Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt 2016. májusától fórum

Fogyjunk együtt 2016. májusától (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2016. aug. 17. 09:16
Szioka. Kicsit eltuntem, de tornazok becsuletesen.. 1nap kimaradt, de azota megy, hol reggel hol este de csinalom.. a program vegeig kibirom, aztan meg ugysem lesz ra se idom se energiam, tetot renovalunk, meghat ugye kezdodik a suli is.. Szep napot nektek
2016. aug. 13. 23:07
Nekem ma nem megy.. Elszunnyadtam a gyerekekkel, es mintha teljesem lemerult volna az akkum.. Nagyon sajnalom es elore banom, de inkabb lefekszek..... Gorbuljek meg, ha reggel nem potolom be... Jo ejt mindenkinek..
201. Csemetekuckó (válaszként erre: 200. - GraceK)
2016. aug. 13. 11:15
Esetleg ha lesz valami jo inspiracios otleted, oszd meg velunk is.. Ha nem gond. Mert nekem most nagyon jol jonne.. Kitartas nektek.. Szep napot
200. GraceK
2016. aug. 13. 08:35

Sziasztok.

Én éppen mélyponton vagyok. Ez a sérülések miatti kihagyás nagyon visszavetett..és ilyen spirálban vagyok..ahol egyre mélyebbre csúszok. Majd valamit ki kell találnom, hogy honnan merítsek motivációt.

2016. aug. 12. 23:51
Vaaa, kezd kicsit megterhelo lenni, hogy mindig ilyen keson tornazok, raadasul a konnyitett verziot csinalom, mert a nehezebbre egyszeruen nincs energiam. Reggel nem tudok korabban felkelni ez miatt.. Mikor suli van a gyerekeknek felkelek koran, mert tudom hogy fontos, de a torna sajnos nem ennyire fontos szamomra.. na meg ezt a 7 napot valahogy vegig csinalom, esetleg megprobalkozok a korabban kelessel, hatha sikerul.. Kitartast mindenkinek es tovabbi szep estet. Vagyis jo ejt.. mar eleg keso van..
2016. aug. 11. 23:32
mai nap pipa.. Jo ejt kedves sorstarsaim.. :-)
2016. aug. 11. 01:27
Lenyomtam a mait is.. Vagyis tegnapit.. Jo ejt mindenkinek
196. Csemetekuckó (válaszként erre: 195. - Betsabé)
2016. aug. 10. 22:11
Koszi, aranyos vagy.. Ma meg var az edzes, de a jo madarak meg mindig ki be szaladgalnak..
195. Betsabé (válaszként erre: 194. - Csemetekuckó)
2016. aug. 10. 21:46
Vannak ilyen napok :-) Olvasni is sok volt, amit csináltál. Gratula. Menni fog az, hajrá!
2016. aug. 10. 00:06
Szioka mindenki.. Ki hogy halad? En sajnos a 2nap piheno helyett 5napot pihentem, es ugy kezdtem a 3.szintet, hat utolag banom hogy igy elhuztam, nagyon nehezen ment es a fejem is rettenetesen megfajdult mar az elejen, de vegignyomtam.. Kicsit zuros volt a hetvege, 12eves fiamnak szulinapi bulit tartottam, kb. 20-25 gyerek es en magam felnott.. meg masnap a rokonsag, ugyhogy a tornara mar nem maradt energiam, habar mar egy hete trappolasztam, hogy minden jo legyen, asztalcipelgetes, bevasarlas, sutes, takaritas.. ugyerzem cseppet sincs buntudatom az 5napos szunet miat, talan meg mindig faradt vagyok es ezert ment ilyen nehezen.. remelem mindig konnyebben fog menni.. vaaa, de sokat szovegelek.. megyek inkabb csomagolni a gyerkocoknek aztan meg lefekszek.. jo ejt mindenkinek es kitartas..
193. Betsabé (válaszként erre: 190. - Blue30)
2016. aug. 3. 18:37
Én zöldséget turmixolnék, és azt önteném rá.
192. blue30
2016. aug. 3. 16:49
Megpróbálom akkor a citromos borsos fűszerest. Úgy tűnik nekem az ecet sem a barátom...
191. GraceK
2016. aug. 3. 16:38
Szió, én olaj helyett citromos-borsos-fűszeres öntetet használok, vagy balzsameceteset.:)
190. blue30 (válaszként erre: 189. - Csemetekuckó)
2016. aug. 3. 16:34

Én itt vagyok, nem tűntem el:) Tartom a kalóriát, szénhidrátot, mozgást. A hétvégén elégettem egy csomó kalóriát, mert voltunk a férjemmel strandon és egy csomót úsztam:) Utána az első két nap úgy éreztem mint akinek le akarnak szakadni a karjai:)


Viszont rossz dolog is van:( Úgy tapasztalom a salátás napjaimhoz a tzatziki öntet sem jó. Próbáltam már az ecetes-vizes borsos sós változatot is olaj nélkül, de megint csak hasmenésem van:( már nem tudok mit kitalálni öntetnek.

Sajton kívül nem tudok más tejterméket enni, mert picit laktózérzékeny vagyok és a kefírtől, tejföltől is szaladok... egyedül a sajttól nem.


Nincs valakinek valami ötlete salátaöntetre? Olajos eleve kizárt, mert a gyomrom a nagyon zsírosat sem bírja:(

2016. aug. 2. 23:27

mai is megvolt.. tobbiek? nagyon csendben vagytok, ugye nem tuntetek el?

szep estet nektek

2016. aug. 2. 21:00

Júliusban nagyon lazán vettem a fogyimat. Nem számoltam kalóriát, és heti csak 1x tornáztam. Ehhez képest -2 kg!

De mától szigorúan számolok és tornázok heti 2-3x. 19-én esküvőre megyek, addig meghúzom.

Sok sikert mindenkinek!

187. GraceK
2016. aug. 1. 21:04
Túléltem..most jobban fáj, mint eddig bármi.:D Azt hittem más lesz, de na..várjuk meg a holnapot még..délelőttre tervezek futást, remélem menni fog.:) Kitartást mindenkinek!
186. Csemetekuckó (válaszként erre: 185. - GraceK)
2016. júl. 31. 22:38
Remelem jobban leszel. en le edzettem a mait is.. jo ejt es jobbulast
185. GraceK
2016. júl. 31. 12:15
Alig várom, hogy holnap rendbe rakjon a csontkovács..és bízom benne, hogy azt mondja, most már kedvemre mozoghatok...eléggé irigykedem rátok=/
2016. júl. 29. 23:52
Ma is megvolt.. Jo ejt mindenkinek
183. 1picinyuszi (válaszként erre: 182. - Csemetekuckó)
2016. júl. 28. 17:53
szia! Igen csinálom, most fejeztem be a mait nem rég, hát elég nehéz volt mert annyira fülledt, párás az idő, nem lehet kibírni
2016. júl. 26. 23:27
halihoo.. megvolt a mai is. picinyuszi te tornazol meg? hogy allsz a kitartassal? en elegge kuzdok vele.. de megprobalok tovabbra is erosebb lenni mint a lustasag.. szep estet es kitartas mindenkinek
2016. júl. 26. 00:41
mai edzes is megvolt, csak sokaig beszeltunk, lelkiztunk parommal.. eleg strapas a 2.szint, de a 10.napra sztem ez is konnyebben megy majd. kitartas mindenkinek es jo ejt kivanok
180. Csemetekuckó (válaszként erre: 179. - Betsabé)
2016. júl. 25. 12:18
Ne is add fel.. Itt vagyunk, tamogatunk.. Kitartast Neked es szep napot!!!!!
2016. júl. 24. 22:56
Nálam is van egy kis megtorpanás...de nem adom fel!
178. Csemetekuckó (válaszként erre: 177. - GraceK)
2016. júl. 24. 20:24
probald ki a chia magot. mondjuk joghurtba keverve, v kefirrel es gyumolccsel. Az is megdagad es teltseg erzetet okoz, vagyis nem leszel olyan hamar ehes. Raadasul jo energia forras, es Omega3 zsirsavat is tartalmaz nagy mennyisegben. Es legjobb delelotti orakban fogyasztani.. Es persze fogyassz sok folyadekot, de gondolom ezt alapbol betartod ha dietazol. Jobbulast es kitartast kivanok
177. GraceK
2016. júl. 24. 14:22

Szió!

Én végül kipróbáltam ezt a bolhafűmagot. Eléggé elveszi az étvágyat, gondolom ugye azért, mert tízszeresére dagad fel. Az állaga..huh, soha többet.:D Mint a takony. Borzalom. A másnapi hasmenésről meg ne is beszéljünk.

Tuti jó dolog lehet hosszútávon, de én inkább kihagyom az életemből a jövőben is.

176. Zsuzska_70 (válaszként erre: 141. - GraceK)
2016. júl. 24. 13:14
Helló, bocsi, hogy csak most reagálok. :) Hááát, az első 2 edzést kb vért izzadva megcsináltam, persze könnyítettebb gyakorlatformában, naná, hogy éreztem a porcikáimat. :) Aztán beütött egy kisebb családi krach és kizökkentett, kb mindenből. De lassan rendeződik minden, remélem, és akkor is újrakezdem/folytatom, ha bármi történik. ;)
175. Zsuzska_70 (válaszként erre: 167. - GraceK)
2016. júl. 24. 13:07

Szia, nekem az egyik barátnőm ajánlotta, nem fogyás, csak méregtelenítés miatt, de nem mertem még nekilátni, mert legalább egy fix hetem kellene, hogy legyen otthon, hogy közel legyen a hely, ahová a király is gyalog jár. Ha bármi történik...

De amint lesz közelebbi tapasztalatom, megírom. ;)

2016. júl. 24. 13:00

Sziasztok, a múlt és az azt megelőző héten sikerült elcsábulnom... meglett az eredménye sajnos, fél kg visszament, de legalább erre hétre nem híztam többet.

Ma volt a mérlegelés reggel 106 kg-ban álltam meg.

Összevissza betegállományon, szabadságon voltam az elmúlt héten, nem sikerült minden nap mozognom, de átlagban egy héten 3*30 p volt már. Mától rendszeresítem a napi fél órát. :) És ma megyek sétálni is. :)

Szép vasárnapot mindenkinek! :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook