Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen vény nélküli nyugtatót vagy altatót ajánlanátok? fórum

Milyen vény nélküli nyugtatót vagy altatót ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


2016. jún. 24. 17:06
gyógynövényest, bár nekem az nem segített.
2016. jún. 8. 05:34
citromfű tea /szálas nem a filteres/ nyugtató és az elalvásban is segít kúraszerűen
8. Kiramami72 (válaszként erre: 2. - 79e24cd861)
2016. jún. 7. 10:20
Sedacur Forte. Nem álmosít, de helyre rak. jó cucc szerintem. Elalvásban is segít este.
2016. jún. 7. 08:38
Valeriana,Orbáncfű,Citromfű
6. andi6020 (válaszként erre: 2. - 79e24cd861)
2016. jún. 5. 18:28
Hova nevű tabletta
2016. jún. 5. 14:45
Az orbáncfű tea is nagyon jó nyugtató.
2016. jún. 5. 14:42
gyógynövényest
2016. jún. 3. 05:58

Jaj, ne csináld! Az egész életedet tönkre teszed:(

Nem tudsz inkább mást csinálni? Sport?

Nem ér semmi annyit, hogy ilyen fiatalon magad mérgezd!


De ha nincs más, akkor valeriana-t szerintem vehetsz vény nélkül, vagy citromfűteát is kapsz.


de mindig gondolj arra, hogy nincs olyan csalódás, nincs olyan ember, aki miatt ezt kellene tenned magaddal!

2016. jún. 3. 02:33

Sziasztok!


A cím nem mond semmit, de bajban vagyok (olyat osztok meg, amit eddig senkinek)


Nem tudom van-e itt ehhez értő ember.


1,5 évvel ezelőtt sajnos lelkileg padlón voltam. Ekkor (amire nem vagyok büszke) ittam, loptam nyugtatókat a szüleimtől (igen 18 volta.)


Mikor lebuktam abbamaradt, mert édesanyámmal még teljesebb lett a kapcsolatunk, megbeszéltük.


Azonban a legjobb barátom (egyben unokatesóm) okozott csalódást, így nagy volt a csábítás....de nem


A fentiet kizárva, a munka miatt nagyon nehéz a munkan (mellesleg imßdoym) :( kérdésem lenne, hogy nxugtaóhoz vagy altatóhoz (altató fontosabb) hogyan juthatnék leheteg vény nélküll. Pszichologust kerülnék az idő miatt


Így, hogy közös képviseleten dolgozom, érthető szerintem a gondom



vény nélküli nyugtató vagy altató?


igaz hogy meg akartam halni de már nem.

2016. jún. 3. 02:08
Ötletek, arra hogy mi lehet velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook