Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barnás, nyálkás folyás? fórum

Barnás, nyálkás folyás? (beszélgetős fórum)


2016. máj. 25. 17:27
Sziasztok!!! Nálam is minden rendben van :) Tegnap volt hogy nézték uh -n minden rendben volt, mondta az orvos hogy biztos hogy nem a babától jött , de azt nem lehet tudni hogy honnan és miért !! Be szedtem a gyógyszert , azóta elmúlt vagy csak néha van este felé . Szerencsére kicsit megnyugodtam , de az akkor is nagyon zavar hogy nincs válasz a miértre és hogy honnan , mitől jött ....
29. Bafi (válaszként erre: 27. - Noricica1987)
2016. máj. 25. 17:08
A vérözön előtt voltam dokinál, pont aznap. Telefonon beszéltünk csak akkor, azt mondta még ne legyek biztos benne, hogy nem marad velünk, mert az uhn minden rendben volt aznap korbban. Így 5 nappal később nézett csak meg és szerencsére igaza volt :) Nálad mi a helyzet?
28. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Noricica1987)
2016. máj. 25. 11:14
Azóta hogy vagy?
27. Noricica1987 (válaszként erre: 15. - Bafi)
2016. máj. 14. 04:28
Úristen, de gondolom amikor bementél egyből a vetélésre gondoltak? Én is ettől vagyok kiakadva hogy nem mondják az okát, nem tudom elhinni hogy egy orvos nem tudja honnan keletkezik a vér, kedden is bementünk ugyan ezzel a problémával. Akkor is azzal kezdte hát ez vetélés jele,menjek át uh- ra, átmentem, aztán vissza az eredmenyel a dokihoz, közli hogy bizony ez az uh jo, ir fel gyógyszert, megvizsgált, mehszaj zárt, épp külső nemi szerv, erre rá 3 napra megint vissza kerültem!!!
2016. máj. 14. 04:19
Kimentem a wc- re és. Eddig semmi vérzés!!!! Én nem tudom mi van velem!! Ha vételénék gondolom folyamatosan végeznék, éjszakára nem állna meg!!
25. 937a2a883a (válaszként erre: 21. - Noricica1987)
2016. máj. 13. 20:57
Legközelebb a nőgyógyászati ügyeletre menj a kórházba, mert ott mindig tudnak uh-t csinálni.
24. 937a2a883a (válaszként erre: 22. - Noricica1987)
2016. máj. 13. 20:56

Sajnos gyakran előfordul, hogy az uh szerint minden rendben, de a baba nem marad meg. Ekkor szokták azt mondani, hogy beteg lett volna és a természet megoldotta. A progihiány kimutatására vérvétel a biztos megoldás. Bár sok doki inkább csak kapásból felírja a bogyót/kúpot, mert ártani nem árt.


Azért drukkolok, hogy a legjobban alakuljon a dolog! Majd írj, ha van valami fejlemény.

23. lapbarna (válaszként erre: 22. - Noricica1987)
2016. máj. 13. 20:26

Nagyon sajnálom, de még semmi sem biztos!

Sajnos a progeszteron-hiány okozhat okozhat vetélést, tudom, te is használod már a pótlást.

Megértelek.

2016. máj. 13. 20:00

Ha nem erősödik akkor kedden vissza kell menni ,ha erősödik akkor bármikor és befejezik :( :(

Csak akkor sem tudom elhinni , mert jó helyen fekszik,jól megtapadt , meg már kedden úgy írták a papírra hogy élő embrió látható, 5 hetesen meg hogy egy szabályos petezsák :( :(

2016. máj. 13. 19:56
Csak el mentem délután , jól lebasztak hogy miért nem hamarabb mentem rendelés időben már nem tudnak uh csinálni , megvizsgált , az okát ismét nem tudtam meg ,nagyobb a méhem , azt mondta hogy ő ennek a terhességnek nem sok jót jósol :( :( Amióta megvizsgált azóta vérzek , a derekam leszakad , görcsölget a hasam , nem tudom mi lesz ..
20. lapbarna (válaszként erre: 19. - 937a2a883a)
2016. máj. 13. 16:29
Úgy legyen, hogy ennyi a probléma! De azért én elmennék orvoshoz. (Már annyi helyen írtam ezt az utóbbi mondatot, hogy azt lehetne hinni, hipochonder vagyok...😉!)
19. 937a2a883a (válaszként erre: 18. - Lapbarna)
2016. máj. 13. 16:22

Van olyan orvos (sajnos), aki nem veszi észre rögtön. Pláne terhességnél, mert akkor kapásból nem is erre gondolnak. Ha sokáig vérezget (barnázgat), akkor lehet jobban megnézik.


Amúgy nagyon sok esetben azt is lehet olvasni fórumokon, hogy progi pótlás mellett ugyanúgy vérezget, tehát nem az a gond, de az orvos egyszerűen nem tudja a választ, nem találja az okát.

18. lapbarna (válaszként erre: 17. - 937a2a883a)
2016. máj. 13. 15:15
Ja, lehet, de akkor azt az orvosnak látnia kellett volna, nem?
17. 937a2a883a (válaszként erre: 16. - Lapbarna)
2016. máj. 13. 15:08
Az is előfordulhat, hogy nem a progeszteron a gond, ezért nem múlik. Én mar hallottam olyat, hogy méhszájsebe lett valakinek és az vérezgetett folyamatosan a terhesség alatt, vagy csak érzékenyebb a méhszája vagy stb...
16. lapbarna (válaszként erre: 13. - Noricica1987)
2016. máj. 13. 14:52

Miért nem mész vissza az orvoshoz? Legalább újra meguh-ozna, látná, hogy mizu.

A progeszteron pótlással, ha jól tudom, a barnázásnam csökkennie kellene, ill. megszűnnie. Nyilván nincs méhen kívül, már ellenőrízték, hogy jó helyen van-e.

Én visszamennék a dokihoz, márcsak megnyugtatásképpen is.

Remélem, minden rendben lesz!!!

15. Bafi (válaszként erre: 13. - Noricica1987)
2016. máj. 13. 14:39
Én is utrot szedtem, a 12. htig. Meg magnéziumot. Onnantól barnáztam, hogy pozit teszteltem. Majd 7 hetesen elkezdett ömleni a vérem. Engem tuti nem sértett fel uhval a soki, mert 7 hetesen volt először uh, akkor csak hasi. Nem tudta megmondani az okát. Most 18 hetes vagyok.
2016. máj. 13. 14:32
Barátnőm 16 hetes koráig szedte a bogyót, mert folyamatosan barnázott. Utána már nem szedte, de akkor is visszatért neki többször. Az orvos azt mondta, hogy semmi gond nincs, nem is látja okát a vérzésnek (mert ugye a barna is az, csak megalvadva). Semmi gond nem volt végül, tehát ő pozitív példa.
2016. máj. 13. 14:22
Gyógyszert hármasával szedem kedd óta, nem múlt a barnás ugyan olyan mennyiség van , az orvos azt mondta péntekre el kell múlnia , de semmi :( :( , kedden nézték uh a baba fejlődik , elvileg nem onnan jön a vérzés, amióta kiderült hogy terhes vagyok azóta megvan a barnás folyás , nem tudják megmondani mitől, úgy döntöttem hogy beszed a gyógyszert , ha nem erősödik a folyás, ugyan ilyen marad mint volt addig nem megyek vissza ,majd ha csak elfogy a gyógyszer , és még mindig fent áll , annyira elvagyok keseredve :( :( :( :(
12. Noricica1987 (válaszként erre: 11. - 5236d12e25)
2016. máj. 11. 09:18
Nekem az orvos a magnéziumot nem mondta de én szedem ! Remélem péntekre elmúlik ha nem akkor megyek vissza , viszont erősödni nem erősödik
11. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Noricica1987)
2016. máj. 10. 20:48
8 hetesen kezdtem barnázni 13, hétig szedtem utrogestant és 4x2 magnéziumot.
10. Noricica1987 (válaszként erre: 9. - 937a2a883a)
2016. máj. 10. 14:18
Köszönöm !!! Én nem gondolok rosszra !! Bízom a gyógyszerben !! Nem lehet gond !!! Minden rendben lesz !! :)
2016. máj. 10. 13:53
Az a baj, hogy ebben az esetben is 50%-50% az esély a vetélésre és a baba megmaradására. Mindegyikre van példa jó sok. Én 2 napot barnáztam nagyon halványan, de utána rettegtem attól, hogy épp mikor jelentkezik nagyobb vérzés vagy egyszerűen csak visszamegyek és közlik, hogy gond van. Azonkívül, hogy betartod az orvos utasításait, nem tudsz mit tenni. A pozitív gondolkodás sokat segíthet. :) Tudom, könnyű mondani és nekem sem ment igazán, még most sem megy, de meg kell próbálni.
8. Noricica1987 (válaszként erre: 5. - Vevri)
2016. máj. 10. 13:42
És az napi szinten ? kb mennyi mennyiség !! Nekem egyenlőre egy tisztasági betétnyi barnás ?
7. Noricica1987 (válaszként erre: 3. - Glória2010)
2016. máj. 10. 13:41
Nekem is azt mondta hogy péntekre el kell múlnia !! Ma kezdetem el szedni
2016. máj. 10. 13:40
Köszönöm !! Próbálok nem aggódni , de az orvos azt mondta hogy ez a vetélés jele szokott lenni ,viszont az uh minden rendben volt ,még szívhangot t is mutattak :)
2016. máj. 10. 12:23

Szia!

Én 3 hete bevéreztem, kaptam Utrogestant, de még 2 hétig volt barnás folyásom utána. Pihenj, amennyit tudsz!

10+2 ma :)

2016. máj. 10. 12:21

Semmi értelme aggódni, azzal kb azt teszed, hogy stresszeled magad és a gyereket is, ami nem a legjobb. Ha elmúlik, nem az aggódástól és stressztől függ, tehát próbálj megnyugodni.


Amikor én voltam az első pár hétben, és ultrahanggal megvizsgáltak, nekem is volt egy ilyen enyhe barnás folyásom. A doki mondta, hogy lehet, hogy azzal az ultrahangos felszereléssel sértett meg valahogy, mivel ilyenkor nagyon vérdús az egész hüvely, méh, hogy az embrió jobban tudjon növekedni. Azon kivül az embrió ahogy növekedik el-elpattinthat egy hajszáleret, és ez ilyen formában ürül ki.


Természetes dolog, amíg barnás, nincs ok aggódásra. Amikor vérpiros, gondolkodás nélkül irány az orvos.


Én is Utrogestant kaptam, mint az előttem szólók, ha jól tudom az progeszteron tartalmú és segíti a beágyazódást.

2016. máj. 10. 12:13
6 hetesen voltam így, szintén utroestan hüvelykapszulát kaptam 3X1-et. Kb. 3 napig tartott, aztán elmúlt. Most 31 hetes vagyok.
2016. máj. 10. 12:11
Utragestan 100mg kapszulát kaptam napi 3x kell szednem
2016. máj. 10. 12:09
Sziasztok 7 hetes terhes vagyok , az 5 héttől 2 naponta barnás folyásom van , ma meg tegnap is volt ma az orvosnál kezdetem , nem látnak vérzésre utaló jelent , 7 hetes 7 mm es az embrió , aki így volt mi lett a vége? Annyira aggódóm !! 1 percenként a wc járom, és még ilyen nagyon sötét szerű,nyálkás, gomis valami jön ki !! Az orvos csak annyit mondott hogy ennek péntekre el kell múlnia ,ha nem menjek vissza !!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook