Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reflux-vizsgálat? fórum

Reflux-vizsgálat? (tudásbázis kérdés)


6. massalhangzo (válaszként erre: 1. - 0ccc6928d1)
2016. jún. 15. 13:18
valoszinu, hogy gyomortukrozesre fognak kuldeni. nem kellemes, de tulelheto
2016. jún. 14. 21:54
Köszönöm!
4. 328e1b30ab (válaszként erre: 3. - 0ccc6928d1)
2016. jún. 14. 16:15

Nem csak csövezés van, de azt is lehet altatásban, nem csak barbár módon.

Valami folyadékot itatnak veled, pudingszerűt a másik vizsgálatnál, nem kell csöveket nyelni.

2016. jún. 14. 14:16
Köszönöm!:) Nem, ilyenről még nem is hallottam! Igazi hős a Lányod, nekem ez felnőttként olvasva is kicsit morbid, de tudom, valamit valamiért:) Sajnos egyáltalán nem emlékszem már, milyen vizsgálat volt, de azt tudom, hogy egy helyen találtam, és semmi csövek meg hasonló. Annyira jó lenne megtalálni ezt a honlapot. Valami csomagban volt, és talán 1-2 hónapig volt érvényes. De gondolom, maga a vizsgálat még létezik, mint olyan :)
2. reload (válaszként erre: 1. - 0ccc6928d1)
2016. jún. 14. 14:08

A lányomnak volt anno kb.5-6 éves volt, egy 24 órás PH mérés ezzel kapcsolatban, ami abból állt, hogy az orrán keresztül levezettek egy vékony csövet a nyelőcsövébe, ami egy géphez volt csatlakoztatva és ez volt bent 24 órán át. Különböző gombokat kellett megnyomni amikor ült, állt, feküdt, vagy evett.

Nem tudom felnőtteknél van-e ilyen, vagy erre gondolsz-e...

2016. jún. 14. 14:00

Sziasztok!


Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy reflux-gyanú esetén milyen vizsgálatra kéne mennem? Azt tudom, hogy gasztroenterológia, de szeretném, ha tapasztalat alapján írnátok helyeket. Kb fél éve láttam a neten egy vizsgálatot, ami nem tükrözés, de most nem találom sehol. Ebben esetleg valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm!:)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook