Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az a hibás, aki elolvassa a párja leveleit és talál is benne dolgokat? fórum

Az a hibás, aki elolvassa a párja leveleit és talál is benne dolgokat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
90. Magdalénia (válaszként erre: 88. - Lolita2112)
2016. okt. 6. 20:19

Van itt egy olyan téma is, ahol a feleség teljesen megbízott a férjében, amíg le nem nullázta és adóssá nem tette.

Van egy szint, amikor bizonyosnak is kell lennünk.

2016. okt. 6. 20:10
hát lehet hogy nem szép dolog de sok esetben hasznos. és így legalább megtudtad, hogy hülyít és folytathatod az életedet nélküle esetleg majd egy olyan mellett aki megbecsül. én drukkolok neked
2016. okt. 6. 11:23
ha nem bizol meg a parodnak azt a fene megette.
87. 2caf8744b6 (válaszként erre: 86. - Specially)
2016. aug. 15. 11:23

Én is meg kérdeztem ezt tőle? Nem élted ki magad? Ismerkedni akarsz? De azért az otthon érzésére is szükséged van?

Igen én is ki kértem magamnak.

Nem tudom meddig ment volna ez. De azt mondta ez nem komoly és csak játszik.

Nem nyugtatott meg az tény.

86. Specially (válaszként erre: 81. - 2caf8744b6)
2016. aug. 14. 21:14
Én is megkaptam ezt holott elmondtam azt is ha nem elted ki magad ismerkedni akarsz mond azt es kész.de nem,maradjon azert az otthoni kényelem is.örülök hogy erőt vettem magamon így is sokáig húztam.
85. 2caf8744b6 (válaszként erre: 84. - 2c5f60da64)
2016. aug. 14. 12:32

Már nem beszélek vele egyáltalán.

De igazad van így volt. Már majdnem el hittem, hogy én vagyok a hibás mindenért.

Igen nagy manipulátor.

Én meg egy nagy hülye. mert bele mentem a kisded játékába.

Már tényleg azt hittem én nem jól csinálok valamit.

84. 2c5f60da64 (válaszként erre: 83. - 2caf8744b6)
2016. aug. 14. 11:06

Nehogy hibásnak érezd magad azért, mert ő hibáztat.. a hibáztatásod egy elterelő hadművelet a témáról, rád tereli a beszélgetést, ezzel szépen az lesz a vita tárgya, te milyen vagy és blabla... és elérte a célját, mert már annak is érezted magad, azért írtál ide.


Nagy manipulátor...

83. 2caf8744b6 (válaszként erre: 82. - 2c5f60da64)
2016. aug. 14. 08:25
Így van. Beszélni nem lehetett, mert ez nem téma. Ez hülyeség mondá ő.
2016. aug. 14. 07:57

Nem. Ha valaki érzi, tudja, hogy a párja hazudik, egyáltalán nem hibás. Sőt. Az igazságról meg kell győződni. Az a hibás, aki hazudozik és titkolózik.


Ez nem beteges féltékenység, csak nincs annál rosszabb, amikor érzi az ember, hogy a párja kamuzik és bizonytalanságban tartja és hiába akar vele beszélni, nem sikerül.

81. 2caf8744b6 (válaszként erre: 76. - Specially)
2016. aug. 13. 20:35

Igen ez volt a válasz

Te betegesen féltékeny vagy.

80. 2caf8744b6 (válaszként erre: 74. - Mutáns Jane)
2016. aug. 13. 20:34

Teljesen igazatok van!

Én nem vagyok fiatal és rég óta egyedül éltem, örültem a kapcsolatnak.

Nem össze költözős volt. Olyan volt, hogy a családjaink is ismerték már egymást, nem tudom le írni milyen volt. Együtt mentünk már családi rendezvényekre. 6-éves kapcsolat.

Én azt gondoltam jól van ez így. De a lényeg az, hogy már régebben kezdtem gyanítani az okos telefon függőségét. Rá kérdeztem, és úgy hazudott, hogy ihaly csuhaly.

Na mindegy én így jártam. Már rég bele kellett volna néznem, össze is vesztünk, és vége is lett, Mindjárt volt másik.

Lehet csak én vagyok érzékenyebb, de fáj. De az nem jelenti azt, hogy ezt én le nyelem, Nem nem. Vége, ha bele döglök is vége. De az is igaz, hogy nem keresek se társat se párt. Mert én nem hinnék már senkinek.

2016. aug. 13. 02:45
Nem.
78. Mutáns Jane (válaszként erre: 77. - Mutáns Jane)
2016. aug. 13. 00:51
Mondjuk persze ezt csak az képes kimondani, aki nem kapcsolatfüggő.
77. Mutáns Jane (válaszként erre: 76. - Specially)
2016. aug. 13. 00:49
Erre nyugodtan lehet mondani, hogy nem tudok megbízni benned többé, és részemről ennyi volt.
76. Specially (válaszként erre: 74. - Mutáns Jane)
2016. aug. 12. 22:56
És erre jön a válasz, hogy drágám te betegesen féltékeny vagy pedig semmi okod rá. A határozottság elszáll és máris kell a bizonyíték amit oda lehet tenni feketén fehéren márcsak azért is hogy tuti legyen nem halucinácio.
75. syria (válaszként erre: 1. - Mauuuu)
2016. aug. 12. 22:00
Így van, ő az idióta. Te csupán éltél az általa adott lehetőséggel.
74. Mutáns Jane (válaszként erre: 72. - 2caf8744b6)
2016. aug. 12. 21:38
Öregem, civilizált körökben ezt úgy oldják meg, hogy a helyedben levő fél közli a másikkal, miszerint: "Beszélni akarok veled." A beszélgetés során rákérdez a másiktól, szemtől szembe, hogy van-e oka féltékenynek lenni. Ha nemleges a válasz, de nem érzi igaznak, akkor közli a másik féllel, hogy "Úgy érzem, hogy hazudsz és nem vagy méltó a bizalmamra. Fejezzük be ezt a kapcsolatot." És ennyi.
73. sanyinak (válaszként erre: 72. - 2caf8744b6)
2016. aug. 12. 21:06
De amig nem olvastad el, addig volt nehany myugodt honapod / eved...
2016. aug. 12. 20:14

A bizalom? Az nagy dolog, csak szeretnek vissza élni vele az emberek.

Én megint bíztam, nem olvastam bele a levelekbe a telefonba.

És tudjátok mért? Mert féltem attól ami benne lehet.

Na már megint rá faragtam. Arra a nagy bizalomra. Már régen bele kel

lett volna olvasnom.

71. massalhangzo (válaszként erre: 70. - Bekacomb)
2016. júl. 1. 11:30

szerintem konnyen megbanhatod, magad miatt. nem zarja ki egymast a ketto, hogy sajat utadon haladjal es tamogasd a parodat. akkor sem, ha nem tudsz teljes bedobassal magadra koncentralni, eleg, ha kis lepesekben haladsz


ne varjal erre, tul rovid az elet ahhoz, hogy a majdra varjon az ember :D

70. Bekacomb (válaszként erre: 67. - Massalhangzo)
2016. júl. 1. 09:51
Igen, én is így gondolom. Nem hinném én sem, hogy gyerekkorunk óta együtt vagyunk, és ennyire ne ismerném. Sokakból a sok csalódás beszél, nem értik, hogy feltétel nélkül megbízom benne. Másképp nem menne, legalábbis én nem tudnék úgy élni. Különben meg azon rettegni, mikor vernek át. Talán amiatt is mondják ezt nekem, mert én mindent a kapcsolatba fektetek, önmegvalósítás jó ideje csak a páromnak valósul meg, én a támogató szerepet vállaltam magamra. Tudom, hogy ez kockázatos, és én is vágyom arra, hogy megvalósuljanak a vágyaim, vagy hogy önállóan életképes legyek, ha ne adj Isten, arra kerülne a sor. Bízom benne, hogy ezt nem fogom később megbánni. :-)
69. 91b90b2588 (válaszként erre: 56. - Gribedli***)
2016. júl. 1. 06:39
Köszönöm! Elgondolkodtató amit írtál. Remélem ez a tapasztalat jó lesz ahhoz, hogy később felismerjem a jeleket.
68. gribedli*** (válaszként erre: 66. - Cirmancs)
2016. jún. 30. 20:27

Aha, értem. Az ismerősöd szerint akkor aki eltitkolja, hogy félreb@szik, az ettől nagyon érdekes lesz a másik számára.


Szerintem SE...


Ahol vége, ott vége, teljesen mindegy, hogy titkolóznakvagy sem, ott már nem érdekesek egymás számára a felek;)


Mondjuk én jól tudom titkolni, hogy mit fogok neki ajándékozni, eddig mindig meglepődött:DDD

67. massalhangzo (válaszként erre: 60. - Bekacomb)
2016. jún. 30. 14:41

nem neveznem alomvilagnak, a megcsalas nem velejaroja egy kapcsolatnak :D nekem azt nehez elhinnem, hogy valaki nem veszi eszre, nem ismeri meg annyira a masikat, hogy tudja, nem megbizhato, es igy ugrik bele hazassagba, egyuttelesbe, csaladalapitasba


mindenki, amikor megcsaljak, azt mondja, sosem gondolta volna, aztan kiderul, hogy ott voltak az ordito figyelmezteto jelek

66. Cirmancs (válaszként erre: 64. - Gribedli***)
2016. jún. 30. 14:34
Egyszer azt mondta erre egy ismerősöm, hogy oda a titokzatosság, ha túl sok mindent tudsz a másikról, akkor az illető már nem is érdekes. :) szerintem meg nem ezen múlik mennyire érdekes, izgalmas a másik...
2016. jún. 30. 14:17
Szerintem ez attól függ, kinek mekkora intim szférára van szüksége. Vannak párok, akik tényleg mindent tudnak a másikról, és a határok teljesen összemosódnak. És vannak olyanok, akiknél nagyobb térre van szükség a mindennapokban, és nem azért, mert titkolóznak, egyszerűen olyan személyiségek. Egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál.
64. gribedli*** (válaszként erre: 61. - Cirmancs)
2016. jún. 30. 14:00

Mi is így, felvesszük egymás telóját és ha a másiknak foglalt a keze vagy zuhanyozik, fel is olvassuk az sms-eket. Szerintem ez sokaknál megszokott dolog, és nem sérti az intimszférát sem. Átveszem a leveleit is, felbontom, ha valami sürgős, rá is telefonálok, hogy időben elintézhesse ezt vagy azt.


Mondjuk ahogy írtad, rengeteg lehetőség kínálkozik ezek NÉLKÜL is, hiszen csalás és hazugság már akkor is létezett, amikor még se fb se okostelefon nem volt, úgyhogy hót mindegy, ha valaki nem akar őszintén élni, meg fogja találni a módját.

63. gribedli*** (válaszként erre: 59. - Alidamolnar)
2016. jún. 30. 13:44
Hú, szegény... Vagy nem is, hiszen így, hogy ismeri saját tapasztalata alapján is, legközelebb időben felismeri.
62. gribedli*** (válaszként erre: 57. - Panna.33)
2016. jún. 30. 13:38

:D


Hát nem? Ki mondta, hogy az összes férfi ilyen vagy hogy legközelebb is ilyenbe botlik?


Nőben is van ilyen és pont nem az rá a gyógyír, hogy egyszer valaki istenesen megtücsköli, hanem akinél ez betegség, mánia, ott bizony pótlék és pont hogy szexmegvonással szokták kikezelni (már akit:D), mert akkor észreveszi, hogy van más is a világon, illetve segít egy olyan partner, akinek kicsi az igénye (paradox, de így van), mert egy minden másban kiegyensúlyozott kapcsolatnál, viszont szexmentesen, egy szexmániás egyre kevesebbet fog arra gondolni, hogy ezzel oldja meg a baját.


Végülis hülye hasonlat, de az alkoholistákat sem úgy kezelik ki, hogy igya félholtra magát és akkor meggyógyul, hanem megvonással:)))

2016. jún. 30. 13:17

Ez nagyon szomorú:( Én 19 éve vagyok együtt a férjemmel, soha még csak fel sem merült a titkolózás. Ismerjük a másik mobiljának PIN kódját, számlaszámokat, jelszavakat. Aki éppen közelebb van a másik mobiljához amikor megszólal, az veszi fel, ez természetes.

Mielőtt megismertem a férjemet, nekem is sikerült egy féregbe belebotlanom. Akkor még a mobiltelefonozás is gyerekcipőben járt, net sem volt, ennek ellenére ott vert át, úgy csajozott ahogy akart. Hogy miért nem vettem észre? Mert egy hülye voltam, szerelmes, hinni akartam, és az ilyen nő simán átverhető, nem is akartam észrevenni. Pedig igenis vannak jelek, mindig.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook