Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tapasztalt naplóírók, hogyan lehet a képek méretén állítani? fórum

Tapasztalt naplóírók, hogyan lehet a képek méretén állítani? (tudásbázis kérdés)


2016. jún. 27. 22:38
Megtaláltam, mindenkinek köszönöm szépen a segítséget! :)
4. 38aa47e227 (válaszként erre: 1. - Csicsiike)
2016. jún. 27. 22:05
Megnéztem neked, nem tudom erre gondoltál-e, de leírom hátha erre. Tehát tartozik egy HTML-kód mindegyik képhez, ha azt másolod be a naplódba, akkor nagy méretben jelennek meg majd a képek. Bocs, ha nem erre voltál kíváncsi. Én kipróbáltam a képeiden, nagyméretűek, semmi akadálya, hogy úgy rakd be a naplódba, ha akarod.
3. 38aa47e227 (válaszként erre: 1. - Csicsiike)
2016. jún. 27. 22:02
Ha kicsik a képek eredetileg akkor azon nem hiszem, hogy tudsz változtatni. Ha nagyok, akkor be lehet tenni nagy méretben is.
2. bnedora (válaszként erre: 1. - Csicsiike)
2016. jún. 27. 21:51
Mielőtt berakod a képet a naplódba, akkor nagyítsd fel. Nem hiszem, hogy utólag lehetséges.
2016. jún. 27. 21:48
Tehát rengeteg szenvedés után végre sikerült több képet beraknom egy bejegyzésbe, hurrá! Most már csak azt nem tudom, hogy hogyan lehetne a kép méretén változtatni, hogy nagyobban jelenjen meg. Segítsetek kérlek egy kezdő naplós társatoknak! :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook