Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik készüléket ajánlanád a három közül leginkább? fórum

Melyik készüléket ajánlanád a három közül leginkább? (tudásbázis kérdés)


2016. máj. 16. 11:54

Sziasztok,


Ha ebből a háromból kell választani akkor első az s6 edge aztán a P9 és végül a G5.

2016. máj. 16. 10:04

P9, most per pillanat.


az s6 jó jó.. de az ívelt kijelző miatt macerás a fóliázás plusz értelmetlen eleme... zavaró is.

3. ÉdesMézes* (válaszként erre: 1. - Idi29)
2016. máj. 16. 09:20

Nekem Samsung S6 Edge+ van. Mi érdekel magával a telefonnal kapcsolatban?

Én megvagyok vele elégedve.

2016. máj. 16. 09:04
Nem tudom, hány hozzáértő tud segítségedre lenni. Én az ismerőseim körében szoktam érdeklődni, aztán rákeresek angolnyelvű oldalakon az értékelésekre, ott általában csillagokkal is értékelnek, ha a szöveget nem is érted.A youtube oldalán is sokan megosztják a véleményüket, hangsúlyozva a hátrányait és pozitívumait. Az általad felsorolás közül nézd meg mekkora memóriával rendelkeznek, valamelyik samsung most úgy jött ki,hogy nem lehet a memóriáját bővíteni. Azt gondold át mire fogod használni és az a készülékben benne van-e?
2016. máj. 16. 08:46
Samsung S6 Edge, LG G5, Huawei P9? Melyiket ajánlanád a három készülék közül leginkább?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook