Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eltűnt a lány pár randi után fórum

Eltűnt a lány pár randi után (beszélgetős fórum)


1 2
51. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Jashorama)
2016. jún. 26. 18:59
A cím alapján vmi izgibb történetre számítottam. Ez csak egy elcseszett mhelyi félrekavirnyázás volt. Szóval nem volt itt semmi őszinteség így kár többet belemagyaráznod szerintem ...
50. Jashorama (válaszként erre: 43. - Jstefan)
2016. jún. 26. 17:33
Köszönöm, Mester, majd ha betöltöd a tizenhetet értelmezni is fogod tudni a leírtakat...
49. Jashorama (válaszként erre: 45. - Mazsinka)
2016. jún. 26. 17:29

Barátnőm nincs, mint leírtam, szakítottam Vele. Azt meg végképp nem értem, hogy miből gondolod, hogy nekem bármi feljebb állna...

Azt kertem a fórumozóktól, hogy írják le tapasztalataikat, amit néhányan meg is tettek.

48. ina87
2016. jún. 26. 13:46
nèha nincsis magyaràzat el kel fogadni mèg ugyis ha most ez nehèz,nincs összefűgès szerintem egy darabig jol èrezte magàt a làny veled ès most talàn ez az igazi arca amugy meg az ember mindèg azt bàntsa meg aki nem èrdelmi meg mi a vàlasz erre semmi az ember màr csak ilyen.
2016. jún. 26. 10:17
Egyebkent meg barmi osszejohet sorozatosan: iskola, vizsga, csalad munka, betegseg.
46. 1abbb5d144 (válaszként erre: 43. - Jstefan)
2016. jún. 24. 22:32
Nokent ezen sose sertodtem meg, de pasik azok mind...
45. Mazsinka (válaszként erre: 1. - Jashorama)
2016. jún. 24. 22:19
Szerintem filozofálgatások helyett mondd el a barátnődnek, hogy már nem szereted, és ne más karjaiban erotizálj. S még neked áll feljebb.
44. gyöngy:) (válaszként erre: 43. - Jstefan)
2016. jún. 24. 22:00
Gratulálok!
43. jstefan (válaszként erre: 1. - Jashorama)
2016. jún. 24. 21:49
Azt írtad "majdnem szexig fajult a viszony" -mein gott- ez volt a probléma ezért lépett le!!! A NŐ olyan mint egy hangszer, tudni kell rajta játszani! Felizgattad és nedves bugyival kellett neki hazamenni, úgy hogy nem csináltál semmit ez súlyos bűn!!! Azt írod hosszú idő telt el amíg semmit nem csináltál , a csaj azt hitte kicsi a cerkád vagy elhitted a mesékből hogy leharapja a kisajka a dákódat ha jól megdolgozod.Rámenősebb legyél a következő csajnál, mert nagyon nem szeretik a lúzer pasikat! Nem pettingelni kell mert attól csak szagos lesz az ujjad. Igyekezz minden csajt rövid időn belül kidumálni a bugyijából, és úgy megdöngetni hogy függővé váljon, akkor nem lép le az biztos, ha mégis lelépne vagy visszamenne a férjéhez vagy pasijához akkor egy strigula lesz ő is!
42. viva70
2016. jún. 24. 15:03
A kérdésre csak az a lány tudná megadni a választ. De, nem vagyok benne biztos, hogy ő maga is tudja mit akar egyáltalán... Vannak ilyen emberek sajnos. Én sem értem őket... Mindegy... Tudom nehéz, de hagyd az egészet a francba.
41. moonlight13 (válaszként erre: 7. - Jashorama)
2016. jún. 24. 14:22
Mindketten kapcsolatban voltatok. Ő nem téged akar, csak a jelenlegi kapcsolatához egy kis változatosságot. Ennyi!
40. spann (válaszként erre: 29. - Jashorama)
2016. jún. 23. 22:13
Mi van, már itt is a foci-EB megy?
39. michelle.r (válaszként erre: 21. - Jashorama)
2016. jún. 23. 19:46
Jellemhiba. Logikát ne keress benne, nem egyenes.
38. 1abbb5d144 (válaszként erre: 36. - Jashorama)
2016. jún. 23. 13:50

ne lovagolj ennyit a témán, mert ez elég szánalmassá fog válni.

A saját élmények nem a te eseted magyarázatai lesznek, csak lehetségesek. Több példa is jött, ezek mind okok. Beleunt, kiábrándult. De ennek tudta nélkül is megtanulhatnál tovább lépni.

37. massalhangzo (válaszként erre: 31. - Jashorama)
2016. jún. 23. 13:34
latszik, hogy te kicsit belezugtal, de a miertre akkor megkaphatod a valaszt, ha belegondolsz, te milyen helyzetben viselkednel igy. valoszinu akkor, ha nem jelent semmit a masik, felbukkant egy uj jelolt, aki jobban erdekel, terhesse valt a masik stb.
36. Jashorama (válaszként erre: 32. - 1abbb5d144)
2016. jún. 23. 13:33

ezt most én nem értem... :) Lehet nincs rá magyarázat, de az is lehet, hogy valaki elmeséli a saját élményeit, amit válaszként elkönyvelhetek, és nem foglalkoztat tovább a dolog.

A hozzászólások között ilyeneket is találtam, amiket nagyon köszönök!

35. PöttyösPanka (válaszként erre: 31. - Jashorama)
2016. jún. 23. 13:30
Az emberek nem mindig tudják megmagyarázni az érzelmeiket. Izgalmas volt a tiltott gyümölcs, és jól esett neki a plusz figyelem, de ahogy jött, úgy el is múlt az izgalom. Van, hogy csak a hódítás az érdekes. De ezzel nehéz oda állni a másik elé, aki láthatóan többet akar. Nem tudna olyat mondani, amivel nem bántana meg.
34. ancsika688 (válaszként erre: 31. - Jashorama)
2016. jún. 23. 13:27

Nem léptél tovább,mert érdekel miért tette.Egyébként nincs magyarázat,vagy kérdezd meg tőle.

A férfiak miért lépnek le szó nélkül?Ezt a nők sem tudják...

33. massalhangzo (válaszként erre: 29. - Jashorama)
2016. jún. 23. 13:27

en azt nem ertem, ha otthon hazudsz a parodnak, a csaj hazudik a pasijanak, miert evidens, hogy egymassal oszintek vagytok? nem voltatok egy par, sem semmik egymasnak. velemenyt kertel. ha egy no szoban, irasban flortol egy pasival, elmeletben elvezi ki a szexualis fantaziat, a gyakorlatban alig volt valami, akkor az van, hogy otthon hianyoztak a dolgok vagy az ujdonsag varazsa vitte flortbe, de nem voltal nala igazan palya, mert akkor mar ezerszer elment volna veled normal szexekre. es meg akkor sem lenne 'jogod' barmit elvarni tole, mert mindketten mellekvaganyon szorakoztatok csak


ha a miert erdekel, akkor ez van. nem voltal neki palya igazan, nem erezte ugy, hogy barmit is kene mondania, egyszerubb volt lerazni es ennyi

32. 1abbb5d144 (válaszként erre: 31. - Jashorama)
2016. jún. 23. 13:23
én nem tudom, miért hagynálak el, de azt igen, hogy miért nem kezdenék veled. Amiért olyat akarsz fejtegetni, amire talán nincs magyarázat, főleg nem idegentől. Ez van, és kész.
31. Jashorama (válaszként erre: 28. - 826302286d)
2016. jún. 23. 13:20

Kérlek ne húzd fel magad. Amit írtál értettem, sőt tudtam is, a férfiak is így működnek.

Bármilyen helytelen körülmények is voltak, nyitott kérdések maradtak, amikkel kapcsolatbana tapasztalataitokra lennék kiváncsi. Többen írták, hogy csináltak mar ilyet. Miért? Mi volt a célotok?

Tovább léptem, gazdagodtam egy valamivel, elfogadtam, hogy nem en kellek, stb., ne ezt fejtegessük.

2016. jún. 23. 13:03

HOsszú távra nem téged akar, csak hát addig jó voltál neki míg elégedetlen volt az előzővel.

Valszeg menet közben jött erre rá miközben egyre jobban megismert.

Összekavartátok az egészet, azért nincsenek tiszta válaszok, vagy csak azért, mert a csaj ilyen, nem beszél egyenesen.

Aztán ha tévedek, akkor nem tudom mi lehet a helyes válasz :)

2016. jún. 23. 12:59

A kommunikációban tiszta meccsekről beszélek.

A történetben egyikőnk sem fedhetetlen, nem egy valaki fűzte a másikat, hanem kölcsönös közeledés volt. Ilyen sokszor történik az életben, a kapcsolati státuszom napokon belül valtozott, nem hosszas kujtorgás volt.

28. 826302286d (válaszként erre: 21. - Jashorama)
2016. jún. 23. 12:58
Kőkemény női logikát kértél?Nem akarlak megbántani,lehet ,hogy Te egy eszméletlen jó pasi vagy,de neki nem jössz be.Nem érdekled ,nem fektet beléd elég energiát .Most durva leszek :tojik Rád.Előzö kommentemben írtam:ha egy Férfi,kell nekünk ,nincs ami megállíthatna minket.Megértetted?
27. 3d787b167a (válaszként erre: 26. - 3d787b167a)
2016. jún. 23. 12:57
Tovább
2016. jún. 23. 12:57

Te tisztára olyan vagy, mint az a Csabi.


Nem kellesz neki.

Lépj tivább!

25. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 24. - Massalhangzo)
2016. jún. 23. 12:53
Ezt nem értettem én sem.
24. massalhangzo (válaszként erre: 21. - Jashorama)
2016. jún. 23. 12:51
milyen tiszta meccsrol beszelsz? kapcsolatban fuztel mas not, aztan ertetlenkedsz, mi az, hogy szo nelkul lelep. mi jarna neked, reszletes beszamolo, hogy miert nem akar veled lenni, aki eleve massal volt es csak stikaban szorakozott?
2016. jún. 23. 12:49
Tettem mar ilyet. Nem mukodott a dolog.
2016. jún. 23. 12:45

az olyan, mint a férfi.

Nincs.

Főleg nem érzésekben.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook