Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmes lettem a nőgyógyászomba! fórum

Szerelmes lettem a nőgyógyászomba! (beszélgetős fórum)


1 2
2008. júl. 2. 17:49

Klecának van igaza.


Valamitől hiányérzeted van a szex terén,ezért vannak ilyen érzéseid.

2008. jún. 21. 22:22

Bibibi!


Ez kellemes érzés, de azt sugallja, a párodtól nem kapsz talán annyi figyelmességet, gyengédséget, törődést, amennyit megérdemelnél.


S ha így van, összejönnél vele, nem lennél féltékeny az összes kismamára, aki hozzá jár?

38. macsótigris (válaszként erre: 17. - 5e87dbf6a8)
2008. jún. 21. 22:14

Nem hiszem, hogy ő is szerelmes lenne beléd.

Ő a munkáját végzi, muszáj mindenkivel kedvesnek lennie, különben elmenekülnének tőle a nők.

De úgy látom már jó ideje "felszívódtál". Vagy közben rájöttél, hogy nem is vagy belé szerelmes?

2008. jún. 21. 20:38
Én a pszichiáterekbe szoktam beleszeretni. Nem mintha olyan sokkal találkoztam volna, de azaz egy is mély benyomást tett rám.
2008. máj. 15. 08:20

Emagdi jót írtál:)


Amikor szültem hozzám is nagyon kedves volt a doki és gyengéd(!) Valahogy az ő vizsgálatai soha nem fájtak,ellenben máséval..biztos pszichésen nála eltudtam fogadni,hogy hozzám nyúlkál,szerintem Bibibi ezeket az érzéseket ne túpirózd tovább.Ha akar valamit tőled,úgyis nyit konkrétan hisz féréfiből van.

35. cskata (válaszként erre: 20. - E71af41436)
2008. máj. 15. 08:17
az még hagyján, hogy ő ki volt előtte terítve, de rajta kívül még másik 15 nő is aznap!:DDD
34. cskata (válaszként erre: 32. - Emagdi)
2008. máj. 15. 08:16
:)))
33. cskata (válaszként erre: 26. - Spinneli)
2008. máj. 15. 08:15

ahová én járok, ott nem így van - szerencsére!!:)

egy nagyobb rész van lefüggönyözve, mögötte a vizsgálószék + nem messze tőle egy vetkőzésre-öltözésre kialakított rész. Így a doki hallja, amikor az ember elkészült, felpakolta magát a vizsgálóra és csak azután lép be.. szerencsére az asszisztens a váróban ül (amolyan recepciós funkciót lát el) - így csak a doki és a paciens van bent a rendelőben. Szerintem ez így tök korrekt megoldás és kevésbé stresszes az ember számára.. (igaz, ez magánrendelés)

32. emagdi (válaszként erre: 17. - 5e87dbf6a8)
2008. máj. 15. 08:12

bibibi! szerintem te sem érted a kérdést amit feltettél, vagy nem tudod, hogy milyen választ vársz.

azt szeretnéd, hogy így ismeretlenül, mondjuk meg neked a fórumban, hogy "igen, te szerelmes vagy a dokidba, és ő is beléd" ? végülis mostanában elég sok mentalista rohangál a városban, szombatonként újra indulnak a régi órák, de azért ugye ezt a távjóslást te sem gondoltad komolyan?:)))


én a helyedben elgondolkodnék azon, hogy mit érzek , s hogy miért.

de azért én is szeretném arra felhívni a figyelmed, hogy az orvosodnak a veled való találkozás MUNKA, amit elég valószínű, hogy elválaszt a magánéletétől (ha van egy kis esze).


összefoglalva, és eljátszva uri geller távolbalátó utódát, én akkor válaszolok a kérdésedre: Te szimpatikusnak találod a nődokid, akár még szerelmes is vagy, de ő nem szerelmes beléd, de örül, ha mész hozzá és befizeted a vizsgálati díjakat.


most már nem mondhatod hogy senki nem válaszolt a kérdésedre:)))

31. fe20557d00 (válaszként erre: 26. - Spinneli)
2008. máj. 15. 07:58
Jajjj tényleg.Ez engem is nagyon zavart.Aztán elkezdtem hordani magammal egy hosszú pólót:)
30. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 26. - Spinneli)
2008. máj. 15. 06:53

Otthon a dokimnal tenyleg ugy volt, hogy az oltozkodo es a vizsgalo a 2 ellentetes vegeben volt a rendelonek es mindig nadragban mentem.

Itt ugyanott van a 2. (es mar szoknyaban jarok) :))

2008. máj. 15. 00:51

Az én nögyógyim kb 42 lehet,sármos és nagyon jó szakember,na de: az öltözö pár méterre van a vizsgálótól,egyszer csak azt vettem észre hogy ott áll a fülke elött és mikor észrevette hogy látom akkor szólt hogy elnézést a másik hölgynek akar mondani valamit(aki a mellettemlevöben volt)

Hát nagyon szégyenlösen mentem be,de láttam neki is kellemetlen volt.De még mindig hozzá járok mert nagyon jó doktor :)

28. McKenzi (válaszként erre: 26. - Spinneli)
2008. máj. 14. 23:44

:)) egyébként én inkább a hosszabb pólókat választom - valahogy nekem a szoknya lenne az intimebb :))

Engem legjobban a kórházi mamusz zavar, csak csoszogni tudok benne - bár talán ez nem is zavarna, ha nem lenne olyan hosszú az út az öltözőtől :)))

27. McKenzi (válaszként erre: 25. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 14. 23:37

Először nekem is fura volt, mikor megtudtam, hogy milyen fiatal a doki (azokhoz képest akikhez előtte jártam) akkor 37 éves volt. Az asszisztens is jelen van a vizsgálatok egy részénél, egy ideig - nem igazán zavart... :)))

Nagyon szimpatikus doki, igazán kedves, empatikus - így általában nem érzem zavarban magam, eltünteti a gátlásokat - ezért alakulhatott úgy, hogy mást is éreztem mint kellett volna :)

26. spinneli (válaszként erre: 25. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 14. 23:34

szerintem is.


amúgy nem tudom ti észrevettétek-e, hogy szinte minden rendelőbe ügyelnek arra, hogy a vizsgálószék, és a vetköző között minimum egy km legyen.


(tudom, tudom: szoknya a megoldás:)

25. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 22. - McKenzi)
2008. máj. 14. 23:22

Ez jo, meg nem hallottam ilyenrol :)

En mindig idosebb, tapasztalt dokit valasztottam nogyogyinak, sot utoljara a ferjem is bejott velem, ami pedig a vizsgalatot illeti, jelen van egy asszisztensno is.

Az egeszben a legjobb, amikor fel lehet vegre oltozni :)))

24. McKenzi (válaszként erre: 23. - Spinneli)
2008. máj. 14. 23:21

Sokáig én is utáltam az egészet, de ennél a dokinál minden megváltozott - felszabadultam :)

Nekem sem volt sokáig állandó nőgyógyászom, miután terhes lettem akkor választottam őt, megnéztem kik dolgoznak a kiszemelt kórházban és őt ajánlották, így kerültem hozzá. Addig megvoltam az sztk dokikkal is - bár azt tényleg gáz volt.

23. spinneli (válaszként erre: 22. - McKenzi)
2008. máj. 14. 23:13

hű...akkor biztos csak én görcsölök....

jobban meggondolva nincs is konkrét nőgyógyászom.

22. McKenzi (válaszként erre: 20. - E71af41436)
2008. máj. 14. 23:10

:)) nem tudom! Talán azért mert olyan pasi aki az "esetem" - hihi ilyen a férjem is :))))


Vájkálódás közben is nevetgélünk, beszélgetünk, és a múltkor egyszer csak olyat is éreztem, amit nem "illik" :)))))

néhány napig eszembe jutott ez a pillanat, de most már csak vidám leszek ha erre gondolok - inkább csak nevetnem kell, és már nem érzem "azt".

Így legalább van valami jó is az egészben ;)

21. spinneli (válaszként erre: 20. - E71af41436)
2008. máj. 14. 23:05

igen, én is erre gondoltam.


nekem nagyon nem intim pillanat az a vájkálódás.

:)

20. e71af41436 (válaszként erre: 19. - McKenzi)
2008. máj. 14. 22:53

én csak azt nem értem,hogy egy nő hogy tud egy olyan orvosban pasit látni,aki előtt ki volt 5 perccel előtte terítve?


:)))

19. McKenzi (válaszként erre: 13. - Cskata)
2008. máj. 14. 22:52
Nekem is tetszik a nőgyógyászom, no szerelmes nem vagyok, de azért megmozgatja a fantáziámat! Én azt hiszem ennyi jár is, hisz a pasiknak majd' minden nő megmozgatja a fantáziájukat :))))
18. tücsimücsi (válaszként erre: 17. - 5e87dbf6a8)
2008. máj. 14. 22:25
Mi is kérdeztünk pár dolgot, amire nem válaszoltál, pedig lehet úgy könnyebb lenne véleményt mondani.
2008. máj. 14. 22:12

Köszi a reagálásaitokat!No meg a véleményeiteket is.

De a kérdésemre még nem nagyon kaptam választ! Várom!

16. o.andi
2008. máj. 14. 20:12

Nekem is volt egy barátnöm...összejött a nögyógyászával.A csaj beleszeretett..huuu de nehezen gyógyult ki!!!

:-)

2008. máj. 14. 18:45

Én a kolleganőmmel egy nődokihoz jártunk. A kolleganőmet egy idő után elkezdte telefonon hívogtani,elhívta fotó kiállításra,ahova el is ment a kolleganőm és tudjátok milyen képek voltak? Besza..ás..:) Mesztelen női testek...(a volt felesége is köztük)

Aztán a kolleganőm szép lassan leépítette.Ennek a nődokinak nem volt gátlása ismerkedni a betegivel.(már nem a dokim):-)

14. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - 5e87dbf6a8)
2008. máj. 14. 18:12
Hová tűntél?
13. cskata
2008. máj. 13. 19:27

atyaég!:DD

miért jársz olyan nőgyogyihoz, aki tetszik, mint férfi..?

szerintem logikusabb korosabb, családos professzorokhoz járni, ott valószínűleg nem csábulsz el és eszedbe sem jutnak az érzelmek..;)

még az utóbbi kategória előtt is zavarban van az ember, nemhogy abban az esetben, ha egy adonisz szemébe kell nézni vizsgálat közben...:DD

2008. máj. 13. 19:21
Ha, nagy cucc, én meg az urológusomba.:D
2008. máj. 13. 19:16

Valoszinuleg felreertette, mert felre akarta erteni, hiszen irta, hogy belezugott. A nogyogyasz is ember es banhat emberkent a paciensevel, de erre rafogni a szemelyes erdeklodest szerintem balgasag.

Aztan sokszor a nok panaszkodnak, hogy a nogyogyaszuk bunko stb, meg tudom a viselkedesuket erteni, hany no erthette mar felre, hogy csak a munkajukat vegzik... .

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook