Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Paget-kór az emlőben- erről minden nőnek tudnia kell! fórum

Paget-kór az emlőben- erről minden nőnek tudnia kell! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Paget-kór az emlőben- erről minden nőnek tudnia kell!

2020. ápr. 10. 10:16

Szia!

Nagyon köszönöm, hogy megosztottad a történeted.Valószínűleg én is hasonló cipőben járok, nagyon gyanakszom rá.

Azt szeretném kérdezni, hogy neked csak az egyik melleden volt a panasz?Vagy mindkettőn?

Válaszodat előre is köszönöm.

e-mail címemet is megadom, hátha itt hamarabb meglátom a válaszod: evamarton2000@gmail.com

2016. jún. 12. 09:20
Mielobbi gyogyulast es remelem mar jo uton haladsz az orvosokkal
2016. máj. 24. 22:33

Hasonló cipőben járok,pedig még csak 38 vagyok de nem ez a lényeg...

Órákig írhatnék a rossz és a jó orvosokról a lényeg hogy egyszer csak jó helyre kerültem.

Ne add fel soha,mindig pozitívan!Tudom nem könnyű,hiszen átélem nem csak úgy mondom.

Sok erőt és kitartást kívánok!

20. syria
2016. máj. 23. 11:18
Nem találok szavakat... :(
2016. máj. 23. 07:21
Nagyon szorítok érted és kérlek tájékoztass bennünket.
2016. máj. 22. 15:49
Ez a fránya telefon.... Hudi-t akartam írni..
2016. máj. 22. 15:48
Én is nagyon szeretném tudni, hogy vagy! Husi, érted is szorítok! Kérlek Írj majd te is!
16. hudi
2016. máj. 18. 18:24
Szia! Engem nagyon érdekelne a folytatás is,sajnos ezeket a tüneteket észleltem én is magamon és most teljesen ráparáztam.Nem régiben voltam mammográfián ott cisztát mutatott ki,amire azt mondták,ha nagyon fáj leszívják.De most már nagyon félek. Mielőbbi gyógyulást kívánok neked!
15. Adruzs
2016. máj. 17. 18:57

Én is mielőbbi teljes gyógyulást kívánok Neked!

Jól tetted, hogy kiálltál magadért, sajnos ma Magyarországon csak így érhetsz el valamit. A legtöbb orvos elbagatellizálja a dolgokat, mert nem ismerik fel a tüneteket, esetlegesen mert egy adott betegség ritka. Vagy, mert általában idősebb korban fordul elő. Sajnos mindig akadnak kivételek :(


(A Párom karját januárban megmarta a lúg. Kellett 2-3 hónap mire teljesen behegedt a seb. Aztán bőrgombához hasonló foltok jelentek meg mellette, ami azóta sem múlik. Hol jobb, hol rosszabb. Most teljesen megijedtem és végigbőgtem a délutánt, holnap az első dolgom lesz bőrgyógyászatra időpontot kérni. De remélem tényleg csak gomba.)

2016. máj. 12. 18:22
Mielőbbi teljes gyógyulást kívánok és szurkolók nagyon!
2016. máj. 11. 09:37

Nagyon megértelek és ismerem a harcot, amit egyes orvosokkal meg kell vívni! De nem mindegyik ilyen!

Volt (már jó, hogy csak múlt idő)egy gyermek ortopédus Szolnokon, aki az érdeklődésemre odavágta: Most mit magyarázzam, maga ehhez úgyse ért! Szóval az intelligenciát nem adják grátisznak a diploma mellé! (hozzáteszem én is diplomás ember vagyok és tanultam anatómiát is)De Szudi doktor magát mindenhatónak képzelte, ő még a SzOTE zárókat is felülbírálta és kiosztott, hogy mit futkosok (ezekkel a szavakkal) én Szegedre a gyerekemmel?! Na én kikértem magamnak ezt a hangot és többet nem mentünk hozzá!

Sajnos az ilyen kiskirályokat csak kikerülni lehet.

Aki valóban jó, az már régen külföldön van.:( Szóval aki nem tudott elmenni, az van még itt.(?!)

A betegek nagyon kiszolgáltatottak és hiába van betegjogi képviselet, nagyon nehéz bizonyítani. Az egészségügyből és az oktatástól nem szabadna spórolni! Ebben az országban aránytalan az elosztás, hozzá nem értők a döntéshozók. Amíg ez így lesz, a helyzet folyamatosan romlani fog. Nyilván a VIP osztályokon ezt nem érezni, meg az 5 millás bérből sem.

2016. máj. 10. 22:22
Gyogyulj meg,szoritok!
2016. máj. 10. 22:03
NAGYON DRUKKOLOK A TELJES GYÓGYULÁSODÉRT!!!
2016. máj. 10. 21:22

Szia!


Nagyon megértelek. Igazad van és jól csináltad.Szorítok neked!

Reményhal

2016. máj. 10. 20:51
Gyógyulást kívánok!
2016. máj. 10. 19:49

Köszönöm hogy megírtad ezt a cikket! És le a kalapot előtted! Akiben ennyi vitalitás van, biztosan hamar felépül!

Kívánok mielőbbi gyógyulást!

2016. máj. 10. 18:33

köszönöm a cikket. felháboritóan viselkedtek veled. én is ilyen harcos vagyok mint te. nem hagyom magam,és itt sem tetszik az orvosoknak. de azért akad néhány orvos aki megért bennünket,és az igazán jót ajánlja .


kivánok neked erőt ,kitartást,és mielőbbi gyógyulást.

2016. máj. 10. 17:08

Örülök,hogy olvashattam a cikkedet.Eddig nem tudtam erről a betegségről.

Nagyon sajnállak hogy ilyen orvosok kezébe kerültél!De most már sínen van és megfelelően fognak veled foglalkozni.

Kívánom,hogy minél hamarább felépülj!

2016. máj. 10. 16:59

Úristen,csak a férgesek maradtak ebben az országban gyógyítani. :/


Kívánom,hogy meggyógyulj!

2016. máj. 10. 16:34

Köszönöm, hogy megírtad ezt a cikket.


Kívánom, hogy teljesen épülj fel!!!

2016. máj. 10. 16:28
Ja, és köszi a figyelemfelhívást, ilyen kis jelekből valóban nem gondolna az ember ennyire komoly bajra.
2016. máj. 10. 16:27

Nagyon sajnálom, hogy ilyen kálvárián kellett átesned.

Sajnos, ez általános dolog ma az egészségügyben, hogy ha nem vagy elég harcos, erőszakos, akkor nem gyógyulsz meg, mert úgy állnak hozzá az orvosok, asszisztensek...


És ez nem pénzkérdés! Ez emberség kérdése lenne!


Gratulálok, hogy nem hagytad magad és kívánok neked a lehetőségekhez képest a legjobb diagnózist, és mielőbbi gyógyulást!

2016. máj. 10. 16:15
Csajok! Létezik egy betegség, egy rosszindulatú daganatos elváltozás, amit nem mutat ki a mammográfia, kezdetekben nagyon jól gyógyítható, később elterjedhet a mélyebb rétegekben. Mindig a bizonyos apokrin mirigyekből kiinduló ráktípus, tehát illat és tej, mirigyek. Ez a betegség 60 év felett jellemző, én csak 42 éves vagyok. Nem vagyok kövér, nem cigizem, nem iszom, egészségesen éltem, sportoltam...stb. Nálam a genetika illetve a stressz hozhatta elő.

Ugrás a teljes írásra: Paget-kór az emlőben- erről minden nőnek tudnia kell!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook