Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok a mosható úszópelenkáról? fórum

Mik a tapasztalatok a mosható úszópelenkáról? (tudásbázis kérdés)


7. gajdzsin (válaszként erre: 5. - Trubi)
2016. jún. 9. 14:29
Bocsánat Popin márkájút néztem :)
6. gajdzsin (válaszként erre: 5. - Trubi)
2016. jún. 9. 14:24
Köszönöm. Érdemes esetleg külön eldobható betétet venni vagy felesleges?! Én is ezt a popolinit néztem és van hozzá külön eldobható betét de nem tudtam hogy kell-e venni vagy csak elég maga a bugyi.
2016. jún. 7. 08:48

Szia! Mi járunk babaúszásra, így sokkal jobban megéri a mosható fürdőbugyi. Gyerekek is szerettik-szerették, nekünk bevált.

Fiamnak popolini márkájú van, patentokkal állítható a mérete. Olyan bélés van belevarva, ami nem engedi ki a kakit (persze figyelni kell, mert ha szétázik az már fertőzés veszélyes, de ez az eldobható pelenkánál is így van).

Lányomnak, más típusú volt. Annak a száránál és derekánál lehetett állítani gumival.

Nagyon sok féle van. Javaslom, hogy több webáruházat nézz meg mielőtt döntesz.

4. f8db0709b8 (válaszként erre: 3. - Gajdzsin)
2016. jún. 3. 10:08

Akkor rátapadok erre a fórumra én is,mert jövő ilyenkor már nálunk is aktuális lesz eme találmány :)

Kiváncsivá tett!

3. gajdzsin (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2016. jún. 3. 09:57

Szia!

Mi is eldobhatót használtunk ,de most olvastam a mosható úszópenekáról amibe lehet betétet tenni de mivel nem ismerem gondoltam kérdezgetek hátha valakinek van róla tapasztalata. :)

2016. jún. 2. 08:27

Szia!

Mi eldobhatót használtunk, már amikor kellett...amúgy van már mosható vagy ez régebben is volt?Bocsi,de sok új dolog van :)

2016. jún. 1. 16:42

sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni úszópelenkával kapcsolatban melyik a legjobban bevált , milyet érdemes venni illtve érdemes-e beruházni a drágább és mosható úszópelenkába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook