Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Véletlenül lepermeteztem a rigók fészkét... Lesz tőle bajuk? fórum

Véletlenül lepermeteztem a rigók fészkét... Lesz tőle bajuk? (tudásbázis kérdés)

14. Zoé5 (válaszként erre: 13. - 12d083b51b)
2016. jún. 6. 14:17
Köszönöm! Aranyos vagy... Úgy lesz:-)Neked is minden jót kívánok!Szép napot!
13. 12d083b51b (válaszként erre: 12. - Zoé5)
2016. jún. 6. 13:56

Örülök, hogy jobban van a fiad. Ez a középfül gyulladás ismerős. Kis koromban engem is rögtön elővett, ha egy kis szél megfújt. Hát nem kellemes, az biztos!

További gyógyulást, minden jót nektek!

12. Zoé5 (válaszként erre: 11. - 12d083b51b)
2016. jún. 6. 13:18
Még csak 2 tojás van de látogatja viszont még nem ül rajta... (?) Majd figyelem továbbra is őket! Köszönöm kérdésed, így egy hét múlva hogy ez alatt az idő alatt már a 3. orvos látta; tegnap estétől jobban lett.Sajnos igazán tünetmentes úgy egy 8 nap múlva lesz csak addig folytatjuk a kúrát.Hallójárat és közép-fűl gyulladása van(volt) úgyhogy nem olyan rózsás a helyzet főleg, hogy azonnal "orvoshoz" került...Sajnos azt kell mondanom, hogy arogánsnak és erőszakosnak kell lenni mert addig nem történik semmi!Nem is hiszem el hogy idáig jutottunk sosem volt semmi bajunk egy kis náthát leszámítva és tessék ez is eljött:-(( De már javul ma már sokkal jobban van hála a lelkiismeretes dokinak a Heim Pálba...
11. 12d083b51b (válaszként erre: 10. - Zoé5)
2016. jún. 6. 06:58

Akkor valóban semmi gond, különösen, ha a szülők továbbra is ülnek a tojásokon...


És hogyan van a kisfiad???

Ugye nem komoly a baj, csak esetleg egy kis megfázás?

10. Zoé5
2016. jún. 5. 19:27
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat mindenkinek!Gyorsan visszaolvastam.Meglestem a fészket és 2 tojás van még csak benne.Nem mehetett sok permet rá de azért biztosan érte mert nem gondoltam, hogy a szőlőmre fészkelnek:-((( Egyébként meg írta valaki, hogy nem érdekel a válasz.De érdekel nyilván azért tettem fel, csak közben a fiammal rohangáltam Budapesten az ügyeleten.Az jobban érdekelt:-(((
9. 12d083b51b (válaszként erre: 8. - Hoxa)
2016. jún. 5. 14:16
Ez jó hír! Akkor még van remény, hogy éppen nem volt otthon senki!
8. Hoxa
2016. jún. 5. 12:25
Benne vannak még a rigók? Csak mert a rigófiókák fészekhagyók, ilyenkor már nem a fészekben táplálják őket, hanem pl. bokrokban, fákon. Legalábbis nálunk a kertben már repülgetnek a fiókák, bár a faroktolluk még kicsi, elég ügyesek.
7. 12d083b51b (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2016. jún. 5. 11:32

Jó tanácsot egyet tudok, amit tenni lehet, ha ilyesmi emberekkel történik: állítólag tejet inni még akkor is célszerű, ha közben nincs ilyen véletlen...

... no de a kis madarak esetében, még ez sem igazán oldható meg... és abban sem vagyok biztos, hogy nekik a tej gyógyszer lenne-e, vagy újabb adag "nemkívánatos" szer...

2016. jún. 5. 11:26

Miért nyit valaki fórumot, ha nem érdekli a válasz?

Igaz, jó tanácsot nem tudtunk adni, mivel nem válaszolt kérdéseinkre.

2016. jún. 5. 11:22
Szegény kis rigók.;(
4. 12d083b51b (válaszként erre: 3. - Cincifinci)
2016. jún. 5. 09:35

Nem vagyok én abban olyan biztos, hogy nem lesz bajuk... ha téged lepermetezne valaki, de a kajádat nem, attól még lehet, hogy éppen a szemedbe-szádba-orrodba ment a permet... és még ott van az u.n. permetgőz is, amit belélegez akit telibe-talál egy ilyen véletlen...

attól függetlenül, hogy véletlen volt, 1-2 nap alatt kiderül...

2016. jún. 5. 09:09
Nem hinném hogy lesz bajuk mert a szülők máshonnan hozza a táplálékot a kicsiknek.Mivel permeteztél?
2016. jún. 5. 04:22
Attól függ mivel, és hogy volt-e valami a fészekben.
2016. jún. 4. 23:33
Van valaki aki ért a "rigókhoz"?Véletlenül lepermeteztem a fészküket:-( Lesz tőle bajuk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook