talal part. ha valaki folyton abba botlik, hogy a ferfiak csak flortolni, megfektetni akarjak es semmi tobbet, akkor nem jo tipusokkal ismerkedik, es eszre sem veszi azokat, akik hozza passzolnanak
86. Metálmackó (válaszként erre: 85. - Michelle.r)
2016. jún. 30. 12:48
Van aki kutyát vagy macskát tart, mások meg egy semmirekellő disznóra vágynak.
85. michelle.r (válaszként erre: 80. - Metálmackó)
2016. jún. 30. 12:21

Nemtommmm :) Csak mondom, miket szoktam hallani az egyébként tökéletes, ámde méltánytalanul elhanyagolt nőktől ;)


Az örök rejtély marad a számomra, ha ilyen lesújtó véleménnyel vannak a férfiakról, miért kepesztenek oly elszántan, hogy bezsákoljanak egyet?


;)

84. túrógombócka (válaszként erre: 83. - Massalhangzo)
2016. jún. 30. 11:28

azt érzem durvának, h aki 40-ig nem volt olyan szerencsés, hogy megtalálta volna magának a megfelelő párt, az már írja le magát.

a gyerekvállalás más, mert ahhoz megfelelő fizikai, egészségi állapot kell, de ugye nem csak szülni lehet.

a fórumindító viszont párt keres, nem a gyerek volt a baja.

83. massalhangzo (válaszként erre: 82. - Túrógombócka)
2016. jún. 30. 11:10

a mi kettonk velemenye nem kulonbozik annyira, mint hiszed. csak te ugy forditottad le, amit irtam, hogy aki 40 eves koraig nem talalt tarsat, nem vallalt gyereket, az selejt, es ne is tegye, meg ugysem sikerulhet neki


de en nem ezt irtam. aki 40 alatt nem tudott megszeretni, elfogadni senkit, nem tudott kialakitani egy jol mukodo kapcsolatot, annak 40 felett is sokkal nehezebb, foleg ha csaladot, gyereket akarna. nekem furcsa, milyen sok 40 feletti no es ferfi egyedulallo, gyermektelen, de mikor meselnek a multjukrol, a hozzzaallasukrol, utana mar nem szoktam csodalkozni, hogy egyedul vannak


ne legyunk alszentek, azert lajtuk, hogy nem minden anya jo anya peldaul, nem mindenkinek valo gyerek, mint ahogy kapcsolat, hazassag sem, kulonben nem lenne ennyi felrelepes, bantalmazas, szenvedes. sok ferfirol, norol gondolom azt, meg ha gonoszsag is, hogy nem kellene csaladot, kapcsolatot eroltetnie, mert csak tonkreteszi a korulotte eloket

82. túrógombócka (válaszként erre: 81. - Massalhangzo)
2016. jún. 30. 11:01

vagy nem találsz így sem :P

el kell fogadni, h van olyan, aki nem talál.

soha semmire sincs garancia. senki nem ígérte, hogy megtalálod az igazit.

81. massalhangzo (válaszként erre: 79. - Túrógombócka)
2016. jún. 30. 10:59

ezert irtam, hogy gyanitom, nem arrol volt szo, hogy 39 eves koraig nem talalt senkit, es akkor nem arra volt ellenpelda, amit en irtam


de azzal sem ertek egyet, hogy csak szerencse kerdese, hogy talalsz-e part. akkor csak szerencse kerdese, ha nem teszel erte semmit. ha munka utan hazamesz, ulsz negy fal kozott es sohajtozol, mert akkor nagy szerencse kell, hogy valamikor valaki megis rad talaljon. ha megadod az eselyt, ismerkedsz, emberek koze jarsz, ha talalkozol valakivel, aki szimpatikus, idot adsz, alkalmat, hogy megismerjetek egymast, akkor talalsz part. mert nem minden kapcsolat szerelem elso latasra :D

80. Metálmackó (válaszként erre: 70. - Michelle.r)
2016. jún. 30. 10:58
Khm... csak a miheztartás véget, milyenek is?
79. túrógombócka (válaszként erre: 78. - Massalhangzo)
2016. jún. 30. 10:55

ki mondta, h az ember nem ismerkedik, próbálkozik? azt írtam, h ez az ismerősöm az itteni mércék szerint nem tudott felmutatni "semmit", hiszen mondjuk nem élt 10 évig együtt valakivel. próbálkozott persze, csak ezek vagy nem jöttek össze, vagy nagyon rövidek voltak.

mindenki próbálkozik, valamilyen szinten, a többi csak a mázli.

elvárások? persze, hogy vannak elvárások, ez a normális, hogy legyenek.

78. massalhangzo (válaszként erre: 76. - Túrógombócka)
2016. jún. 30. 10:51

ez nem sertegetes. ha valaki elzartan el a kulvilagtol, vagy komoly, hosszantarto betegsege van, ertheto, ha nem ismerkedik, nem talal parra


mas esetben, ha 20 evig nem talal senkit, akkor nem mindenki massal van a problema, hanem feltehetoen vele. lehet depresszios, magaba fordulo, negy fal kozott elo, nehezen talalja meg az emberekkel a kozos hangot, irrealis elvarasai vannak a szoke herceggel vagy hercegnovel, barmi. de nem jelenti azt, hogy normalis, ha valaki vegig maganyos a huszas, harmincas evei alatt, es egy kapcsolatot sem tudott kialakitani. a legjobb dolgok koze tartozik az eletben a szerelem, a szeretet, a szex, ha valaki 20 evet elfecserel ezek nelkul, az sajnalatos


ismerek en is olyat, akinek annyira irrealis elvarasai voltak a ferfiakkal szemben, nem csoda, hogy nem talalt senkit, az eselyt se adta ismerkedesre, rogton pontokba szedte, miert nem alkalmas neki az a ferfi

2016. jún. 30. 10:47
a pártalálás pedig simán szerencse kérdése. már úgy értem, az igazi pár megtalálása, mert a megalkuvás más tészta.
76. túrógombócka (válaszként erre: 74. - Massalhangzo)
2016. jún. 30. 10:46

nézd, tőlem sértegetheted az embereket, de ez nem rám vet rossz fényt :)

soha nem tudhatod, milyen a másik ember élete, mi és hogyan történik vele.

75. MZsanett (válaszként erre: 62. - PöttyösPanka)
2016. jún. 30. 10:42
Eddig szinte csak erre láttam példát a családomban és az ismerőseim között egyaránt, úgyhogy nem légből kapott.
74. massalhangzo (válaszként erre: 73. - Túrógombócka)
2016. jún. 30. 10:37

hat ha szerinted begyoposodott nezet, hogy az ember ne 40 eves korban kezdjen el keresgelni part, ne akkor jusson el fejlodesben oda, hogy csaladot alapitson, akkor vallalom :D


ha a baratnod 39 evesen jutott csak el egy kapcsolatig, akkor milyen eletet elt? valoszinuleg az elet megelese helyett idiotakat olvasgatott akarhol vagy a kormeit reszelgette sirva, hogy senkit nem talal ;) de biztos igazad van, es halal tartamas, izgalmas evei voltak huszon- es harmincevesen


de gyanitom, inkabb arrol volt szo, hogy addig nem talalt olyat, aki vele is komolyan, hosszutavra tervezett volna

73. túrógombócka (válaszként erre: 66. - Massalhangzo)
2016. jún. 30. 10:29

elég begyöpösödött nézeteket vallasz.

a történet, amit írtam, igaz. de az is igaz, hogy a lány nem idiótákat olvasott a hoxán, hanem élte az életét :)

jómagam nem keresek párt. de a fórumindítónak üzenem, h ne hallgasson a hülyékre, legyen nyitott és laza.

72. massalhangzo (válaszként erre: 69. - Michelle.r)
2016. jún. 30. 10:24
biztos fent van meg par nevvel, azert nincs ideje a sajat temajaval foglalkozni
71. massalhangzo (válaszként erre: 61. - Audrey80)
2016. jún. 30. 10:14
nem a biologiai oran mulik, hanem az ember termeszeten. mar tizeneves korban nyitott a szerelemre, egyuttletre. aki idosen kap eszbe, hogy ketyeg az ora es gyerek kene, az mit csinalt az elmult 10-20 evben? vagy nem alkalmas egy igazi kapcsolatra vagy lustasagbol, kenyelembol beleragadt egy rosszba, es keson kapalozik. persze jobb keson, mint soha, de ismerkedni mindig lehet
70. michelle.r (válaszként erre: 63. - Metálmackó)
2016. jún. 30. 10:09
Mindig vannak jelek, csak aki nagyon párban akar élni, hajlamos rálegyinteni. Remélni, hogy majd miatta megváltozik. Meg különben is, ilyenek a férfiak ;)
69. michelle.r (válaszként erre: 61. - Audrey80)
2016. jún. 30. 10:08
Az az érzésem, hogy trollkodsz. Vagy ha nem, miért van az, hogy kívül maradsz a beszélgetésen, csak időrő-időre bedobsz egy mondatot, és várod, hogy mások beszélgessenek róla?
68. michelle.r (válaszként erre: 43. - Audrey80)
2016. jún. 30. 10:05

Sajnos ezt sugárod is magadból, és ettől mindenki elmenekül. Keresd meg az okát, kérj segítséget, pszichológustól, kineziológustól, bármilyen szakembertől, akiben hinni tudsz.


Könnyű mondani, hogy hogy kellene viselkedned, de egyedül nem fogod megoldani, amíg futnak benned azok a programok, ami miatt így érzel.

67. Metálmackó (válaszként erre: 65. - Plavalaguna)
2016. jún. 30. 09:46
Pontosan. A nyitottság és a pozitív hozzáállás (lenne) a lényeg, meg némi megelőlegezett bizalom a másik iránt. Egy kapcsolatot nem lehet in medias res kezdeni.
66. massalhangzo (válaszként erre: 55. - Túrógombócka)
2016. jún. 30. 09:16

lehet, hogy annak volt igaza, aki irta, hogy magadra vetted


nem azt irtam, hogy 40 felett mar nem talalhat maganak valaki part, miert ne talalhatna akar 80 felett is?


arrol irtam, hogy akinek 40 alatt nem volt soha egy normalis kapcsolata, az nem veletlen, es nem biztos, hogy 40 felett eroltetni kene a csaladozast. attol meg talalhat valakit


amit irtal a 39 eves baratnodrol, ne haragudj, de nem hiszem el, hogy a csaj szazas, ha 39 eves koraig nem volt egy kapcsolata se. es tartom magam ahhoz, nem 40 evesen kell belevagni a csaladalapitasba

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook