Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ment már valaki busszal Horvátországba nyaralni? fórum

Ment már valaki busszal Horvátországba nyaralni? (tudásbázis kérdés)


2016. máj. 26. 18:46
8. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - 9c57fd10dc)
2016. máj. 26. 18:44

Szia, mi a Grand Tours-sal voltunk Porecsben.

1 hét

A buszos út időtartama: este fél 8-kor indult a busz Debrecenből és másnap d.e. 9-re voltunk a tengerparton.

De megállt a busz jó pár helyen, voltak utasok Egerből, Budapestről stb.

Hazafelé 2 busszal jöttünk mert az utánunk való turnusban többen voltak. Akkor d.u. 5-kor indultunk horvátból és hajnali fél 4-kor már Debrecenben voltunk, mert más útvonalon jöttünk.

2016. máj. 26. 18:02
Az utazásokat egyénileg szoktuk megszervezni. Így nincs kockázat,nincs csalódás.
2016. máj. 26. 17:58
Én is túl soknak találom idôben.
5. 328e1b30ab (válaszként erre: 4. - Dominós)
2016. máj. 26. 17:50
11 óra busszal? A legközelebbi tengerpart nem egészen 5 óra autópályán ... nem utaznék ilyen hosszan busszal, az a nyaralás idejének elpocsékolása. Oda-vissza az már 22 óra, 2 napot levesz a nyaralásból ..
2016. máj. 26. 14:35

2x voltam.

Az elsőnél nem egész 11 óra alatt lent voltunk, gyorsan ment.

Másodszor 17! órát utaztunk, rettentő fosul volt megszervezve. Isztriától Zadarig egy busz vitt minket, ezt előre nem mondták, úgy hordtak szét minket. Ez egy horvát utazási iroda volt. Mélységesen fel voltam háborodva.

2016. máj. 26. 12:36

Nem jó szöveget írtál a keresőbe, dögivel hozott ki találatot. Ez az első...


[link]

2016. máj. 26. 12:32
Érdeklődni szeretnék, hogy ki volt már busszal Horvátországban? Most, hogy berobbant a nyár, nyaralás céljából kérdezném. No, nem a buszos körutazás érdekelne, hanem az hogy az odautazás módja busz legyen. Volán-nal voltatok, vagy melyik társasággal? Drága volt? Mennyi ideig tartott az út? Meddig vitt el a busz, milyen állomások vannak, az ország mely területeire lehet eljutni velük? Szívesen mennénk párommal Horvátországba, de buszos utakat szervező utazási irodával még nem találkoztam neten, akik Horvátországba is indítanak járatokat. Ha tudtok ilyeneket, akkor légyszi adjátok meg a társaság nevét, ne csak mondjátok hogy van. Köszönöm : o)
2016. máj. 26. 12:31
Ment már vki busszal Horvátországba nyaralni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook