Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszatérő gombás fertőzés vs a lélek és gondolatok fórum

Visszatérő gombás fertőzés vs a lélek és gondolatok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Visszatérő gombás fertőzés vs a lélek és gondolatok (Az én sztorim)

2016. szept. 5. 23:16
Szia :) Nekem jövő hónapban lesz egy éve hogy visszatérő gombám van :( Orvostól orvoshoz megyek. 1-2 hónapig hatásosak a szerek. Nekem nincs semmi lelki kiváltó okom. Előtte minden rendben volt. A szexuális életem is jól működött. Most viszont lassan 5 hónapja nem szexelünk, mivel fájdalmas az együtt lét. Nem csak úgy picit hanem rendesen fáj mintha tű állna belém. A bőröm is megreped és vérzem is utána. Már nagyon megvisel lelkileg :( Nem tudom hogy már mit csináljak. Magán orvoshoz szeretnék menni, de már attól is tartok hogy fölöslegesen fizetnék ki olyan sok pénzt. Van valakinek tapasztalat esetleg? Sokat segítene.
2016. jún. 20. 08:54
Köszönöm,hogy megosztottad! Ezt kipróbálom a kislányomnál is bár még csak 6 éves,de gond volt vele.:(
2016. máj. 20. 12:10
Köszönöm, hogy elolvastátok!
2016. máj. 19. 10:22

Köszönöm, hogy megosztottad a történeted, magam is hasonlóan vélekedem.


Közhelynek hangzik, de a legtöbb testi baj forrása a lélekben, illetve a fejünkben van. (Leszámítva természetesen a baleseteket, születési rendellenességeket, stb.)

2016. máj. 17. 13:28
Aki hajlamos rápörögni egy-egy dologra, annál nagyon hasznos ez a tudatos leállás, mint amiről te is írsz.
2016. máj. 17. 13:08
Gondoltam leírom, hogy mit tapasztaltam meg, hátha másnak is segít. Szóval már ott tartottam, hogy kb. minden második hónapban gombás fertőzés tüneteit produkáltam, viszketés, diszkomfort, fura folyás...

Ugrás a teljes írásra: Visszatérő gombás fertőzés vs a lélek és gondolatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook