Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Allan Carr leszokni a cigiről vélemények tapasztalatok fórum

Allan Carr leszokni a cigiről vélemények tapasztalatok (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Próbált -e már valaki leszokni a dohányzásról Allen Carr módszerrel?

2016. máj. 12. 14:06

Szép napot!



Én nem Allen módszerével kezdtem el letenni a cigit.Nikotin tapaszoztam.Nem csináltam végig a kúrát mondván nekem ez már megy.Ment is valóban nem gyújtóttam rá a de a sóvárgás az embertpróbáló volt.Vettem NikotinSprayt mondván elkap akkor egy fújjás aztán kész!Valóban azis ment egy darabig de aztán azt vettem észre naponta egyre több fújjás kell.Igy leálltam.Maradt a megtürtöztetés illetve a sóvárgás amit mindennap elkell viselnem.Tegnapelött szörföztem a külömböző fórumok közt régi bejegyzések Allen módszere .Na mondom ez nekem sose ment nem tudtam 3 percnél tovább hallgatni egyszerűen idegesített.Mondom ennél a próbálkozásomnál eddig kimaradt így elkezdtem hallgatni , jöjjön ezis legalább telik az idő!Tegnapelött és tegnap végig hallgattam.Mostmár kimerem mondani Megszünt az a "kicsi" sóvárgásom is a Cigi után.Végleg sikerült letennem a "Mocskos Parazitát"!!Egyébként ez év február 3-tól nem cigizek!Közel a 4 hónap:)!!Mindenkinek sok sikert aki pedig teheti vagy olvassa el vagy hallgassa meg hangoskönyv formában!Veszteni való nincs!

További szép napot!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook