Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan nézzünk ki fiatalabbnak? fórum

Hogyan nézzünk ki fiatalabbnak? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan nézzünk ki fiatalabbnak?

46. gribedli*** (válaszként erre: 37. - 328e1b30ab)
2016. jún. 23. 15:51
Egyetértek, nagyon jól összefoglaltad!:)
45. Amora (válaszként erre: 26. - Túrógombócka)
2016. jún. 23. 15:40
A termeszetes haj nem feltetlenul azt jelenti, hogy az eredetit kell megtartani. Viszont ha mar festunk, a termeszetes szinek kozul erdemes valogatni.
44. Amora (válaszként erre: 29. - Cirmancs)
2016. jún. 23. 15:37

Ezeket a piros hajakat en sem ertem. Egyet ertek egy korabbi hozzaszoloval, hogy a termeszetestol joval elutobb haj nem elonyere valtoztatja meg a viselojet. Ha valaki barna, lehet kicsit vorosesbarna, ha valaki aranyszoke, megprobalkozhat egy vorosesszoke hajjal. De egy alapbol hamvasabb hajunak sose all jol a melegebb, sargasabb, vorosesebb szin. Egyszeruen azert, mert nyar tipus, a huvos szinek kozt kell valogatni. Egy fekete ne akarjon szoke lenni es forditva. En nagyon termeszetes hajszin parti vagyok, szerintem nagyon fiatalit, lagyitja a vonasokat. A fekete es a hidrogenszoke viszont oregit. Egyik szakmam ez, szoval valamennyire ertek hozza. Ruhakkal is lehet varialni, halalom mikor premier plan kinnt van a feneke, melle valakinek. Viszont egy izleses, sejtelmes dekoltazs, egy nem szoknyakent hordott ov, hanem egy hosszabb de izgalmasan sliccelt szoknya sokkal-sokkal szebb latvany. Nem dugdosni kell magunkat hanem rafinaltnak lenni. Szolid sminkunk, ugyanis az eros smink is oregit. Es igen a sport, a normal alkat, ezek mind fiatalitanak.

A piros hajat meg tenyleg el kene felejteni...

43. 826302286d (válaszként erre: 41. - Polivinilklorid)
2016. jún. 23. 15:34
Tudom,csak sajnos meg kell tanítani a Nőket az alapokra is.
42. 826302286d (válaszként erre: 37. - 328e1b30ab)
2016. jún. 23. 15:23
Nos, én mindig nemet tudtam mondani a sportnak.Valahogy nem vonzott.A testem feszes ,hála a mindennapi tevékenységemnek. Takarítok másodállásban /Németországban/ -.de ha valaki azt mondja ,hogy sportoljak még :megverem :)
41. polivinilklorid (válaszként erre: 31. - 826302286d)
2016. jún. 23. 15:23
Ez azért elég kocka gondolkodás, ami nagy tömegben ajánlható, de akinek van stílusérzéke, és ad a részletekre, az nyugodtad eltérhet tőle.
40. polivinilklorid (válaszként erre: 10. - 1abbb5d144)
2016. jún. 23. 15:14
A modellek 32 egészséges foggal. Azt meg úgy meg lehet számolni. A bölcsességfog ki sem nő mindenkinek.
39. massalhangzo (válaszként erre: 38. - 826302286d)
2016. jún. 23. 15:11

az nem a szepseg vagy dogosseg definicioja, hogy elvegyulsz a tomegben, az atlagban :D lattam en mar szines haju not is, akinek nagyon jol allt, nagyon jol nezett ki. a hajszin is olyan, amivel az egyeniseget tudja megmutatni az ember, a ruhaival is. izles dolga, hogy kinek mi tetszik


ha valaki idosebb, attol meg nem kell kotelezoen rovid hajat vagatni es kiskosztumben jarni, mert az illik. az unalmas is. erezze jol magat a boreben, ha ugy jo neki, lila hajjal es nyelvpiercinggel :D

38. 826302286d (válaszként erre: 32. - Massalhangzo)
2016. jún. 23. 15:05
Ja ,nyilván akinek szép arca van.Én is voltam "ír szőke".Rohadt jól állt.Sőt még csavargattam is a hajam ,hogy bongyor legyen.Kb.úgy néztem ki ,mint az erdei tündérek,és nem túlzok.De!! most konszolidált frizurám van ,barna ,egyenes ,vállamig ér.Ezzel ,nem esek túlzásba.
2016. jún. 23. 15:01

Ami mindig fiatalít, az az, ha sportolsz egész életben (nem tinglitanglit), szép tartást ad és feszes, ruganyos testet, mozgást, izomzatot.

Ha ismered a saját színeidet, és annak megfelelően öltözködsz, nem tapadós, nem mellkidobós, nem lebernyeg, nem műanyag, nem harsány, nem csillogós ruhadarabokat, minél jobb szabásban és minőségben.


Mindig fiatalít, ha tökéletesen ápolt valaki, ha jól nyírt frizurája van, kellemes színnel, ha tesz a bőre szépségéért, ha évente két fogászati kontrollra és egy teljes eü-szűrésre jár, azaz röviden: az egészség, a fittség és a jó ízlés fiatalít.


Valamint a nem közönséges viselkedés, a harsányság mellőzése és a folyamatos igény a szellemi fejlődésre, a nyitottság.


Az is hasznos, ha valaki nem akar erőltetetten x évesnek látszani: sem pro, sem kontra. Azaz nem ragaszkodik 50 évesen a 22 éves korában bevált frizurához, ami 30 éve nem divat, sem a ruhákhoz. És a másik véglet sem jó: 50 évesen akar 22 éveseknek való ruhákban, sminkkel, viselkedéssel létezni a világban.


Egyszerűen érdemes egy bizonyos életkor után kellemes, csinos nőnek lenne, meghatározhatatlan életkorral. Mint a franciák.


Apropó: a túlsúly mindig öregít. Nem igaz, hogy jót tesz a háj a ráncok ellen: az a kövér öreg nő képe.

36. túrógombócka (válaszként erre: 35. - Massalhangzo)
2016. jún. 23. 14:56

én nem szoktam olyanokkal találkozni a való életben, akinek egy drasztikus hajszínváltozás annyira jól állna.

olyannal már találkoztam, aki középbarna volt és egy középvörös jól állt neki. de egy világosszőke nem állt volna jól.

35. massalhangzo (válaszként erre: 33. - Túrógombócka)
2016. jún. 23. 14:52
en ezt sem tartom altalanos igazsagnak. sok no van, akinek nagyon sokfele arnyalat jol all, akar egeszen eluto az eredeti hajszinetol, masnak meg csak egyfele tonus. nem mindenki ugyanolyan, szamit az arc, a bor szine, az alap szepseg is
34. 328e1b30ab (válaszként erre: 29. - Cirmancs)
2016. jún. 23. 14:51

Ugyanaz az oka, mint a fejformához nem illő ívű, fekete szemöldök, a harsány festék és /vagy fénylő arc, a miniszoknya, a kilátszó fehérnemű, a lebernyeg ruha, a színes műköröm, a repedezett sarok és társai viselésének.


Olcsó megoldásnak gondolják a probléma elfedésére. Probléma: az életkor nyomai.

Megoldás mindez? Nem.

33. túrógombócka (válaszként erre: 32. - Massalhangzo)
2016. jún. 23. 14:48
1-2 árnyalat még lehet, hogy jól áll, de a drasztikus változás mindig közönséges külsőt eredményez.
32. massalhangzo (válaszként erre: 31. - 826302286d)
2016. jún. 23. 14:46
nekem barna a hajam, tehat nem hazabeszelek, de sok not ismerek, aki eredetileg barna, de szokere vagy feketere, sot vorosre festi a hajat, es jobban all neki. egy scarlett johansson is milyen dogos szoken, barnan es vorosen nem mutat olyan jol
31. 826302286d (válaszként erre: 29. - Cirmancs)
2016. jún. 23. 14:37
Anno megtanította nekünk a mesterünk (művészeti suliba jártam ,kicsit divat ,kicsit stílus),hogy ha veszünk szoknyát ,a próbafülkébe üljünk le benne.Ha kényelmes,akkor vegyük meg ,de csak akkor.Ne !!! vegyünk fel egyszerre kivágott blúzt és miniszoknyát.Vagy az egyiket ,vagy a másikat.Egyszerre NE!! viseljük.Olcsó hatása van.A hajunk akkor rendezett ,ha a természetes hajszínünknek megfelelő.Ha barna színű hajjal születtünk ,Ne!! fessük vörösre ,szőkére ,feketére.Ha úgy döntünk ,hogy mégis kipróbáljuk valamelyiket ,szembesülhetünk újra a nem megfelelő kinézettel.Nevetségessé válhatunk .És megint csak "olcsó" -elnézést-proli hatása van a külsőnknek.
30. 1abbb5d144 (válaszként erre: 29. - Cirmancs)
2016. jún. 23. 13:58
mert dögösnek, tüzesnek, szeximádónak tűnnek benne - szerintük
2016. jún. 23. 13:49
Én pont tegnap nézegettem a postán várakozás közben a többi nőt. Azon tűnődtem, hogy vajon mi az oka, hogy kb. 35 körül elkezdik pirosra (nem vörösre) festeni a hajukat?! Nem vagány, nem szexi, nem fiatalos, öregít. Szerintem egy természetes árnyalatú barna hajszín rengeteget fiatalít, lágyítja a vonásokat.
28. 1abbb5d144 (válaszként erre: 27. - 826302286d)
2016. jún. 23. 13:19
kár. Akkor ugyanilyen festék vagy bármi. Ősz hajat sose kellett eltakarnom, csak dísz volt a festés. Most van egy 20--25-30 szál talán. Ha nem friss a hajam, jobban látszanak is, más a szerkezete és kiáll...boldog vagyok tőle nagyon.
27. 826302286d (válaszként erre: 23. - 1abbb5d144)
2016. jún. 23. 13:08
Áááá:) olyan nincs.Esetleg henna festés.Az természetesebb.Vagy színező sampon ,ami csak ideig -óráig tart.Ammónia mentes hajfesték ,4 hét .Én olyat használok.Nem őszülök durván ,csak fel kell ,hogy tuningoljam az eredeti színt.Barna vagyok ,és csak barna festéket használok.Szánalom a sok csirke- szőke ,és fekete (rémálom) színű haj.
2016. jún. 23. 13:01

az egy nagy baromság, h a természetes haj fiatalít.

az ősz hajnál semmi nem öregít jobban.

2016. jún. 23. 13:00

Legyünk boldogok, örömködjünk.

Az fiatalít. :)

2016. jún. 23. 12:48

amit leirtal, semmi koze a fiatalsaghoz, alap apoltsag es minimum erofeszites az egeszsegert. kiveve a termeszetes hajszint, mert az idovel kifejezetten oregit


miert kene kinezni fiatalabbnak, mint amennyik vagyunk?

23. 1abbb5d144 (válaszként erre: 21. - 826302286d)
2016. jún. 23. 12:26
tinikoromban festettem amúgy pár évig. Aztán meguntam, és megtetszett a természetes színe. Hát, nem sokáig élvezhetem. Már érdeklődtem itt visszafordító dolgok iránt is, de nincs...
22. 826302286d (válaszként erre: 20. - 408020f45e)
2016. jún. 23. 12:22
Ja ,nekem is ez jött le .Dunsztja sincs az öregedésről.
21. 826302286d (válaszként erre: 18. - 1abbb5d144)
2016. jún. 23. 12:19
Annyit tudok ajánlani ,hogy a természetes hajszínedhez illő hajfestéket válasz.Ha barna vagy ,ne kezdj rögtön szőkére váltani.:)És ammónia mentest:)
20. 408020f45e (válaszként erre: 17. - Guruljka)
2016. jún. 23. 12:13
Talán, mert a cikk írója csupán filozofálgat a témáról valójában nem éli meg.
19. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Anonymous)
2016. jún. 23. 12:12
Én még azért hozzátenném mindezek mellé a lelki kiegyensúlyozottságot. Az összes leírtak alapja szerintem ez. A lelki és fizikai fittség fogja magával hozni azt, hogy valaki kortalanná váljon.
18. 1abbb5d144 (válaszként erre: 12. - 826302286d)
2016. jún. 23. 12:01

Hát...fél év múlva én is nekiállok.

Ismerem egy nőt látásból, azt hittem, 60, aztán láttam egy kisfiúval. Bár lehet, az unokája volt, de sikerült megtalálnom fb-on, és inkább tűnt a fiának. Meg ha nem nézem a haját, a nő sem tűnik 60-nak.

2016. jún. 23. 11:58

Szerintem aki nem nyögdécsel az életkora miatt, panasz esetén nem szed olyan gyógyszereket kritikátlanul, amiket az orvos a korára való tekintettel ír fel, hanem utánajár annak, hogyan tudná segíteni a szervezetét a megoldásban, és aki gondolkodásában fiatal marad, azt nem ejti kétségbe pár ránc vagy az őszülés.

(Én is őszülök, de tetszik. Festeni meg macerás is, nem? Hogy mindig éppen jókor kencélje az ember?)


A cikktől én sem ennyire lapos tanácsokat vártam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook