Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerettek napozni?Naptej, napolaj, krém, spray.Melyiket használjátok szivesen? fórum

Szerettek napozni?Naptej, napolaj, krém, spray.Melyiket használjátok szivesen? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 14. 23:27
azt hiszem az az, mindjárt utána nézek! koszonom :D
13. g1977g (válaszként erre: 12. - 5a5c6c6a02)
2009. jún. 14. 23:19
Szerintem a Bronzolaj lehet.
2009. jún. 14. 22:32
Sziasztok! nem tudjátok, hogy mi annak a napolajnak a neve, ami nagyon régi narancssárga üvegben van? amitol igazán bronzbarna leszel!azt vadászom, de nem jut eszembe a név!
11. mimmo33 (válaszként erre: 9. - Andicska77)
2009. máj. 8. 08:59

Szia!

Remélem még nem késő...

A Paradicsomos napozót használom a 22 faktorút.

Én nagyon szeretem, mert nem lesz szürke a bőröm, ha esetleg sokat napozok, hanem tényleg szépen barnít.

Régen használtam a Piros-barna menyecske napozót, de azt nem tudom, hogy létezik e még

2009. márc. 20. 18:21

szia!

nekem gyerekkoromban nagyon jó volt a bőröm, sehol egy anyajegy, sose égtem le, csoki barna voltam,

mostanra - talán a megváltozott sugárzás stb miatt is - már sokkal érzékenyebb a bőröm..

nekem a Vichy vált be, ill a La'roche, mind nagyon jól kenhető, nem jön le a vízben, (ettől függetlenül intenzív napozásnál 2-3 óránként újra kell kenni), alapvetően illat és szinező mentes, és a spray-s verzió nagyon sokáig elég.

Én magamnak nyár elején veszek egy 50-est arcra, az egy kissebb tubusos, egy 30as és egy 20as spray-st, és azzal elvagyok egész nyáron. Aki nem sűrün megy napra (én szinte egész nyáron balcsin vagyok), annak sokkal kevesebb is elég.

a lényeg hogy mindig a nap erejéhez és a bőrünk minőségéhez válasszunk, sokkal csúnyább egy csupa anyajegyes, leégett, foltos , ráncos bőr, mint esetleg egy kevésbé bronzbarna...

9. Andicska77 (válaszként erre: 7. - Mimmo33)
2009. márc. 20. 18:13
Szia, melyik Ilcsi féle napozót használod? Le tudnád pontosan írni, mert én is szeretnék jövő hónaptól szolizni és jó lenne hozza valami Ilcsi termék. Szerintem nagyon jó krémeik vannak.
2009. márc. 19. 11:49

Szeretek napozni, de nagyon fehér a bőröm, pillanatok alatt leégek. :(

Én min. 40 faktoros, Nivea naptejet használok, külön testre és arcra.

2009. márc. 19. 10:30
Ilcsi napozót használok.Nekem az vált be.Szoliba, és természetes napozásnál is
2008. máj. 14. 18:32
Szeretek napozni. Szerencsére nem érzékeny a bőröm, ritkán égek le. Legjobban a naptejet szeretem, ritkán az olajokat és fontos a minél magasabb faktorszám (testre minimum 20 faktor, arcra még ennél is több)
5. b05507d180 (válaszként erre: 4. - Diagonalt)
2008. máj. 14. 18:32
Miért gyógyszertári krémet használsz?Valami speciálisra van szükséged,érzékeny a bőröd?
2008. máj. 14. 18:22
Igen szeretek,és a gyógyszertárakban kikevert krémet szoktam használni.Vagy ha azt éppen nem,akkor olyat,ami nem jön le a vízben.
2008. máj. 14. 18:20
Én szoktam napozni. Bronzósító napolajat használok, már lebarnult bőrre. Előtte szolizok egy kicsit.
2008. máj. 14. 18:15

régebben sokat napoztam. mostanra már inkább csak szoli.ugyanis nem sok időm van ilyesmire.

amúgy nem hasunáltam soha semmit

jó bőröm van.sosem égtem le

2008. máj. 14. 18:12
Szerettek napozni?Naptej, napolaj, krém, spray.Melyiket használjátok szivesen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook