Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kb. mennyi idős korban dől el, hogy egy kisgyerek lúdtalpas lesz e? fórum

Kb. mennyi idős korban dől el, hogy egy kisgyerek lúdtalpas lesz e? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 11. 13:37
Sokat legyen lábbeli nélkül és gyakran álljon, nyújtózkodjon lábujjhegyre.
2008. máj. 13. 21:27
Az én 5 éves lányom első lépésektől siestában jár /erre nem sajnáltuk a pénzt/ 2 évesen már nem volt lúdtalpas!
2008. máj. 13. 13:34
Nekem is azt mondta a doki hogy még normális.Igaz 3 hónappal ezelőtt kérdeztem.De akkor ezek szerint még van időnk.
2008. máj. 13. 13:31
Érdemes jó minőségű cipőket, szandikat venni, de már nem csak a Siesta az egyetlen ilyen márka (sőt), bár az egyik legdrágább, az tény. :)
2008. máj. 13. 13:27
nekem azt mondta anno az ortopédusunk, hogy 4-5 éves koráig minden gyerek lúdtalpas, és hogy addig feltétlenül kel hordjanak (ha lehet siesta) cipőket, hogy megfelelően alakuljon ki a láb boltozatuk. Én hiszek neki, és bár baromi drága de megveszem a siesta ciőket, szandálokat a fiamnak, és majd a lánykámnak is ha eljön az idő.
2008. máj. 13. 13:12
18 hós kislányom még mindig telitalpú.Változhat ez még?Vagy már így marad?
2008. máj. 13. 13:08
Kb. mennyi idős korban dől el, hogy egy kisgyerek lúdtalpas lesz e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook