Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajánlana valaki kedves, türelmes járművezető szakoktatót Budapesten? fórum

Ajánlana valaki kedves, türelmes járművezető szakoktatót Budapesten? (tudásbázis kérdés)

2016. jún. 28. 14:14

Szia!

20 évvel ezelőtt szereztem jogosítványt.

Nagyon kedves,türelmes,segítőkész oktatóm volt.

Szeretettel ajánlom Kiss József oktatót.

Azt hiszem most a Kállay autós iskolánál oktat.

Óbudán(III.ker.-ben)biztos de neten utána tudsz nézni.

Csak megjegyezném,20 év telt el de még mindig megismer(remélem nem azért mert Én voltam a legrosszabb tanulója)

:-)

Sokszor jut eszembe még most is,"lassú autó,gyors kormány"!

Szeretettel gondolok rá!

5. Channa* (válaszként erre: 4. - Hagnes11)
2016. jún. 24. 15:52

A suzukis. Valamilyen Gábor.

Nem ordibál, elég türelmes.

4. hagnes11 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2016. jún. 24. 15:22
Újpesten kit? Én is épp oktatót keresek, jogsim már van, csak nem vezettem pár éve. Köszi!
3. f501fbeee6 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2016. jún. 24. 14:52
A magasabb óradíj nem számít, csak normális legyen az oktató :) Köszönöm a tippet!
2016. jún. 24. 12:06

Ha átmész másik suli oktatójához, akkor az óradíj magasabb lesz, de mindenképp érdemes körülnézni!

konkrét személyt nem tudok ajánlani, de nézd meg a [link]


Több helyszínen vannak szakoktatók. Az én gyerekem Újpestit választott.

2016. jún. 23. 19:43
Főleg XXII. vagy XIII. kerület, ha szűkíthetem ennyire, de végülis mindegy, csak Budapesten legyen. Most próbálok szabadulni egy agresszív, folyton káromkodó, primitív női oktatótól, akitől az élettől is elmegy a kedvem, nemhogy a vezetéstől. Semmi kedvem gyomorgörccsel menni vezetni, úgyhogy remélem, tud valaki segíteni :) Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook