Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyire iszapos most Balatonmáriafürdőn vagy Balatonfenyvesen a strand, hol jobb fürödni? fórum

Mennyire iszapos most Balatonmáriafürdőn vagy Balatonfenyvesen a strand, hol jobb fürödni? (beszélgetős fórum)


12. kis.ticsok (válaszként erre: 11. - 96e4cb8ca7)
2016. jún. 7. 10:24

Uhhhh nevezem. Sosem találkoztam balatoni strandon iszappal ezelött, bár kemping strandon előfordul a nádas mellett:S

Remélem találnak rá megoldást vanamint azt is hogy jól kikaparják a medret

2016. jún. 7. 09:51
Fenyvesen tavaly térdig lehetett süppedni az iszapban (augusztus vége). Idén nem tervezem, hogy megyünk, de remélem a strandolók érdekében csináltak vele valamit.
10. Babi11
2016. jún. 7. 06:12
B,fenyvesen nem iszapos,olyan mint szokott lenni.
9. kis.ticsok (válaszként erre: 8. - Mandulacska2)
2016. jún. 4. 09:25

Igen ezt én is így hallottam. De remélem minél hamarabn kiküszöbölik a hibát valamit hogy használhatóvá teszik a strandot.

Lehet hogy félre láttam de úgy emlékszem hogy a lejáratot meghosszabbították volna bár az iszapnak van egy jellegzetes szaga :S

8. mandulacska2 (válaszként erre: 7. - Kis.ticsok)
2016. jún. 4. 08:13
Az északi partról nem tudok semmit. Ez úgy tudom, főként Mária problémája. Azt mondják néhányon, hogy azért, mert Fenyvesre építettek egy kikötőt, és onnan az áramlat átvitte az iszapot. Meg most volt az áradás is.
2016. jún. 3. 14:11
Mi Akaliba fogunk menni csak jó tudni hogy merre ne menjük kirándulni :)
6. mandulacska2 (válaszként erre: 5. - Kis.ticsok)
2016. jún. 3. 13:23
Most azt hallottam még, hogy Fenyves alsón nincs már iszap, kitakarították, és játszóteres is a strand. Gondolom Boglárt pl. már nem érinti ez a dolog. Mi akkor elmegyünk majd Fenyvesre, vagy Boglárra.
5. kis.ticsok (válaszként erre: 4. - Mandulacska2)
2016. jún. 3. 12:30
Ha estleg megtudsz valamit akkor leírod? Érdekelne engem is a tájékozottság miatt.
4. mandulacska2 (válaszként erre: 3. - Kis.ticsok)
2016. jún. 3. 12:23
Köszi szépen.:)
2016. jún. 3. 11:52
Szia. Bár a kérdésedre nem tudok válaszolni, de ha én lennék a helyedben akkor felhívmán az önkormányzatot, hogy mi van ,mit terveznek és hogy mikor valamint meddig terjed az iszaposodás. Remélem használható ötletet adtam mivel április óta nagyon hallgatnak róla (szerintem nehogy a turizmus rovására menjen).
2016. jún. 3. 08:36
Július elején mennénk Balatonra. Balatonmárián van nyaralónk, és mostanában lehet hallani, hogy nagyon el van iszaposodva. Nem tudjátok, hogy Balatonfenyvesen jobb a helyzet? Ott is van iszap? mert arra gondoltunk, hogy max fürödni átmegyünk oda. Ami még messzebb van, az Balatonboglár.
2016. jún. 3. 08:36
Van valaki, aki Balatoni? Kérdés a hozzászólásban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook