Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vesegyulladaskor normalis-e, hogy a vese nem tudja feldolgozni a feherjet?ki lehet-e gyogyulni belole?meddig tarthat el? fórum

Vesegyulladaskor normalis-e, hogy a vese nem tudja feldolgozni a feherjet?ki lehet-e gyogyulni belole?meddig tarthat el? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 29. 06:52
persze,hogy ki lehet belole gyogyulni,antibiotikum szedesevel,sok viz ivassal,es fekvessel./tapasztalatbol beszelek/.
13. bibity
2014. ápr. 18. 17:01
Baccus, 5 éves fórum, Hoxa, miért rak ki ilyeneket a főoldalra??? Remélem azóta meggyógyult a kicsike!
12. bibity
2014. ápr. 18. 17:00
Milyen orvosság? Antibiotikum, vagy más?
2009. okt. 14. 01:02

A picurkanak meg mindig megvan a problemaja a vesejevel..Egy helyben topogunk.Annyira halas lennek, ha valaki tudna otletet adni,hogy mit csinaljunk vele, es hogy hova vigyuk...

Mig szedi az orvossagot lebontja a feherjet ahogy abbahagyja nem..

2008. aug. 11. 06:26
igen normális! Nálam hetek volt hogy honapok teltek el a teljes gyugyulásig. Rengeteg folyadékot és ha lehet gyogyteákat fogyasz és utána se hagyd abba.
9. 1e958693ca (válaszként erre: 8. - Buhu bahu)
2008. jún. 26. 16:42
Mi a probléma? Glomerulonephritis acuta?
2008. máj. 16. 23:47

Athelyeztek a picurit egy masik korhazba.Azt mondta a drno, hogy kap egy terapiat ha bevallik 6 hetig kell szednie a gyogyszereket, ha nem lesz jo elkell menni Belgradba ott vesznek mintat a vesejebol, es akkor masik terapiat fog kapni..

A drno aztmondta hogy megfog gyogyulni, de van egy lany Zentan akinek ugyanez a baja,es mondja hogy ujra es ujra elojon neki.Kell majdvennunk egy kis tesztcsikor, amivel mindig ellenoriznunk kell a vizeletet.

Azt mondta,hogy nem volt szabad neki tornaznija, nehezet emelnie, es ha ne aggy Isten megfazik akkor azonnyomban elojonujra..

Amugy mostmar egyre tobbet pisil, es nagyon sokat eszik..

kerem h irjatok meg..koszi

2008. máj. 14. 11:51

koszonom a hozzaszolasokat..Nem en vagyok a beteg, hanem a testverem 3 eves kisfia..nagyon feltjuk, mert sajnos itt nalunk az orvostudomany jocskan levan maradva..

Dontya- mindjart kikeresem es olvasom..

2008. máj. 14. 08:20
Akut vesegyulladásból ki lehet gyógyulni, krónikusból már nem, és ott már szigorú diétát kell tartani. Anyukám van ilyen állapotban, azért tudom. 16 éves felfázásból adódóan. :(
2008. máj. 14. 07:29
Ha van kedved olvasd el nálam a naplókban, a 92-es irást. Ne járj úgy mint én!
4. Yudy
2008. máj. 14. 07:07
Mielőbb orvoshoz menj, egyébként ha átmegy a gyuklladás akut szakba, életed végéig elkísérhet, s a veséd is rossz esetben "rámehet". Sajna volt ilyen ember ismertségi körömben.
2008. máj. 14. 07:03
Nekem csak néhány napig tartott a heveny gyulladás, de akkor magaas lázzal, gyengeséggel. A fehérjére nem tudom a választ. De tényleg menj el orvoshoz, antibiotikum kell !
2008. máj. 14. 06:28
Igen, normális. Meddig tarthat el?-Erről jobb, ha egy szakorvost kérdezel meg.
2008. máj. 13. 23:43
Vesegyulladaskor normalis-e, hogy a vese nem tudja feldolgozni a feherjet?ki lehet-e gyogyulni belole?meddig tarthat el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook