Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » LivingLab vagy Bebé Sound elektromos orrszívót vegyek? Ismeri valaki ezeket? fórum

LivingLab vagy Bebé Sound elektromos orrszívót vegyek? Ismeri valaki ezeket? (tudásbázis kérdés)


11. Ezti (válaszként erre: 10. - Ada12)
2008. máj. 21. 10:53
Igen:) Hát nekem semmit nem szívott, de hát a babáknak biztosan más:(((
10. Ada12 (válaszként erre: 9. - Ezti)
2008. máj. 20. 21:32
Te kipróbáltad már magadnak?
9. Ezti (válaszként erre: 8. - Vincze.era)
2008. máj. 20. 21:01

Köszi nagyon.

Közben vettem egy living labot, ha a másik orrlyukát befogom, egészen tisztességesen szív.

Ettől is hüppög szegénykém, de legalább nem toporzékol:)


Mindenkinek nagyon köszi a segítséget!!!!

2008. máj. 20. 07:32

Szia!


Mi a Living labot használjuk és szerintem nagyon jó.

Pillanatok alatt ki lehet szívni a gyerek orrát és bárhová magaddal viheted. A másfél éves lányom magának beteszi az orrába és nem fél tőle, a porszívótól viszont retteg. Pici korától sokat használtuk mert nagyon kis mohó volt és orrán száján dőlt vissza a tej így sokszor szükség volt rá. Amikor náthás volt (szerencsére eddig csak kétszer) orrszívás előtt cseppentettem sóoldatot az orrába, vártunk egy kicsit majd iszonyatos mennyiséget le lehetett szívni. Én mindenkinek csak ajánlani tudom.

2008. máj. 19. 23:50

Living labot még véletlenül sem! 10 perc gyerekkínzás, a nagy semmiért!

Hagyományos orrszívó porszívó!

6. Ada12 (válaszként erre: 4. - Ezti)
2008. máj. 15. 10:25

Igen gondolom így nagyon nehéz, de az ismerettségi körömben nem valami jókat hallottam ezekről a gépekről. Nem igazán végzi el azt, amit a porszívós, ha pedig nem szívod ki rendesen rámehet a fülére :((


Azért hátha jön vki aki pozitív tapasztalatokkal rendelkezik.


A kézi alatt azt a szilikon vmit érted? Na az még ezektől is rosszabb. Biztosan nem voltatok még betegek :)))) ami nagyon jó

2008. máj. 15. 09:31
A kézit nem próbáltad? Ez a lehető legcsendesebb:) Én azzal szívom az orrát a kislányomnak.
4. Ezti (válaszként erre: 2. - Ada12)
2008. máj. 15. 09:20
Köszi szépen, de porszívós orrszívónk az van és retteg a kisfiam sajnos a porszívó hangjától, ezért gondoltam, kéne egy csendesebb. Szörnyű minden egyes orrszívásunk.
2008. máj. 13. 22:11
Nekem Csöpi porszívós orrszívóm van nekem ez vált be amiket írtál nem ismerem.
2008. máj. 13. 22:01
SZerintem porszívó orrszívót vegyél
1. Ezti
2008. máj. 13. 21:08
LivingLab vagy Bebé Sound elektromos orrszívót vegyek? Ismeri valaki ezeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook