Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Haas Glukonon fórum

Haas Glukonon (beszélgetős fórum)


21. Arón1 (válaszként erre: 18. - Zebracsikó)
2016. jún. 30. 21:27
Csak az eritrit onmagaban nem gazdasagos, mert eleg gyengen edesit, viszont draga. A DW Negyedannyi ugyanannyi edesito azert jo, mert sztiviaval kevert edesito. A sztivia magaban nem jo izu, de eritrittel keverve egy kituno edesitot ad.
20. Arón1 (válaszként erre: 16. - Globus)
2016. jún. 30. 21:16
Van terfogata. Nem olyan, mint egy tablettas vagy cseppfolyos edesito. Ugy nez ki, mint a kristalycukor, de sokkal kevesebb kell belole. Egy linzer allagat a liszt es a zsiradek feleseg meg inkabb meghatarozza. En zabliszttel, kokuszzsirral, tojassargajaval es DW edesitovel nagyon finom linzertesztat gyurok. A piskota allagat meg fokent a kemenyrevert tojasfeherje hatarozza meg. En peldaul olyan kakaos piskotat sutok, hogy lisztet nem is teszek bele, hanem csak kakaoport, edesitot es tojast.
19. alidamolnar (válaszként erre: 16. - Globus)
2016. jún. 30. 15:31
Ez jó kérdés, mert van, ahol az állag miatt tényleg kell a "cukorfélének" a térfogata, ahogy írod, piskóta, linzer.
2016. jún. 30. 14:10
a Haas Glukononnak boralmas mellékíze van, én nem ajánlom. Az eritrit viszont megér egy próbát.
17. zebracsikó (válaszként erre: 14. - Eroka81)
2016. jún. 30. 14:09

Az eritritet nyilván nem önmagában ette a párod, így nem tudhatod, mitől ment fel a cukra.

Az eritritnek nulla a glikémiás indexe.

Nyilván attól ment fel a párod cukra, amibe bele volt keverve az eritrit.

16. globus (válaszként erre: 15. - Arón1)
2016. jún. 30. 13:02

Miként lehet használni ott, ahol meghatározott arányok vannak? Pl. ha eredeti linzer recept 20 dkg cukrot ír a liszthez, vajhoz, helyette 1 kávéskanálnyi édesítő nem adja ugyanazt az állagot. Talán még piskótánál sem.

Folyadékban mindegy.

15. Arón1 (válaszként erre: 11. - Ori90)
2016. jún. 30. 12:23

Én továbbra is ajánlom Neked a DW Negyedannyi ugyanannyi édesítőt. Teljesen olyan az íze, mint a hagyományos cukornak. Igaz egy picit drága, de tényleg negyedannyi kell belőle, mint a cukorból és teljesen 0 kalóriás, nem okoz hasmenést.


Az olcsó édesítőkkel az a baj, hogy fura ízük van, ami még a reggeli kávéban, teában elmegy, de egy sütinek már eléggé el tudja rontani az ízét. Hosszútávon mindenképp a finom a nyerő, akkor tudod tartani a diétádat.


Én például nem fogyókúrázom, de évek óta tartok egy egészséges étrendet, mert nem szeretnék hízni.


Nekem például a mai édességem egy általam készített csokitorta volt, amit tegnap este félóra alatt dobtam össze zsírszegény kakaóporból, tojásból, mandulalisztből és dióból, édesítővel. Isteni krémes, csokis, édes, semmi édesítős mellékíz és energiaszegény.

14. Eroka81 (válaszként erre: 12. - Arón1)
2016. jún. 29. 13:54

Én a tapasztalatomat mondtam el!!! Ezért is mondom, hogy kinek mi válik be, ki kell próbálni!

Aki diétázni szeretne, az nyugodtan használjon nyírfacukrot, eritritet.

Elmondom, az eritrittől is fel megy a párom cukra! Ennyit erről..

13. Arón1 (válaszként erre: 10. - Eroka81)
2016. jún. 29. 13:45
Amúgy a glukonon emeli a vércukor szintet, mivel nem nullás.
12. Arón1 (válaszként erre: 10. - Eroka81)
2016. jún. 29. 13:42
Egyik sem okoz hasmenést. A nyírfacukor (Xilit) okozhat hasmenést, de az sem mindenkinek. A nyírfacukortól mehet fel a vércukor szint is, mivel az nem nulla kalóriás, hanem kb. 40 %-kal alacsonyabb a kalóriatartalma, mint a hagyományos cukornak. Szerintem Te kevered az információkat az édesítőkkel kapcsolatban. Az eritritet kimondottan cukorbetegeknek (gyerekeknek is) javasolják az orvosok. Az a termék amit javasoltam nagyon jó ízű. Én nem bírom a többi édesítő ízét, mert mellékízük van.
11. Ori90
2016. jún. 29. 13:07
Én nem akarok semmit előidézni,csak fogyni szeretnék,és ezt neveztem ki első lépésnek.Azért érdekel,ki mit ajánl,mielőtt megveszek bármit,mert még soha semmilyen más édesítőt nem használtam.Nagyon sajnálom azt,akinek ilyen betegségei vannak,nehéz lehet..Nálunk eddig még senkinek nincs se cukorbetegsége,se bármire érzékenysége.
10. Eroka81 (válaszként erre: 6. - Arón1)
2016. jún. 29. 11:25
Sztivia hasmenést okoz, az eritrit is. Ráadásul az eritrit-től eddig mindig felment a párom cukra (inzulinos), pedig jóval kevesebbet használtam belőle, mint a hagyományos cukorból. Persze mindenkinek más válik be. Ki kell próbálni több félét.
9. globus (válaszként erre: 8. - Bnedora)
2016. jún. 29. 09:53

Ha feltüntetik, hogy gluténmentes, a lisztérzékenyeknél jelent piros pontot. Cukorbetegnek mindegy, hogy gluténes-e, vagy sem.

Nagy divat lett a gm. táplálkozás egészséges emberek körében. Örüljön neki, aki nem LÉ, erre mesterségesen előidézi, áááá!

8. bnedora (válaszként erre: 5. - Globus)
2016. jún. 29. 09:44

Termékleírás:


Jellemzők:

Sütéshez és főzéshez cukor helyett, Gluténmentes, 40%-kal kevesebb energiát tartalmaz, mint a cukor, Mindenféle édességhez felhasználható.

7. Arón1 (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2016. jún. 29. 09:34
Miert, mi baja lesz? A gluten hasznos tapanyag?
6. Arón1 (válaszként erre: 4. - Eroka81)
2016. jún. 29. 09:30
DW Negyedannyi ugyanannyi. Sztivia es eritrit alapu, 0 kalorias edesito. 2000 Ft 1/2kg, de tenyleg negyedannyi kell belole, mint a hagyomanyos cukorbol. Nincs mellekize, olyan mint a kristalycukor. En csak ezt hasznalom.
5. globus (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2016. jún. 29. 09:30
Glukonon nem glutén :)
4. Eroka81 (válaszként erre: 1. - Ori90)
2016. jún. 29. 09:22

Haas Glukonon-t én süteményekbe használom (sütésálló), kávéba, teába a tablettás édesítőszert (amit a lidl-ben lehet kapni colagan-azt hiszem ez a neve-nekem bevállt), salátákhoz, öntetekhez a folyékony változatát.

Nyírfacukor kicsit drága, meg annak van egy kis utó íze, én nem szeretem. Na, meg aki nincs hozzászokva, annak hasmenést okozhat, de ez minden édesítőszerre igaz.

Én laktóz-glutén- és cukormentesen főzök, mivel a párom lisztérzékeny és cukros, én meg laktózérzékeny vagyok.

2016. jún. 29. 08:34
Amúgy azt olvastam, hogy ha valaki egészséges, az ne akarjon gluténmentes ételeket enni.
2. bnedora (válaszként erre: 1. - Ori90)
2016. jún. 29. 08:27
Én, amióta cukros vagyok nyírfacukrot használok. Sajnos, elég drága. Főzéskor már csak akkor használok cukrot, ha nagyon muszáj, az étel megkívánja. Próbálom a főzelékekből, levesekből kihagyni a cukrot. Gyümölcsöt, teát eddig sem cukroztam, így könnyebb elhagyni.
2016. jún. 29. 08:18

Sziasztok!

Lépésről lépésre változtatnék a család életódján.A legfontosabbnak a cukor elhagyását gondoltam,ezért szeretném megkérdezni,mit gondoltok a glukononról.Sok véleményt olvastam már,de ezt lehet használni kávéba,gyümölcslevesbe,sütibe egyaránt,mint a sima cukrot?Olyan érdekelne,amit ugyanúgy használhatnék és nem is drága annyira,hogy belerokkanjon az ember.. :D Eddig ezt találtam a legjobbnak,de kérnék egy kis segítséget ebben.

Köszönöm.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook