Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan nézzünk ki fiatalabbnak? fórum

Hogyan nézzünk ki fiatalabbnak? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan nézzünk ki fiatalabbnak?

106. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 104. - D7ba7bf7ff)
2016. jún. 25. 00:27
Hányszor érzem magam így 7:26-nál... :))
105. 1abbb5d144 (válaszként erre: 104. - D7ba7bf7ff)
2016. jún. 25. 00:24
Te vagy pap vagy vagy csak szimplan faraszto.
104. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 97. - Cucicsillag)
2016. jún. 25. 00:19

Van amikor érzed és mégis elindulsz. Valamikor nem érzed és mégsem indulsz el. Ki tudja miért? És mégis úgy történik minden, ahogy azt a sors megkívánja.


De a jó hír az, hogy alapvetően senkinek nem akar az Élet rosszat, csak nem vesszük a jeleket és többnyire magunkat nyírjuk ki.


Ez egy nagyszerű videó a Gondviselésről:


[link]

103. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 97. - Cucicsillag)
2016. jún. 25. 00:16

Most azt mondom hogy TÖK JÓ! Valószínűleg ez is benne volt a sorsodban, mint ahogy az is, hogy valaki túléli -e vagy sem. Ismerek olyan, akit agyon sem lehet verni, pedig minden baja van, a másiknak pedig aránylag rendben voltak az értékei de már elege volt és elment.


Nyilván benne volt az is, hogy ezt megtapasztald, és az is, hogy vigyázni fognak rád.


Én rengetegszer voltam életveszélyes helyzetben, igazából már kiskoromtól folyamatosan, pedig életvidám, szeretetteljes voltam "mindig".


Ez is egy lecke, egy tanulási mód, és többet ér, mintha 80-szor elolvasnád a Bibliát, meg a hasonló bölcs, szent vagy önismereti könyveket.


Ilyenkor kitágul az idő és a tér, valósággá válik a pillanat, ettől rémül meg a személyiség, mert bármelyik pillanatban megsemmisülhet. Többnyire ez okozza a pánikot is. A "sokkot" mindenki másképp heveri ki, ha egyáltalán ki tudja. Minél érettebb a lélek, annál könnyebben túl tud jutni rajta, annál könnyebben integrálja a tapasztalatot. A végén már azt mondja: "Hmmm...ez is egy nagyon veszélyes helyzet, majd csak lesz valahogy..."


Az, hogy túlélted, annyi mindenre megtanít, és ezt nevezik esszenciális (vagy egzisztenciális) tudásnak, amikor behatol a zsigereidbe a tapasztalat.


Ezt már senki nem veheti el tőled! Érettebb, bölcsebb lettél, és hatalmas KEGYELEM-ben részesültél!


Ilyenkor az ember általában azt is megtanulja mi az hogy HÁLA, EGYÜTTÉRZÉS és ALÁZAT.


Másrészt különbséget tud tenni az életben értékes és értéktelen dolgok között. Hirtelen minden élessé, rendezetté, átláthatóvá válik.


Sokszor az "átok" az "ÁLDÁS"! Úgy is nevezik, hogy "álruhás áldás"!

102. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 91. - Polivinilklorid)
2016. jún. 24. 23:59
Ez maga az élet. A többi az halál.
101. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 29. - Cirmancs)
2016. jún. 24. 23:58

Mert még maga is győzködi magát, hogy lángol a belső tűz és fel tudja tüzelni a férfiakat. De ha nem harmonizál a belsőjével (a piros egy szenvedélyes, magabiztos szín) akkor inkább visszataszító, ronda és nevetséges.


A színeket csak akkor használjuk, ha nem kompenzálunk vele, hanem kifejezzük azt, ami bennünk van. Attól még nem leszek "tüzesebb", mert pirosra festem a hajam. Először "tüzes" vagyok, aztán piros a hajam! Akkor hiteles!

100. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 89. - 826302286d)
2016. jún. 24. 23:53

Az én szememben onnantól van elcseszve egy nő, ha plasztikáztat. Látszik rajta hogy valami nem stimmel, nem fogadja el saját magát. Ez a jel olyan lesz rajta, mint egy bélyeg!


Mondok egy példát.


Kapocs Zsóka. Aránylag tűrhető nő volt. Nem volt megelégedve az orrával (pedig helyes volt) így faragtatott belőle.


Onnantól nem áll meg előttem. Baromira elcseszte magát.


Inkább legyen öreg, ráncos, de sugározzon a harmóniától.

99. 1abbb5d144 (válaszként erre: 89. - 826302286d)
2016. jún. 24. 23:52
Nekem is. Tag porusu...anya arca is fiatalos,akkor most mar tuti szep leszek 😄
98. Cucicsillag (válaszként erre: 90. - Syria)
2016. jún. 24. 23:49

Most az "osz" haj a divat ;)


Sztem annal a sarkiezust szoke es a voros is jobb :)

Mindenkinek vannak korszakai, milyen szinnel erzi jol magat.

Ettol ne massz falra (bar kormokkel konnyebb :D

97. Cucicsillag (válaszként erre: 74. - D7ba7bf7ff)
2016. jún. 24. 23:46

Total off! Par oraval ezelott balesetunk volt.

Asszem, ilyenkor atertekelodik minden egy emberben-eleg halalkozeli "elmeny" volt. Eddig is tudtam ertekelni minden aprosagot, de ezek utan plane.

Hala a JoIstennek, hgy vigyaztak rank.


(Megereztem, hgy nem kene elindulni es milyen kar, hgy nem hallgattam magamra :/ ) de keso banat, visszacsinalhatatlan.

96. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 77. - Mezei Virág)
2016. jún. 24. 23:41

"Terebélyes fa hajszál-gyökérből fejlődik, kilenc-emeletes torony kupac földből emelődik, ezer-mérföldes utazás egyetlen lépéssel kezdődik."


/Lao-ce/

95. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 76. - Cirmancs)
2016. jún. 24. 23:40

Érdekes hogy ha van önbizalmad, azzal a nemiségedet is jobban el tudod fogadni, azaz meg tudod élni. Tulajdonképpen az önbizalmat és a nemi identitást nem kell különszedni. Sőt! Ez abból áll, ha esetleg pocakkal is oda tudsz állni a tükör elé, és azt mondani hogy azért nem vagyok olyan rossz nő/férfi. Paradoxon, mert ebben az esetben az ember rögtön elutasítja magát, főleg ha nőből van.


És apropó, nők!!


Nehéz eset vagytok, mert a megfelelési kényszerrel szocializálódtatok, nem úgy mint átlagban a férfiak. Mert egy férfi lazán beáll a tükör elé pocakkal, mert több benne az elfogadás. Ők sokkal lazábban veszik. Ti görcsöltök rá hogy "Úúúúristen, hogy nézek ki!"


A férfi a nőtől tanulhat a külsőt illetően, a nő pedig a férfitól tanulhat a belső hozzáállást illetően.


Ugyanakkor, ha valaki nő létére agresszív és kemény, az csöppet sem nőies tulajdonság, tulajdonképpen ezzel árt a legtöbbet saját magának, mert az évek múlásával a test is hozzáidomul ehhez a lelki állapothoz. Gyorsabban megöregszik, éles, marcona, visszataszító ember lesz belőle. Átlagban félni fognak tőle és menekülni. Összesúgnak a háta mögött, és többnyire jogosan. Csak az olyan férfiak lesznek a partnereik, akiket gatyába rázhat, de ez nem egy szép kapcsolat. Rossz főnökök szoktak ilyenek lenni.


Valójában az ilyen nő is baromi bizonytalan, retteg, és ennek a következménye a folyamatos indokolatlan önvédelem, keménység, stikában a szeretet megnyilvánulások gyűjtögetése. Titokban szenved a sötétben, amikor egyedül van és senki nem látja.


Aki bízik magában az nem lesz se kemény, se feszült. Puha lesz és laza mint a Riga-lánc. De ebben a lazaságban erő van, tekintély és vonzalom.

94. vacsa (válaszként erre: 93. - F8db0709b8)
2016. jún. 24. 22:13
Akkor ezt kipipálhatjuk. Egészségünkre.
93. f8db0709b8 (válaszként erre: 91. - Polivinilklorid)
2016. jún. 24. 22:08
A hajnak,bőrnek,testnek,léleknek jót tesz a szex...van még kérdés?;)
92. polivinilklorid (válaszként erre: 90. - Syria)
2016. jún. 24. 21:39
Néha jó piros ruhát húzni, néha kékekt, néha zöldet. Én is voltam minden színű, mert tetszett, meg miért ne. Amúgy a macera miatt lett elegem. Sok idő a festés, főleg ha még szemöldököt is kell 1-2 hetente.
91. polivinilklorid (válaszként erre: 88. - F8db0709b8)
2016. jún. 24. 21:36
No, no, no... Akkor minek élni? :D
90. syria (válaszként erre: 29. - Cirmancs)
2016. jún. 24. 21:25

Én konkrétan a falra mászok attól, ha egy fiatal nő (pl. jóval 25 év alatt) „démoni vörösre”, vagy „divatos” szőkére, stb. fes(te)ti a haját, mert neki nem tetszik az eredeti hajszíne. Ha 120 évig élnék, akkor sem érteném meg, mire jó ez a szerintem felesleges, időrabló, szervezet- és környezetszennyező, költséges marhaság.

Aki őszül, és nem tud vele megbarátkozni, azt egy kicsit megértem. De azt, hogy valaki attól érzi magát másnak, többnek, jobbnak, szebbnek mert hajszínt vált, azt egyáltalán nem.

89. 826302286d (válaszként erre: 88. - F8db0709b8)
2016. jún. 24. 19:55
Plasztika:nem merném ,mert lehet lárva jellege lenne az arcomnak.Krémek: csak hidratálásnak.Én popsi krémet használok.Ha jó a baba érzékeny bőrére ,nekem se árthat sokat.Szeretem a mézet ,szódabikarbónát,élesztőt.Enni és kenni.Magam főzöm természetes alapanyagokból.Nem ráncosodom ,mert fiatalabb koromba nagyon zsíros volt a bőröm.
2016. jún. 24. 17:14

Ilyen-olyan krémekkel,és plasztikával semmiképp.

Kiegyensúlyozott élet,rendszeres szexuáis élet,no cigi,no alkohol,no drog..valamelyest egészséges táplálkozás.:)

87. Guruljka (válaszként erre: 79. - Polivinilklorid)
2016. jún. 24. 16:28

Nem az arc az ember, de a "de megb*nám" sem kapcsolat...

Nem vagyok álszent, van, hogy a nőnek is csak egy alkalmi, de kiadós szex kell, az átlageset mégsem ez. És az alkalmi vonzalom nem is annyira a szépségtől, szabályos és rendezett kinézettől függ, mivel csak ösztönös. Sok randa, sőt koszos nő van, aki csak akkor van pasi nélkül, amikor éppen úgy akarja. Látok példákat a környezetemben.

86. túrógombócka (válaszként erre: 83. - Ab61752c45)
2016. jún. 24. 14:33

azért nem csak. lustaság mindent a génekre fogyni. lehet tenni azért, hogy az ember fiatalosabban, vonzóbban nézzen ki.

jut eszembe, múltkor tök örültem, mikor egy 30 körüli csávó rámcsiccsegett az utcán :DDD

85. polivinilklorid (válaszként erre: 83. - Ab61752c45)
2016. jún. 24. 14:27
Erről majd írok. Egyetértek. Most már nem tudok firkálni.
84. polivinilklorid (válaszként erre: 82. - Polivinilklorid)
2016. jún. 24. 14:26

Áhh, felét töröltem :O


Valami értelemset hozzatok ki, lépnem kell. Adios!

83. ab61752c45 (válaszként erre: 79. - Polivinilklorid)
2016. jún. 24. 14:26
a géneken múlik.mikor szültem 28 évesen,18-nak néztek.a lányomat 20-nak,pedig bőven elmúlt harminc.
82. polivinilklorid (válaszként erre: 76. - Cirmancs)
2016. jún. 24. 14:24
Nem tudom annyira megszólni az ilyet. Nevetséges, mikor hipp-hopp, de olyasmi lehet mikor valaki otthon a tükör előtt. Ez agybaj, de hiába tudod. Amiről beszélsz, annak nincs külön neve, de testképzavar. Vannak olyan (főleg) nők, akik... régi szóval túl egyszerűen hiúak.
81. Mezei Virág (válaszként erre: 78. - Guruljka)
2016. jún. 24. 14:22

Hehe!

Ez olyan ismerős... :DDD

Bezzeg most meg örülök neki!

80. polivinilklorid (válaszként erre: 78. - Guruljka)
2016. jún. 24. 14:16
Mikor 30 lesz, már ő is bóknak veszi. Erre nincs más: Így tartson meg az Isten 50 évesen is!
2016. jún. 24. 14:14
Valaki már felvetette: Miért nézzük ki fiatalabbnak? Persze a fiatalabb énünk általában tetszetősebb. Szebb bőr, jobb alak, kevesen gond volt akkor, a lényegtelen dolgok tudtak fájni. Az új melóhelyemen 2-3 hét után "lebuktam", hogy 30 vagyok. Megkérdezték. Nem 22-23. 30 évesen valamikor pattanásos vagyok (inkább lenne szarkalábam), meg merészen öltözök szabadidőmben. Szerintem ezért. Én a tükörben 30-az látok, és nem leszek fiatalabb. Senki nem lesz fiatalabb. Egyre kevesen pasi fog majd az utcán úgy rám nézni, hogy "de meg basznám", de komoly sérülésig, betegségig a fél belem is kilóg a elviszem a saját málhám, és polivinilpkorid az PVC marad. pVC leszek ha már csak gondolkodni tudok csak, tenni nem. Hányuknak nincs profilkéke, akik tényleg beszélgetni járunk ide? Nem az arc az ember.
2016. jún. 24. 14:11

Egy ismerős huszonéves kislány azon bosszankodik, hogy a trafikban elkérték az igazolványát, mert nem hitték el, hogy elmúlt 18. Nagyon rosszul esett neki. :D


Szóval ennek a témának is van másik oldala! :D

77. Mezei Virág (válaszként erre: 69. - D7ba7bf7ff)
2016. jún. 24. 13:55
Igen, sokan változtattunk a szokásainkon, és elmúltak olyan betegségek, amikről azt mondták, hogy ezekkel együtt kell élni. Itt a Hoxán is sokan vagyunk szerencsére. Csak ugye változtatni nem olyan egyszerű...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook