Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fekete (afrikai) párom van. Szerintetek szóljak a származásáról bemutatás előtt a szüleimnek vagy jobb a meglepetés ereje? fórum

Fekete (afrikai) párom van. Szerintetek szóljak a származásáról bemutatás előtt a szüleimnek vagy jobb a meglepetés ereje? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
57. forrest2010 (válaszként erre: 16. - L.luiselotte)
2016. máj. 30. 08:51
....és egy keverék baba tündéri tud lenni :)
2016. máj. 30. 08:50
Na nálunk 62 körül kezdtek az Egyetemre jönni a feketék.Előtte csak moziba láttunk.Ma gyerekorvosként praktizáló hölgy begyűjtött egyet.Gyerek is lett,volt csoda,mert kékszemű volt és csodálták.Na de a pasi nem vitte haza a családot,itt hagyta.Ma már a gyerek is praktizál itt egy közeli városban.Azt hiszem én is elájultam volna,ha a fiam haza állít,hogy ez a barátnőm.A szülő nem örül annak,ha a gyereke nem jól választ.Meg kell próbálni,hátha a szülők elfogadják,hogy mi van.
55. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 34. - Channa*)
2016. máj. 30. 08:47
Emiatt, magyar társsal is izgulhat bárki, hiszen több tízezer szülő tapasztalhatja, hogy gyermeke tovább lép az országból, akár a tengerentúlra is.
54. forrest2010 (válaszként erre: 1. - C2eb61a501)
2016. máj. 30. 08:47
Nagyon rossz ötlet egy ilyen meglepetés , jobban tennéd , ha beszélnél velük róla ! azon se csodálkoznék , ha nem fogadnák túl nagy örömmel :) és nem is lennének kíváncsiak rá a közeljövőben . Volt egy kolléganőm összejött egy barna pasival , hozzá is ment feleségül , de a szülők nem tudták elfogadni soha ! ki tudja , lehet , h a szüleid egy idő után elfogadnák , de ilyen meglepetés egy szülőnek hatalmas trauma :(
2016. máj. 30. 08:45
Én szólnék inkább.
52. fredo
2016. máj. 30. 08:37
Szerintem is jobb lenne szólni a szüleidnek, mert ha meglepit csinálsz, lehet hogy szív infarktus fognak kapni.
2016. máj. 30. 08:23
Nem fognak a nyakadba borulni - az biztos.
50. fincsi5 (válaszként erre: 1. - C2eb61a501)
2016. máj. 30. 08:09
Szólj. Első körben annyit mondj, hogy nem magyar. Képet elsőre ne mutass.:))
49. 4975ebdc2f (válaszként erre: 47. - Polivinilklorid)
2016. máj. 30. 07:56
Igen ez elméletben így van gyakorlatilag meg hatalmas önuralom!Az első mondatodat honnan szippantottad? Én nem írtam sehol ilyet!Nincs gyereked azért vagy ennyire kocka? Vagy nincs pártválasztó korban?A saját rasszba tartozó pár is lehet unszimpatikus .Bizonyos életkor, a szülő javára több tapasztalat, a szülő nem szerelmes, nincs lila köd. Volt hogy liftezni kezdett a gyomrom mikor bemutatott az egyik fiam egy lányt! Nem szóltam kedves voltam! Két hét múlva kérdi a gyerek valami gondom volt vele? Mondom ha akarod tudni mondom mi a bajom. És kiderült igaz volt a megérzesem,igaz arra már szakítottak...
2016. máj. 30. 07:33

Nem is értem, miért merült fel a kérdés.


A szülők boldogok, ha a gyerekük boldog.

47. polivinilklorid (válaszként erre: 40. - 4975ebdc2f)
2016. máj. 30. 07:33

És abból tudni előre, hogy nem lesz nagy szerelem, mert fekete?

A szülő marad szamomra olyan evidens, mint a gyerek párkapcsolatába nem mászunk bele.

Persze ha mások lennének a szüleim, más lennék én is, de nekem egy percig nem hiányoznának olyan kőbunkók, akik 2016-ban nem ülnének egy feketével egy asztalhoz.

46. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 44. - 4975ebdc2f)
2016. máj. 30. 07:32
Nem szeretem ezt a szót, de ... ja, az.
45. 3d787b167a (válaszként erre: 9. - Globus)
2016. máj. 30. 07:30
😄😄😄😄
44. 4975ebdc2f (válaszként erre: 42. - Pengő Gyöngyi)
2016. máj. 30. 07:27
Jaj! A rasszista kínai reklám...
43. syria
2016. máj. 30. 07:19

Szerintem se jó az ilyen jellegű meglepetés.


A témához még annyit: annak idején nekem is nagyon tetszettek a feketék, de valahogy zsigerből elutasítottam a kapcsolatnak még a lehetőségét is, pedig nem vagyok ellene a vegyes házasságoknak. Nem volt bennem semmilyen előítélet, vallási meg végképp nem, csak valahogy súgott a kisördögöm. Ma már tudom miért.

36 éve megjelent a környékünkön egy nagyon szimpatikus, szép, intelligens, tanzán férfi, matek-angol tanár. Nagy volt a szerelem az utcánkban lakó egyik nővel, össze is házasodtak. (A nő szülei már nem éltek, nem szólhatott bele senki a kapcsolatba.) A szerelem, az összetartás a mai napig nem múlt el. (Gyerekük a nő adottsága miatt nem születhetett.)

Korának előrehaladtával a férfinak is lettek betegségei, amire különböző gyógyszereket kellett szednie. Kiderült: az európai embereknek kifejlesztett gyógyszerek teljesen másképp hatnak az afrikaiakra. A feleség, akinek elég jó az affinitása az egészségügyhöz, felfigyelt bizonyos dolgokra. Volt gyógyszer, amelynek a mellékhatásainál kiemelték, hogy afrikai származásúaknál nagyobb lehet. Egyfolytában éberkednie kell a gyógyszerekkel kapcsolatban (is).


Aztán: a tanárok köztudottan alacsony fizetése, és az miatt, hogy nagyobb a szíve, mint a talpraesettsége, 40 év alatt nem tudott annyi pénzt összegyűjteni, hogy legalább egyszer hazalátogasson. Az alacsony nyugdíjukból kuporgatnak össze annyit, hogy az elmaradott kis faluban élő 90 éves özvegy anyukát támogassák...

2016. máj. 30. 07:18

[link]


Itt a megoldás, bár láthatjuk, ez sem tökéletes.

Sőt lehet, hogy össze is megy... itt-ott.

Azért egy próbát megér :)

2016. máj. 30. 06:59

persze, h szólj előre, micsoda kérdés ez?

még az is lehet, hogy találkozni se akarnak majd vele.

40. 4975ebdc2f (válaszként erre: 39. - Polivinilklorid)
2016. máj. 30. 06:39
Párkapcsolatok jönnek mennek, a szülő marad!Ha feltűnik a nagy szerelem,azt úgyis tudja mindenki.Amelyik szülő izmozik az elveszti a gyerekét....
2016. máj. 30. 06:11
Ha ilyen korlátolt szüleim lennének, én úgy közölném, hogy csatolnám a kérdést, tudnak-e ember módjára viselkedni a találkozás során. Ha nem, le vannak szarva, házon kívül folytatnám a kapcsolatom, ami idővel vagy bejön van nem. Ha nem, Úgyis mindegy, ha igen, legfeljebb nem jönnek látogatóba miután összeköltözünk, és annyival olcsóbb lenne az esküvő:P
38. Luijza
2016. máj. 30. 06:06
Valahogy lassan kellene beadagolni. Gyűjt össze érveket a pasi mellett.
37. Milup2
2016. máj. 30. 05:58
Én szólnék előtte mindenképpen...
36. 4975ebdc2f (válaszként erre: 34. - Channa*)
2016. máj. 30. 05:53
Értelek de tényleg nem lehet mit tenni,ez az ő életük. Minden alkalommal amikor valamelyik fiu bemutat egy lányt azt mondom magamnak,- Lehet hogy ő lesz az unokám anyukája ! Kedves leszek vele!
2016. máj. 30. 05:38

Szóljál!

Sőt még a legelején mesélhettél volna arról, hogy nem fehér.

A meglepetés ereje kifejezést más élethelyzetre használnám.

( utólag olvastam a többi véleményt )

34. Channa* (válaszként erre: 33. - 4975ebdc2f)
2016. máj. 30. 05:27

Persze, hogy nincs, de azért reménykedek:D

A kolléganőmnek a lányának dél amerikai a férje, állandóan azon izgul, hogy mikor dönt úgy a srác, hogy hazaköltöznek. Remélem én megúszom az ilyen izgalmakat:D

33. 4975ebdc2f (válaszként erre: 32. - Channa*)
2016. máj. 30. 05:23
Ezzel csak az a gond hogy nincs beleszolasod!Ha azt hiszed mégis, hagy fel ezzel az abranddal hamar!
32. Channa* (válaszként erre: 31. - Aranylaz)
2016. máj. 30. 05:09

Hát...Én igazán szeretem a fiamat, de nem biztos, hogy örülnék a marslakólánynak.

Ha meg lányom lenne, akkor tuti, hogy előre mondanám, hogy külföldivel ne. Igen, nem a bőrszín miatt, hanem az állampolgárság miatt.

Nem szeretnék amiatt izgulni, hogy egyszer csak olyan messzire költözik a gyerekem, ami miatt nem láthatom csak hosszú időnként.

Persze, tudom, hogy ez amúgy is benne van a pakliban, de ha külföldi a párja, akkor nagyobb az esély erre.

31. aranylaz (válaszként erre: 21. - Nyulacska88)
2016. máj. 30. 01:21
Ez a beszed! Ha a szulei igazan szeretik a lanyukat, elfogadjak a valasztottjat. Pokolba ezekkel a rohadt eloiteletekkel! Nekem a gyerekem boldogsaga a legfontosabb, es ha o egy marslakoval boldog, aldasom rajuk. A ferjemen es a gyerekemen kivul nem szamit semmi sem a vilagon. Az o boldogsaguk a fontos szamomra...
30. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - C2eb61a501)
2016. máj. 29. 23:03
Szolnek inkabb :)
29. c2eb61a501 (válaszként erre: 28. - Emagdi)
2016. máj. 29. 22:46
Na, ez jó ötlet :)
28. emagdi
2016. máj. 29. 22:42

szerintem mutass nekik egy fotót, és akkor úgyis látni fogják, nem kell magyaráznod a tényállást :)


jobb, ha a fotón rökönyödnek meg, mint az első személyes találkozáskor :))

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook