Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek az elektromos rovarcsapdákról? fórum

Mi a véleményetek az elektromos rovarcsapdákról? (beszélgetős fórum)


2016. jún. 28. 06:14
Ha nagyon zavaróak a hangyák, érdemes rovarirtó szakembert hívni. Nálunk hihetetlen hangyarajzások voltak a házunk több pontján is nyaranta, szárnyashangyákkal, és a hangyakolónia mindenféle kisebb-nagyobb más változatával, semmiféle szer nem jelentett hatásos védelmet. Végül kihívtam egy rovarirtó szakembert, aki 5 ezer forintért körbepermetezte a házunkban az érintett területeket, olyan szerrel, ami állítólag csak a hangyákra, és más apró rovarokra hat. Két évig nyugtunk volt a hangyáktól, sőt eltűntek a házból az ezüstös ősrovarok, pókok is. Két év után újra megjelentek a házban, ismételni kellett a permetezést.
6. barátnő. (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2016. jún. 27. 11:13
nekem van de semmit nem ér,így nem is javaslom
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2016. jún. 27. 10:46

Nagyon szép napokat,és nagyon szép estéket kívánok neked kisfüles.


Szerintem inkább valami rovarirtóval fújd le őket, meg fújj be a fészkükbe.

4. fiore (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2016. jún. 27. 09:51
VAPE KO2 fújd le ahol látod előjönni őket,általában a padlózat mellett jönnek elő!
3. zsazsanéni (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2016. jún. 27. 09:29
Megf kell keresni,hogy hol a fészkük.A vizes helyet szeretik.Ott kell valami hathatósat beönteni és utána lehetőleg befalazni.A papámnál volt,ott volt előtte vizesárok kút is.
2016. jún. 27. 09:12

Szia kisfüles! :)


Jó reggelt, szép napot! ☼


Nekünk volt régen, néha beröpül valami, az meghal, de nem igazán hatékony.


Ne vegyél!


Szárnyas hangyákat fújd le valami vegyszerrel.


Sok sikert!

2016. jún. 27. 09:06
Mi a véleményetek az elektromos rovarcsapdákról?Szárnyas hangyák ellen is jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook