Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelygomba, menstruáció, Canesten... fórum

Hüvelygomba, menstruáció, Canesten... (beszélgetős fórum)


13. moonlight13 (válaszként erre: 12. - 5716a08abf)
2016. jún. 5. 21:55
Felesleges külön a tablettát beszedni, inkább kúppal egyszerre menzesz után
12. 5716a08abf (válaszként erre: 2. - 32fab46f2a)
2016. jún. 5. 17:29
Vannak szájon át szedhető tabletták. Keress egy dokit és amíg tart a csajos bajod, ilyet kérj. Addig is hat valami legalább... Ezek az 1 db-os kúpok amúgy sem mindig tüntetik el végleg a problémát...
2016. jún. 4. 11:58

....jobban jársz, ha ezzel a nődokidat keresed fel és nem kísérletezgetsz, Ő pontosan tudni fogja melyik az a kúp amelyik neked való és esetleg kiegészítve bizonyos gyógyszerrel is.

Hamarosan jöhet a forró nyár is, ne akkor legyen még ez a gondod, hogy még mindig nem gyógyultál ki belőle.


Irány a doktorhoz... hidd el jobban jársz.

10. moonlight13 (válaszként erre: 7. - 32fab46f2a)
2016. jún. 3. 16:20

Felesleges volt szerintem feltenned, ha tudtad, hogy nincs több napod a menstruációig. Valamennyi biztos felszívódott, de amikor én ilyesmit használtam, úgy vettem észre, hogy csak 4-5 nap után hatott az 1 napos kúp is.

Majd menstruáció után meglátod, hogy hogy érzed magad. Vagy veszel egy másik fajtát és próbálkozol, vagy elmész az orvoshoz.

2016. jún. 3. 10:29
Várd meg míg elmúlik a menzeszed,utána folytathatod,addig felesleges,nem használ.Ne zavarjon amúgy a menzesz,ilyenkor sok esetben a gomba is elmúlik,mert ugye lényegében tisztulási folyamat...
2016. jún. 3. 09:42
Óóó na le vagyok maradva, mikor utoljára használtam akkor 2 vagy 3 darabos volt. :)
2016. jún. 3. 09:40
Ez az egy db-os volt. Tudtam, hogy 3 napom nincs, mert menstruálni fogok :)
6. NomNom (válaszként erre: 5. - 32fab46f2a)
2016. jún. 3. 09:34

Valamennyi biztos szívódott fel ha csak reggel jött ki.

Viszont gondolom a másikat nem rakod most fel és azt egymás utáni napon kéne, hogy kipusztítsa teljesen.

2016. jún. 3. 09:32

Neeem... a tampon kúp párost mindenképp elvetem. A kúpot éjszakára tettem fel, és reggelre sajnos megjött a menstruációm. Igazából azt nem tudom, hogy így ért-e bármit is a kúp, valamint, hogy a krémet használhatom-e.

A nőgyógyász most pár napig esélytelen, egyszerűen nincs rá időm :( Azért is vettem ezt a canesten terméket.

2016. jún. 3. 09:25

Menstruáció közben ezeket teljesen szüneteltetni kell. Ha gombás fertőzésed van én tampont se raknék.

Körbekenegetni lehet kenőccsel, azzal nem lehet gond.

Tamponnal kúpot... jajj...

2016. jún. 3. 09:22
Nem ilyenkor semmit nem hat a tabletta se a krém de inkább nőgyógyászt kne felkeresned mert ha csak otthon kezeled magad az nem biztos hogy hatásos.
2016. jún. 3. 09:20

Sziasztok! Elkaptam egy frankó kis hüvelygombát, ég, viszket, folyik, stb. Tegnap vettem Canesten Kombi Unot, és reménykedtem, hogy késni fog most a menstruációm. Olvastam, hogy reggel ált. jön ki a tablettából, na nekem szép véresen jött, szóval a menzeszem nem volt jófej, és nem tudott még egy-két napot várni. A kérdésem az lenne, hogy:

1. Így nem ért semmit a tabi? Vagy azért csak szívódott fel belőle hatóanyag? A tisztasági betét nem volt véres reggel, szóval csak pisiléskor jött ki belőlem....

2. A krémet ettől még használhatom?

A betegtájékoztatón csak a hüvelykúpra írják, hogy ne, a krémre nem.....Olvastam fórumon, hogy tamponnal lehet. De azzal nem csak fokozom a fertőzést? Vagy ha veszek olyan probiotikus cuccot akkor az csak javít?


Elnézést az értetlenkedésért, de szerencsére nincs tapasztalatom ezzel a fertőzéssel :)

Köszi a válaszokat!

2016. jún. 3. 09:15
Hüvelygomba, menstruáció, Canesten...folyt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook