Colour B4 (beszélgetős fórum)


2016. jún. 15. 12:00

Szia!


Igen, sajnos nem kellemes a szaga.

Ha sokaig oblited, akkor kevesbe erezni, es a hajbalzsam is sokat segit. En Dove sampont vettem, mert kimelot kell venni, de alapbol nem ezt hasznalom.

Amugy tenyleg szaritja a hajat, es kb 2 alkalom kellett, hogy eszrevehetoen latszodjon a kulonbseg.

2016. jún. 15. 11:19
mosd meg még egyszer
2016. jún. 15. 10:49
Én másik festékkel jártam ugyanígy, ahogy pára érte, már bűzlött is, 3 héttel a festés után is. Akkor megjegyezte az uram, hogy rettenet büdös, úgy hogy átfestettem más színre...
6. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 1. - SmileDal)
2016. jún. 15. 08:59
Ez nyilván olyan mint a sütéskor a szalalkáli. Utána meg semmi.
5. syria (válaszként erre: 2. - SmileDal)
2016. jún. 15. 08:39

Nem tudsz vele mit kezdeni, mert a vegyszerek kölcsönös kémhatása miatt van.

(Megoldás: ne manipuláld a hajad színét, fogadd el, amilyet a teremtő adott!)

2016. jún. 15. 07:58

Igen, jellegzetes büdös tojás szaga van, többszöri mosáskor is érződik. Semmit nem tudsz csinálni, mint hogy bővebb ideig mosod a hajad, meg türelem, hogy kiszellőzzön a hajadból, mosd gyakrabban, több samponnal, alaposabban, lassan ki fog kopni belőle a szaga, sajnos ez az egyik hátránya.

Sokan panaszkodnak erre, sajnos ez ilyen büdös festék eltávolító, de otthoni használatra csak ez olyan biztonságos, hogy leszedje. :)

2016. jún. 14. 23:22
Angol nyelvű oldalakat találtam, ahol erre panaszkodnak, de ott is csak ecetes öblögetéssel próbálkoznak. :/
2016. jún. 14. 22:45
Nem tudom mit kezdjek vele. Nem találok erre választ sehol. Mindent úgy tettem ahogy le volt írva. Amikor vizes lesz a hajam, elő jön ez a záptojás szag.... Ecetes vizzel öblögetem, de nem hogy nem segít, még büdösebb. Szárazon már nem érezni úgy hála istennek. Valaki tud segíteni?
2016. jún. 14. 22:42
ColourB4 terméket használt már valaki? Minden hajmosáskor büdös a hajam ha vizes. Záptojás szaga van.Járt már így valaki?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook