Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vakációs ötletek - kreatív időtöltés gyerekekkel fórum

Vakációs ötletek - kreatív időtöltés gyerekekkel (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vakációs ötletek - kreatív időtöltés gyerekekkel

14. KZsani88 (válaszként erre: 13. - Bbe8e56e9e)
2016. jún. 24. 09:13
Hat koszi a tanacsikat.ebbol paron mar tulvagyunk de vannak benne ujak amiket mindenkepp kiprobalunk.Nagyon szepen koszonom a segitseget! :) Szep napot nektek!
13. bbe8e56e9e (válaszként erre: 11. - KZsani88)
2016. jún. 22. 14:36

Hú de rég voltak ilyen kicsik! Nagyobbik lányom elvolt a színes újságokkal nagyon szerette őket! Együtt olvastuk téptük, hajtottunk belőle kishajót amit utána úsztattunk vízen, vagy csákót és elbújtunk bele!Imádott pakolni, konyhaszekrényből! Ruhásszekrényből! Ő nem vett semmit a szájába bátran mertem neki adni gombokat kindertojás figurákat! Elpakolászta őket!( A kicsitől már ezeket dugni kellett mert azonnal megette!) Gyúrjatok együtt tésztát, vagy sógyurmát! Én rengeteg száraztésztát készítettem mellettük! Gyúrták ők is míg én a géppel készítettem!

Ismerkedjetek meg a természettel, kergessetek lepkét, szedjetek csigát, szagoljátok meg a virágokat, gázoljatok pocsolyába, gyúrjatok sarat. Kóstoljátok meg a gyümölcsöket, zöldségeket, menjetek együtt a kertbe, piacra!

Mindenhez köthető mondóka, kreatív foglalkozások! Légy ötletes, a legegyszerűbb dolgok fognak beválni!

Fedezzétek fel a lakást, a konyhában próbáljatok zenélni a fedőkkel a kanalakkal!

Jó idő van ismerkedjetek a vízzel, pancsoljatok!

Az udvaron neki még minden új! Minden érdekli, csak hívd fel rá a figyelmét! Hallod, jön a kocsi nézzük meg milyen színű!

Kicsi lányom kedvence hetekig a kamra volt! Kiszedte a régi edényeket és koncertezett bent! Valamint összegyűjtöttem a joghurtos poharakat és azokkal hónapokig játszottunk! Építettük pakoltunk bele!

Hát élvezzétek a nyarat! Szép napot nektek!

2016. jún. 22. 14:21

A héten vagyok itthon két gyerkőccel 14 és 6 évesek. Nem egyszerű számukra programot szervezni! Ami mindkettőt leköti! Hétfőn esett az eső, duzzogás volt ezerrel mert strand volt megbeszélve! Délelőtt előszedtük a régi gyerekmagazinokat abból kerestünk társasjátékokat, kifestőket, majd kreatívunk belőlük. Készült álarc, hajgumi, hajcsat hajpánt. Valamint találtunk egy tündérsüti receptet ezt délután sütöttük meg és hatalmas pikniket rendeztünk az ebédlőben! Nagyon jó hangulatban telt!

Kedden még mindig esett az kicsit az eső, így reggel piacon voltunk, majd könyvtárban. Délután aszfaltrajzversenyt rendeztünk, valamint kitakarítottuk a babaszobát kimostuk a baba ruhákat! Este már fel is öltöztettük őket és rendet raktunk.

Szerdán végre strandolunk! Mindenki nagy örömére! A vízibomba itthon is jó játéknak bizonyult!

Csütörtökön, a közeli városba megyünk,(Iskolába beiratkozni a naggyal!)csavarogni és játszóterezni busszal.Valamint ismerősöket meglátogatni.

Pénteken egy másik szomszéd faluba megyünk vonattal, itt a cél a vízpart és a tanösvény lesz!

A hétvége még bizonytalan de valószínű a jó időre való tekintettel lesz benne strand is!

Jövő héten táborban lesznek! Majd egy üres hét következik. Amire lehet megint szervezni az elfoglaltságot.

2016. jún. 22. 00:10
Sziasztok!legyszi segitsetek!2eves kisfiuval milyen jo programokat lehet csinalni ami le is koti mert en mar kifogytam.sajnos a rosszalkodason kivul nem nagyon koti le mas. :) Elore is koszonom a valaszotokat!
2016. jún. 10. 09:32
Szuper mi a jövő hetet tervezzük! Van benne könyvtár, játszótér, vonatozós csavargás a Tisza partra, kerékpártúra a közeli városba( mivel mi egy csöpp faluban lakunk!), strand, és egy meglepi sátorozás! Remélem tetszeni fog a lányoknak! 13 és 5 évesek! Kicsit nehéz közös programot szervezni! Szívesen fogadok ötleteket! Az itt felsoroltakból is meríteni fogok! Jó nyaralást mindenkinek!
2016. jún. 9. 19:05
Tetszik.
2016. jún. 8. 09:16
Ezek tök jók, köszi! :) 7.5 éves nagyfiam jövő héttől itthon van, kellenek a jó programok.
7. boldogzokni (válaszként erre: 4. - Gribedli***)
2016. jún. 7. 10:04
Majd számolj be róla, hányat sikerült! :D Én is számolni fogom.
6. fincsi5 (válaszként erre: 5. - 3d787b167a)
2016. jún. 7. 08:24
Ja.:))
2016. jún. 6. 21:03
Jaj de jó hogy más lett a címe!:)
2016. jún. 6. 19:17
Hú, ezt a listát megcsináljuk:D
2016. jún. 6. 14:15
Arcfestes, hullahoppkarikazas, zsakbanugralas, pancsolas a kertben egy regi babakadban, kinött nadragok-hosszujjuk atalakitasa egy olloval rövidnadragga es polo/ujjatlanna ( kedvenc ruhak tovabb jok), piknik a közeli erdöben/dombon, tollasozas, fogocskazas, goffrisutes majd eves fagyival+eperrel mindig kedvenc, hosszu biciklizesek, kesö esti strandolas, hajnali madarles, celbadobas vizilufival, csuszdat lespriccelni vizzel aztan irany rajta (gyorsabban megy)... mi nem szoktunk unatkozni
2016. jún. 6. 13:30
Ez igazán hasznos volt! Köszi :)
2016. jún. 6. 12:39
Egy kis ötletadó összeállítás, ha sokat vagytok együtt a gyerekekkel a nyáron. A legtöbb nem kerül semmibe, viszont feledhetetlen élménnyel gazdagít majd titeket. Néha nehéz kitalálni, mit csináljunk, de ha előre megtervezitek (legalább fejben) az adott hetet, könnyebben el fog telni a nap együtt! Jó esetben a gyerekek majd nem a képernyő bámulását választják, hanem azt várják majd, hogy a következő napon mivel rukkolsz elő, mivel töltitek majd együtt, vidáman a közös szabadságotokat!

Ugrás a teljes írásra: Vakációs ötletek - kreatív időtöltés gyerekekkel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook