Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki próbálta már a Lives-t? Mik a tapasztalatok? fórum

Valaki próbálta már a Lives-t? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2017. márc. 3. 17:58

Ami a hirdető oldalán pozitív vélemény megjelenik az mind kamu! A forgalmazó találja ki. Ha figyelmesen megnézitek az ilyen volt- ilyen lett képeket látni fogjátok hogy különböző személyek vannak rajta.

Ha egy ilyen szer tényleg segítene akkor azt nem így terjesztenék. Gyógyszertárak forgalmaznák és a házi orvosod is ajánlaná! Ilyesmiket ne vegyetek!

Maximálisan kihasználnak benneteket!

10. Qksika (válaszként erre: 9. - Qksika)
2016. júl. 12. 13:42
Bocsi, most láttam meg, hogy nem fogytál semmit.
9. Qksika (válaszként erre: 8. - Ditta67)
2016. júl. 12. 13:41
Azért szóljál nekünk, ha 1 hét alatt 10 kilót fogysz!
8. Ditta67 (válaszként erre: 7. - Icus)
2016. júl. 10. 19:15

Ez az!

A telefonos is ámított, hogy egész falu rendeli, mert olyan szuper. 26000-ért még többet kapok rendeljem azt! Még szerencse, hogy nem azt rendeltem!

7. Icus (válaszként erre: 6. - Ditta67)
2016. jún. 26. 21:58
Ez az amit úgy reklámoznak, hogy 20 kilót fogyhatsz egy hónap allatt és tartsd be a hsználati utasítást, mert anorexiás lehetsz tőle??? Én is olvastam, és csak forgattam a szemeim, föleg a rengeteg pozitív hozzászólástól, én mindig szkeptikus vagyok az ilyen szerekkel kapcsolatban. Szerintem csak attól nem hízol amit nem eszel meg :(. Kiváncsi voltam mások véleményére, azért kerestem rá itt a Hoxán :) ..és már mindjárt van negatív tapasztalat :( Sajnos sokan alászaladtunk már ulyen vagy olyan csodaszereknek az életünk folyamán. Viszont addig jó, amíg csak a pénztárcánk bánja és nem az egészségünk :(
2016. jún. 24. 15:21

Én próbáltam. Akciós 16000- ért vettem 4 tasakkal 20 napra.

Egy dkg-ot nem fogytam, pedig még mozogtam is.

Betudom tanuló pénznek. Máskor nem ülök fel az ilyen reklámoknak.

2016. máj. 10. 06:41
Engem is erdekelne hogy van-e valakinek tapasztalata rola?
2016. máj. 9. 00:19
senki nem irta,hogy nincs eszed,és nem kell megenni a másikat!
3. Calibaby (válaszként erre: 2. - Hannababa13)
2016. máj. 8. 23:57
Tudom, hogy több oldalnyi leírás van. Azért kérdeztem, hogy valaki próbálta-e, mert a tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Az oldalakon mindenki sztárolja, de én nemtudom, hogy azok valós kommentek vagy kamuk. Köszi a segítséget, azért van annyi eszem, hogy ki gugliztam. :D
2016. máj. 8. 23:14

több oldalnyi leirás van róla,és véleményeket is találsz. ird be a keresőbe.


én nem ajánlom ,mert nem egészséges a tulzott gyors fogyás.

2016. máj. 8. 21:12
Sziasztok! Valaki próbálta már a Lives-t? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook