Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lisvy tapasz tapasztalatok fórum

Lisvy tapasz tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2016. nov. 1. 21:16

Sziasztok!

Kivontàk a forgalomból a tapaszt,ha vslakinek ajànlanà a nôgyógyàsza ne kezdje el,mert nem fogja tudni folytatni.

2016. júl. 22. 08:50

én jövő hóaptól fogom használni. Kicsit para vagyok előre tőle de nem tudom.

Elvielg a "nyugaton"ez már nagy divat.

kkcsapat,mi lett a vége? jöna baba?

2016. jún. 16. 21:21

Sziasztok,

ez a harmadik hónapja, hogy használom a tapaszt és... most vagyok abban a parában, hogy "nem vagyok egyedül".. Amúgy a tapadásával nincs gond, én a hasamra szoktam tenni.

2016. jún. 9. 13:04

Sziasztok

Mégegy infó a tapaszról sajnos a napot nem engedi át cuki világosabb köröcske marad a helyén😕

2016. máj. 23. 13:46

Sziasztok!


Nekem is új a tapasz használata, 3. napja van felragasztva, eddig nem jött fel a szélén a ragasztás. Már teljesen fekete a "matricám" széle!Ezt leszámítva semmi negatívat nem tapasztaltam (eddig) de felvetül a kérdés, hogy a következő 3 havi adag kiváltását követően pont a nyári szezonban mennyire fogja bírni a strandolást?Engem csak ez a kérdés foglalkoztat!Van benne valakinek már tapasztalata?Mivel nem rég óta látok csak véleményeket, így esetleg az uszodában tett látogatásokra gondolva, van akinek levált úszás közben a tapasza?

Csak jótanácsként említem, én az első tapaszomat fenékre tettem, előtte lemostam, borotváltam kisit a "pihéket" róla aztán micellás vízzel is tisztítottam (ergo "zsírtalanítottam" ) a bőrömet, így nagyon frankón megtapadt a "matricám".


Ha van/lesz valakinek tapasztalata tartósabb vízben áztatással kapcsolatban kérem írjon! :) köszike!

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Susi555)
2016. máj. 16. 16:11
2016. máj. 15. 17:59
Sziasztok a tapasztalataitokra lennék kíváncsi én egy hónapja használom terhes nem lettem ami pozitív de ami negatívum, hogy a tapasz széle nagyon gyorsan koszolódik ami télen nem gond mert a ruha remekül eltakarja , de a nyári időszakban ápolatlan hatást kelt.A sportot elég jól bírja , de a szaunát nem heti 2-3 szauna után feljön és újat kell ragasztani ami nem túl gazdaságos mivel a tapasz elég drága. Röviden ennyi várom a ti véleményeiteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook