Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Soproni Erzsébet Kórház - szülészet vélemények fórum

Soproni Erzsébet Kórház - szülészet vélemények (beszélgetős fórum)


6. Hani12 (válaszként erre: 5. - Dina 24)
2016. máj. 18. 20:06
Ezt jó hogy írtad, mert eddig csak sztk rendelésén voltam, és nem sokat tudtam meg róla... Vmiért a soproni kórház felé húz a szívem. A győri kórházról is írnak jót is rosszat is.
2016. máj. 18. 13:42
Aham a győriről sok jót hallottam,sőt még egyes komplikációnál Győrbe küldik az embert!Nekem annyi tapasztalatom volt a Kerekes doktorral,hogy Ő monta ki a vajúdás végén a császárt,mert senki nem akart megcsászározni,de Neki köszönhetem,hogy mindketen egészségesek vagyunk!Meg is nézett császár után,pedig nem Ő csinálta és nem is volt az orvosom,nagyon cuki volt és láttam rajta,hogy meg esett rajtam a szíve!!!
2016. máj. 18. 07:06
Köszi a választ! Én még nagyon az elején járok, de 3. baba lesz, eddig Pesten szültem. Kapuvárra járok Kerekes doktorhoz, legalábbis eddig, de most kicsit feltérképezem a környéket. Még a györi vagy a celldömölki kórház jöhet szóba.
2016. máj. 17. 13:28
Mikor szülsz?Kihez jársz terhesgondozásra?
2. dina 24 (válaszként erre: 1. - Hani12)
2016. máj. 17. 13:28
Szia!Én ott szültem,Nekem nagyon szinpatikus maga a kórház,igaz az orvosok,nagyon elvannak havazva,meg túl vannak terhelve.Szülésznők is rendesek,csak némelyik kicsit mogorva,Nekem összességébe véve pozítiv a kórházi légkör!
2016. máj. 17. 12:14
Vélemények érdekelnének azoktól, akik a soproni kórházban szültek nemrég. Orvosok, szülésznők, csecsemősök, osztály felszereltsége, kórházban eltöltött napokról érdekelne minden. Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook