Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Önbizalmat növelő könyvek fórum

Önbizalmat növelő könyvek (beszélgetős fórum)


2016. jún. 20. 12:08
Köszönöm az eddigi válaszokat :) igyekszem hasznosítani őket :)
2016. jún. 20. 10:04
Én a Siker könyvekböl sok jót olvastam,eröt meritettem belöle,csak azért is meg tudom csinálni!
2016. jún. 20. 10:01
4. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Főnix01)
2016. jún. 20. 09:58

Nem kell ahhoz könyv...

Gyakorlat teszi az embert!


[link]

2016. jún. 20. 08:29
Bibliát. Millióknak segített. Kezd János evangéliummal.
2016. jún. 20. 07:00
Bármilyen önismereti könyv. Amint rábukkansz az értékeidre (egészséges) önbizalmad napról napra növekedni fog. A "természet" senkivel nem cseszik ki annyira, hogy semmiben sem jó. Azt kívánom találd meg azokat a területeket, amikben kimagasló vagy. Mert van olyan, több is. Én Louise L. Hay könyveket ajánlok első körön, de hanganyag is elérhető a megosztón. Megerősítések vannak benne. Brian Tracy-nek, Dale Carnegie-nek szintén vannak remek művei, ha felülemelkedsz a manapság divatos, olykor "too much" stíluson, örök igazságokat olvashatsz benne, amik neked is lendületet adnak, és nem csak elhiszed, mi mindenre képes vagy, hanem képes is leszel rá. Utóbbi műveknél mondom, picit ezt az amerikai stílust meg kell emészteni, van ez a klasszikus gondolatmenet, hogy micsoda sanyarú sorsa volt az illetőnek, meg 1 dollárral kezdte az életét, engedd el, mindenkinek van egy sztorija, arra épít. Marketing része: minél szomorúbb, annál ütősebb :)
2016. jún. 19. 23:21

Sziasztok!

Semmi önbizalmam sincs semmilyen téren. Azt tudom, hogy ez így nem jó, és szeretnék ezen változtatni. Komoly gondjaim vannak miatta. Milyen könyvet tudnátok ajánlani? Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook