Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Katasztrofális szemöldök tetoválás fórum

Katasztrofális szemöldök tetoválás (beszélgetős fórum)


24. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Sugar28)
2016. jún. 9. 22:02
Verd ki a balhét, és kérd vissza a pénzed, amiből máshová menj korrekcióra!
2016. jún. 9. 18:55
Annyira nem is szar.
2016. jún. 8. 15:59
*kezdő volt
21. Tri-nity (válaszként erre: 2. - Sugar28)
2016. jún. 8. 15:58
Szia! Én 8 évvel ezelőtt csináltattam meg a szemöldökömet. Sajnos a "szakember" kezdő amiről nem tudtam, mivel más képeivel hirdette magát. A végeredmény két teljesen különböző formájú és hosszú szemöldök. Később kiderült, hogy nem is kozmetikai tetoválást kaptam, hanem igazit! Magyarul nem kopott egyáltalán, hanem bekékült mint régen a "börtön tetkók". Ezek után nem mertem vissza menni hozzá korrekcióra. És ez volt a szerencsém, mert így kevesebb pigment volt a bőrömben. Most idén találtam rá Újpesten az Invictus tattoo-ra ahol csinálnak lézeres eltávolítást. Három alkalom után a kékesfeketéből lett egy nagyon halvány barnás szemöldököm. Így el tudtam menni másik kozmetikushoz aki meg tudta csinálni a régi satíromat 3D-s szálazottra. Mondanom sem kell, hogy ég és föld a különbség a kettő közt! Szerintem ha ennyire rosszul sikerült akkor már ne menj vissza korrekcióra. Inkább kérd ki egy másik szakember véleményét is, hogy lehet-e javítani? ha pedig nem akkor ajánlom a lézert. Nálad biztos sokkal hamarabb kijönne a festék, mivel kozmetikai a tetoválásod. Remélem tudtam segíteni :)
2016. jún. 8. 12:53
Én sem értek hozzá, de szerintem ez annyira nem vészes.
19. syria (válaszként erre: 15. - Sugar28)
2016. jún. 8. 10:43
Sajnos még így se jó, mert nem egyforma távolságban indul az orrnyeregtől. Még egyszer javaslom mothertiger-t.
2016. jún. 7. 16:34
Egy rendes tetováló szalonban alap, hogy minden tetoválás elkészülte után jelenés van, és a hibákat javítják plusz térítés nélkül (eleve így kalkulálják az árat). Változó kinek mennyire durran be a bőre varrás közben, és csak a gyógyulás után látszik a végeredmény, beleértve, hogy mennyire egyenletesen marad bent a festék. Én ha szemöldököt tetováltatnék se mennék kozmetikushoz, mert bármennyi szemöldököt csinált is, soha nem lesz akkora gyakorlata, mint egy profi tetoválónak, bár ez eső után köpönyeg. A helyedben inkább mennék máshoz javíttatni, mert aki elsőre kontár volt, az másodjára is pancser lesz. Egy életen át fogod hordani, és elrejteni sem lehet.
17. sugar28 (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2016. jún. 7. 15:32
azt mondták,hogy mivel csak kisebb korrigálásra lesz szükség ,ezért nem kell érte fizetnem. úgy látszik nekik ez csak kisebb korrigálás :(
16. michelle.r (válaszként erre: 5. - Sugar28)
2016. jún. 7. 12:45

Baaaaaaaszus :((((( Miből gondoltad, hogy aki profi, és el van látva vendégekkel, az töredékáron megcsinálja?


Mostmár mindegy is, hogy mit gondoltál, először is hívd fel a kuponos céget, küldj nekik fotót. Másodszor nem a reklamálás kellemetlen, hanem az, hogy ezt a disznómunkát kiadta a kezei közül. Nem tudom mennyit fizettél érte, de a korrekció minden normális esetben benne van az árban.


Én a helyedben biztosan megmondanám neki, hogy vagy plusz fizetés nélkül is megcsinálja rendesen, vagy tuti, hogy az összes elérhető netes helyen kirakom, hogy mit művelt. Ez utóbbit persze csak óvatosan, mert még egy ilyen kontárnak is vannak személyiséghez, és jó hírhez fűződő jogai ;)

2016. jún. 7. 10:29

köszönöm mindenkinek.

közben rajzolgattam egy kicsit: [link]


mennyi időnek kell eltelnie,hogy tudjanak rajta vastagítani?

14. c2eb61a501 (válaszként erre: 5. - Sugar28)
2016. jún. 7. 10:24
Ne legyen kellemetlen a reklamálás! Az mindegy, hogy kuponos volt, vagy teljes áras. Legyen nekik kellemetlen, amiért ilyen munkát adtak ki a kezük közül. Megnézném, hogy ilyen ordító hibák láttán, ki menne hozzájuk tetováltatni... Reklamáj nyugodtan, ez nem neked ciki, hanem nekik...
13. eritrea (válaszként erre: 9. - Insecure)
2016. jún. 7. 10:23

Várd meg, amíg leesik magától a var és reklamáld meg.

Nekem van pár tetkóm, amikor varas, kicsit más a forma, de amúgy látszik, hogy nem egyforma. (Az orrnyeregtől nem egyformán indul a szemöldök. Nem egyforma hosszú, a vastagsággal is vannak gondok és a forma sem egyforma sajnos. Kozmetikus vagyok, sajnos nagyon látszik az eltérés.)


Remélem, hogy térítésmentesen kijavítják neked.

12. syria (válaszként erre: 7. - Sugar28)
2016. jún. 7. 10:23

Hú, ezzel tényleg elég nehéz lenne megbarátkozni. Nem értem, mert a jobb oldalas szemöldököd szerintem nagyon szép.

Kerül amibe kerül, keresnék valaki megbízható tetoválót, hogy hozza helyre. Az elkövetőt meg feljelenteném, az ilyennek be kellene vonni az engedélyét. Pláne, hogy nem érhető el telefonon. (Kérjed ki mothertiger véleményét, ő profi tetováló.)

2016. jún. 7. 10:09
de ha valami csoda folytán egyik "megdagadna" vagy a másik lenne vékonyabb,akkor sem fog a formája változni. katasztrófa :(
10. sugar28 (válaszként erre: 9. - Insecure)
2016. jún. 7. 10:08
sajnos nem. ez ilyen lett :(
2016. jún. 7. 10:05
Én semmilyen szinten nem értek hozzá, de az nem lehet, hogy csak a varrasodás miatt tűnik eltérőnek és majd rendeződik? Szerintem amíg nem gyógyult teljesen nem látod a végleges eredményt.
2016. jún. 7. 09:52
1 hét után is lehet rajta javítani? írtam nekik,mert telefon szinte elérhetetlenek és csatoltam a képet is
2016. jún. 7. 09:46
egy jobb kép róla : [link]
2016. jún. 7. 09:46
Szerintem nem számít, hogy kuponos volt! Akkor is legyen rendesen megcsinálva. Menj vissza és hozzák rendbe, még most, időben. Én is készülök megcsináltatni, de tuti olyan helyre megyek amelyiket ajánlotta valaki. Tehát látom a munkájukat még előtte.
2016. jún. 7. 09:33

akkor még egyformának tűnt. vastagabb volt mindkét oldalon. :( egy nagyon kis hibát vettem észre azt szóvá is tettem,de azt mondták azárt látom egy picivel másabbnak az egyiket,mert be van dagadva! :(

olyan kellemetlen a reklamálás. ráadásul nem teljesen árat fizettem hanem kuponos volt. az (egyik bevásárló központ kozmetikájában)

2016. jún. 7. 09:30
Én tuti most mennék vissza reklamálni nagyon el van rontva
2016. jún. 7. 09:30
Én mindenképp megtenném, de már akkor meg lehetett volna tenni. Nem biztos, hogy más bevállalja majd a javítást.
2016. jún. 7. 09:26
az egyik oldal jóval vékonyabb, és a forma sem azonos :(
2016. jún. 7. 09:24

múlthét csütörötökön voltam szemöldök tetováláson(kénytelen voltam menni,mert van 5szám szemöldököm :( és kihuzogatni,elkednődik a szemceruza... :( )

Teljesen más fazonú a két szemöldököm. lehet ilyenkor reklamálni? 3 hét múlva kellene menni korrekcióra(+10 ezer ft)de ezek után meggondolom,hogy visszamegyek e.

kép: [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook