Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Varicosette krémről? fórum

Mik a tapasztalatok a Varicosette krémről? (tudásbázis kérdés)


29. Qksika
2017. jan. 8. 19:56
Én Varicosette krémről a büdös életben sem hallottam, de Varikoflex balzsamról igen és használom is egy ideje, Magyar Termék Nagydjas balzsam. Pár hónapja akadtam rá, kerestem a megoldást az egyre szaporodó, de még nem fájó visszereimre. Sajnos elég slendrián vagyok és nem kenem rendszeresen naponta kétszer, de a használata nagyon kellemes, már a harmadik adagot használom. Akit érdekel nézelődjön a Hillvital honlapján, ott megtalálható az összetétel, vevői vélemények, van szakértői tanácsadás, lehet hívni őket és minden kerületben van több forgalmazójuk, ahol személyesen is meg lehet vásárolni és akár tanácsot kérni. Házhoz is hozzák, a szállítás ingyenes. Egyelőre ennyit tudok segíteni, talán a semminél több.A honlapjukon mindent megtaláltok. Az biztos szerintem, hogy nem csalók és manapság ez sem kevés.
28. kleeri
2016. dec. 25. 22:25
én nem hiszek ezekben a csodakrémekben, sőt nem hiszem hogy egy krém eltünteti a visszereket, esetleg tabletta, ami belülről hat, de talán még az sem
2016. dec. 25. 13:18

négy és fél hétig kentem a lábam naponta kétszer, de semmi változás. ilyenkor nem szokás a pénzt vissza adni?


üdv Fülöp Gyula

2030Érd Zrinyi M u 10

fulophabfurdo@t-online.hu

2016. júl. 26. 20:48

Sziasztok!

Tapasztalat az, hogy csodakrém, ami a visszereket eltünteti,nincs! A fájdalmat enyhítheti, de a megszüntetés az az orvos dolga! A krémet használtam, nem váltotta be a várt eredményt, így azt visszaküldtem. Ugyan nem a teljes vételárat, de képzeljétek el, hogy visszautalták az összeget. Meglepett. Tanulópénzt megfizettem, így soha többet nem rendelek netről Csodákat ígérő dolgokat. Csodák ugyan vannak, de nem a hálózaton keresztül! Üdv mindenkinek

2016. júl. 25. 21:36

Hála az égnek, hogy nem ugrottam be.

Csatlakozom Myrához, igaz nekem nem fájnak a visszereim, de egy nap kétszer is bekenem a lábamat vadgesztenye krémmel.

24. Myra
2016. júl. 25. 18:29
Én is láttam a riportot és az után szerettem volna megrendelni a krémet, ott az orvos nagyon dicsérte és mondta hogy megszünteti a kidudorodást. Rákérdeztem más hoxás ismerősömtől és ő találta meg ezt a fórumot.Így kerültem ide. Igazából olyanok véleménye érdekel akik használják vagy használtak. De a hozzászólásokban talán kettő volt ilyen, de mindkettő negatív vélemény volt, így én se rendelem meg a krémet, pedig úgy örültem neki. Győrben van egy webáruház ott hirdetnek vadgesztenye krémet, az valszeg jó , de enyhít csak, meg nem szünteti a viszereket. Én jelenleg a Forever kék krémjét és a First.öt használom, ez elég jó, csak a varicosett gyógyulást ígért.
2016. júl. 24. 23:45

Sziasztok!

Én is rendeltem ilyen visszér krémet, használom már egy hónapja, de semmi változás.

Szerintem is ez egy nagy átverés!!!

2016. júl. 9. 13:54
Sziasztok! Én is majdnem beugrottam, de miután kiléptem a rendelés oldalról, kíváncsi voltam a véleményekre és így ráakadtam erre a fórum oldalra hála Istennek, mert így kb. egy fél órája amikor hívott a hölgy jól kiosztottam. Elmondtam, hogy sokan írják, hogy ez egy átverés, erre ő azt mondta, hogy az ellenségeik kreálják ezt. Én mondtam, hogy nem hiszem és nem kérem a krémet. Erre ő azt mondta, hogy könnyedén, hogy akkor törli a rendelést. Mondtam neki, hogy nem lehet elérni őket, erre nem szólt semmit, gyorsan elköszönt. Köszönöm nektek, hogy leírtátok a tapasztalatokat.
21. marian53 (válaszként erre: 20. - Csodakrém)
2016. júl. 6. 22:18
Fel kell öket jelenteni a hazugságért. Rohadt szemetek. Visszér ellen nincs semmilyen krém, és semmilyen gyógyszer!!!
2016. júl. 6. 10:59

Sziasztok!

06.29-én visszaküldtem az általam fel nem bontott! fel nem használt 2 db krémet és 1 db apple italt. Hozzáteszem, mint már említettem, hogy nem fóliával lezárt, nem leragasztott (tehát eleve nyitott) termékről beszélek. Kivéve a Juice (amit nem is akartam venni, csak küldték). Kíváncsi vagyok, hogy a termék árát, amit kifizettem visszaküldik-e. Azt írták, hogy a bontatlan termék(kek)árát, amennyiben nem felel meg az elvárásoknak, 30 napon belül visszafizetik. Postaköltség sem volt olcsó, de ajánlottan és elsőbbségivel feladtam. Most várok, hogy ez megint csak átverés-e, ahogy a krém is, vagy nem. még várok, aztán talán fogyasztóvédelem…..

2016. júl. 5. 21:40
Én is ugyanígy jártam, gyanús volt nekem is hogy vasárnap délután rögtön felhívtak. Hétfőn nyomoztam egy kicsit, ez egy kamu. Egyébként én hétfőn elértem a hölgyet, aki vasárnap felhívott, azt javasolta, hogy ne vegyem át a GLS-től a csomagot.
18. marian53 (válaszként erre: 16. - Andelina)
2016. júl. 3. 11:19
Nem morognak a futár ha nem veszem át?
2016. júl. 3. 11:18
Én is ma rendeltem meg gyanus volt h rögtön hívtak. Jövőhéten szállítják nem veszem át vissza fogom küldeni, miután csak negatív véleményeket olvastam itt. Előbb kellett volna elolvasni
2016. jún. 27. 18:22
Ó, ezt benyaltam :( Mindig mindennek utánanézek, de most nem... Ha nem veszem át nem történik semmi remélhetőleg
2016. jún. 27. 18:08

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy megtaláltalak Benneteket, és köszönöm, hogy megmentettek ettől a krémtől.Én sem szoktam bedőlni ezeknek a reklámoknak.DE ez hitelesnek tűnt, RTL stb. De mikor benyomtam a megrendelést és angol válasz tünt elő, ehhez a csodás Magyarországon ellenőrzött termékhez, megijedtem. Látasan kerestem, és megtaláltam a Hoxat:)

Mire visszahívtak telefonon rövid úton közöltem, hogy nem kérem a terméket.

Becsületükre legyen mondva, nem erősködte, mint pl a TOP Shop szokott. Mégegyster köszönöm. Hasznos nagyon ez az oldal

2016. jún. 20. 21:25

Sziasztok!

Most már csak azon gondolkodom, vagyis teljesen felesleges azon agyalnom, hogy a Csodakrém visszaküldése után vajon az árát visszakapnám-e? Gyanítom, hogy nem. Amúgy már 1,5 hete használom, és a csodának még csak apró jelét sem látom! Tehát a krém a beígért hatást egyáltalán nem éri el, magyarul egy kalap sz... se ér!Ha lehetne meg kellene az ilyen oldalakat állítani valahogy, hogy mást ne tudjanak átvágni!

Üdv mindenkinek

13. Trixi1
2016. jún. 17. 00:08
Semmi köze a Doktor Úrnak a krémhez, nem volt az RTL műsorában sem, feljelentést tett ismeretlen elkövető ellen.
12. Trixi1
2016. jún. 16. 17:17
Hívtam az RTL Klubot,hímeltek-hámoltak, és utána megszakították a telefont, és utána nem vették fel újból. Azt mondták lehetséges, hogy volt az adásukban ez a krém, rákerestem, nyoma sincs az RTL Klub oldalán, videóiban. Megvan a véleményem róluk.
11. Trixi1
2016. jún. 16. 17:15

Szerintem teljes átverés az oldal, ő a Doktor Úr a valóságban, nem is hasonlít a képen szereplőre:

[link]

2016. jún. 15. 21:52
Nekem ma hozta a futár,ugyan az az eljárás egyet nem lehet rendelni,de kettőnél hármat kapok.bekentem a lábam ahogy írta és eddig kellemes hűss érzet van lassan 5 órája . Nem fűzök nagy reményeket hozzá de ha a görcsöket és a folytonos gyulladást enyhíti akkor már Részemről megérte...
2016. jún. 15. 11:01

én is rendelni akartam, még jó hogy rátok találtam

azért döbbenetes hogy mennyire nem szűrik meg ki csinál műsort a tévében...nekem az ár lett gyanús,ez marhaság hogy egy természetes alapanyagokból álló krém ilyen sokba kerüljön,aki ennyiért veszteget egy krémet az csak nyerészkedni akar

2016. jún. 14. 09:46

Sziasztok!

Nem vagyok híve az ilyen neten rendelésnek, de sajnos most beugrottam a csőbe. Már bánom, (és 18000 Ft-om bánja), de azért írok, hogy más tanuljon belőle. Mielőtt a krémet megrendeltem, kerestem a honlapokon véleményt, de csak pozitív írásokat találtam. Így utólag belegondolva, nem tüntek fel olyan apró dolgok, minthogy úgy ahogy itt hozzászólás ott nem lehetséges!Mily véletlen?

Szóval 05.31-én rátaláltam erre a krémre (Varikosett), amit akciósan 9000 Ft-ért reklámoztak. Mivel műtét előtt állok (1-2 vastag ér+apró hajszálerek) gondoltam a csodakrémet megpróbálom. Az sem tünt fel, csak így utólag, hogy az adataim, telefonszámom beírása után meggondoltam magam és nem a továbbküld, hanem a kilépés gombra kattintottam, de mégis kb.10 perc elteltével már telefonon kerestek és sajna meggyőztek. Méghozzá úgy, hogy sajnos 1 krémet nem tudnak küldeni (meg mondván nem is elég), eleve jobban járok az akcióval ami kettőt fizet, hármat kap, tehát így futárral küldve 18000 Ft-ot kell a 3 krémér fizetnem. Nem kevés, de beleugrottam. Megbeszéltük a hölggyel, aki nagyon kézséges volt (elmondta, hogy ő is próbálta ezt a krémet, nagyon kevés kell belőle, meg,hogy most kerül magyarországi forgalmazásra ez a krém, meg hogy tesztelték és hogy a hajszálerekre tényleg hatásos) -, hogy hétfői szállítással kérem. Meg is jött a csomag, kifizettem az összeget, de már bánom, hogy nem gyorsabban bontottam a csomagot, így mire sikerült a kibontás, a futár elszelet. A három krém helyett 2 db volt benn és egy apple juice (aloés, amit 9000 Ft-ért számláztak, ezt máshol 2000 Ft-ért meg lehet vásárolni). Na már itt elszállt a hitem! A krém hatásossága már itt megkérdőjelezve volt, és nagyon áttvágottnak éreztem magam. Írtam nekik mailt, de választ nem vártam ezek után. Mily meglepő, 2 nap mulva válaszoltak és megígérték, hogy csalódottságomat enyhítendő küldjenek-e még egy krémet vagy küldjem vissza a felbontatlan csomagot és visszafizetik az árát. Ha már válaszoltak, gondoltam kipróbálom a csodakrémet, melynek a papírján már nem áll az, hogy eltünteti az ereket, csak, hogy fájdalomcsillapító, hűsítő, stb...Na és itt jön a krém. Napi kétszeri használatot javasolnak. Én kb 4-5 napja használom, de sajna semmi változás. A krémes tubus eleve nem lezárt, lecsavarozható tetejű, semmi fólia nincs rajt gyárilag (akár utántölthető is). Maga a krém egy enyhén mentolos világoskék színű kicsit férfi arcszesz illatú. Azt hiszem beugrottam a csőbe. Úgy gondolom ennek a krémnek semmijen csoda hatása nincs, de ha a későbbiekbe tapasztalnék valamit, mindenképp megírom nektek.Amúgy a harmadik krémet elpostázták, meg is kaptam. Csak azért írtam le a történetem, hogy tanuljatok az esetemből, ugyanis a buta a saját kárán, az okos máséból tanul. Elszomorító, hogy ma magyarországon mennyi mindennel hülyítik az embert. Sajnos lassan már oda kerülünk, hogy semmiben és senkiben nem bízhatunk meg?!Mindenkinek szép napot! Tünde

2016. jún. 7. 22:10
A Varicosette krém 12200 Ft-ra lett hirdetve.Én megrendeltem még 06.03.-ánMa megérkezett vele a futár és 18000Ft-ot kért volna tőlem.Természetesen nem vettem át,mivel én 1 kenőcsöt rendeltem 12200-ért.Ezek után nem is tudom mit gondoljak!Biztos hogy átverés az egész!!!
6. kudi97 (válaszként erre: 4. - Holo)
2016. jún. 3. 08:13
Valahogy erre számítottam. Számomra hihetetlen, hogy a vastag kidudorodó ereket is "eltünteti". Ezért is indítottam a témát, mert hasonló néven láttam már az interneten, ami szintén átverés. Szörnyű, hogy mi mindent megtesznek egyesek más emberek átverésével, hogy haszonra tegyenek szert. Most nem jött be nekik. Köszönöm a hozzászólást! :)
5. holo
2016. jún. 2. 19:03

Egyébként az orvos weboldalán olvasható, hogy mennyi haszna van a krémnek:


"...Ilyen esetekben nincs az a visszér kenőcs vagy krém, illetve visszér gyógyszer, ami tág visszér falát visszahúzná, ugyanis a visszerek fala átalakul. A visszér falát alkotó simaizom, aktív összehúzódásra nem képes kötőszövetté alakul át. Ezt az folyamatot sem visszafordítani, sem megállítani nem lehet."

4. holo
2016. jún. 2. 19:01

A varicosette, vagy varikosette krém ÁTVERÉS!!


Összedobtak egy kamu oldalt a reklámozására, de aki a képen szerepel, NEM a Dr.Banga Péter!

( [link] ) Egyébként már megtette a feljelentést a rendőrségen, mert illetéktelenül használják a nevét. A krém semmilyen vizsgálaton nem ment át, szerintem fogalma sincs senkinek az összetevőiről, tehát NEM ajánlott a kipróbálása! Dr.Banga Péter weboldala a [link] és itt látható az orvos fényképe is, nem egyezik meg azzal ami a krém kamu oldalán van. NE vásároljatok belőle!

2016. jún. 2. 07:29
Képeket is mutatnak róla - előtte, utána - de én sem hiszem, hogy ez gyógymód lenne rá. Vannak vélemények is a cikk után, amik mind pozitívak.
2016. jún. 1. 19:49

Nem hallottam erről a krémről, de nem hinném, hogy egy krém eltünteti a visszereket - még a vékonyat sem, nem ám a vastagot. Bárcsak lenne ilyen, akkor én sem injekciózásra járnék!


Ha esetleg kipróbálod, írj mindenképpen, mire jutottál, mert engem is érdekelne.

2016. jún. 1. 16:46
Dr. Tóth műsorában láttam a Varicosette krémet, ami állítólag eltünteti még a vastag visszereket is. Valaki próbálta már? Vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook