Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Terrorveszély - Nyugodt nyaralás fórum

Terrorveszély - Nyugodt nyaralás (beszélgetős fórum)


12. re11
2016. júl. 1. 12:35
Mi is ket het mulva megyunk Horvatorszagba, de eszembe se jutott, hogy barmi tortenhet. Szerintem ott nincs mitol felni.
2016. jún. 29. 14:05
Ismerősöm nemrég volt Olaszországban, Horvátországban és még a fene tudja, hol, de semmi nem történt, nem is látott semmit.
10. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Laguna80)
2016. jún. 29. 09:33
Azért Horvátország nem Törökország. És a törököknél meg amúgy is diktatúra van, borítékolható volt, hogy ilyenkor virágzik a népi ellenállás is meg a terrorizmus is. A horvátoknál nyugi van. De pl a törököknél sincs mindenhol így mint Istanbulban.
9. simple (válaszként erre: 1. - Laguna80)
2016. jún. 29. 09:23
Jövőhéten megyünk Horvátországba, bennem egy csepp félelem sincs, ott nem lesz semmi.
8. Laguna80 (válaszként erre: 7. - Branik61)
2016. jún. 29. 08:38
Köszi, tök jó, hogy ilyen optimista vagy! :)
7. branik61 (válaszként erre: 6. - Laguna80)
2016. jún. 29. 08:23
Én bizony nem mondanám le, ha lehetőségem lenne menni, máris indulnék! :) Elég rég voltam már. Legutóbb Omisban. De Porec is volt, meg Gradac többször is. Nem fog ott történni semmi olyan amitől tartasz. Ott a béke és a nyugalom! Tök jó hely!
6. Laguna80 (válaszként erre: 4. - Branik61)
2016. jún. 29. 08:14
:) Mi is nagyon szeretjük. Porec a cél.
2016. jún. 29. 08:13
Szívem szerint lemondanám.. de párom nagyon szeretne menni. Lányunk itthon marad a nagyiékkal.
2016. jún. 29. 08:11
Na pont a törökökre gondoltam. Nyugodt helyre kell menni. Horvátország szerintem ilyen. Nem mennék olyan zavaros helyekre, ahonnan ilyen hírek jönnek. Persze teljes biztonságban sehol se lehet ma már az ember. De azért mégis lehet tudni, hogy hol "nem szokott előfordulni" merénylet. Menjetek oda nyugodtan és érezzétek jól magatokat! :D Amúgy gyönyörű hely, nagyon tudom ajánlani, már sokszor voltam. :)
3. bnedora (válaszként erre: 1. - Laguna80)
2016. jún. 29. 08:09
Ha ennyire félsz, akkor ne menj! Tönkre teszed a nászutadat. Nem lehet állandóan félelemben élni. Otthon is történhet veled bármi.
2016. jún. 29. 08:06
A csoda tudja. Az ismerőseim közül többen mennek akár Horvátországba. Mind épségben hazatért. Én azért tartok tőle, nem is megyünk.
2016. jún. 29. 08:03
Horvátországba indulunk nászútra, de én nagyon félek. Ki van még így ezzel? Kell aggódni? Mindig arra gondolok, hogy nehogy elkezdjen valaki lövöldözni a tengerparton, mint Törökországban...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook