Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Valaki próbálta már a Lives-t? Mik a tapasztalatok?

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Más diéták

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

11. Bubu bácsi2017-03-03 17:58
Ami a hirdető oldalán pozitív vélemény megjelenik az mind kamu! A forgalmazó találja ki. Ha figyelmesen megnézitek az ilyen volt- ilyen lett képeket látni fogjátok hogy különböző személyek vannak rajta.
Ha egy ilyen szer tényleg segítene akkor azt nem így terjesztenék. Gyógyszertárak forgalmaznák és a házi orvosod is ajánlaná! Ilyesmiket ne vegyetek!
Maximálisan kihasználnak benneteket!

10. Qksika2016-07-12 13:42
Bocsi, most láttam meg, hogy nem fogytál semmit.
(válasz Qksika 9. hozzászólására)

9. Qksika2016-07-12 13:41
Azért szóljál nekünk, ha 1 hét alatt 10 kilót fogysz!
(válasz Ditta67 8. hozzászólására)

8. Ditta672016-07-10 19:15
Ez az!
A telefonos is ámított, hogy egész falu rendeli, mert olyan szuper. 26000-ért még többet kapok rendeljem azt! Még szerencse, hogy nem azt rendeltem!
(válasz Icus 7. hozzászólására)

7. Icus2016-06-26 21:58
Ez az amit úgy reklámoznak, hogy 20 kilót fogyhatsz egy hónap allatt és tartsd be a hsználati utasítást, mert anorexiás lehetsz tőle??? Én is olvastam, és csak forgattam a szemeim, föleg a rengeteg pozitív hozzászólástól, én mindig szkeptikus vagyok az ilyen szerekkel kapcsolatban. Szerintem csak attól nem hízol amit nem eszel meg :(. Kiváncsi voltam mások véleményére, azért kerestem rá itt a Hoxán :) ..és már mindjárt van negatív tapasztalat :( Sajnos sokan alászaladtunk már ulyen vagy olyan csodaszereknek az életünk folyamán. Viszont addig jó, amíg csak a pénztárcánk bánja és nem az egészségünk :(
(válasz Ditta67 6. hozzászólására)

6. Ditta672016-06-24 15:21
Én próbáltam. Akciós 16000- ért vettem 4 tasakkal 20 napra.
Egy dkg-ot nem fogytam, pedig még mozogtam is.
Betudom tanuló pénznek. Máskor nem ülök fel az ilyen reklámoknak.

5. ksmkovacs2016-05-10 06:41
Engem is erdekelne hogy van-e valakinek tapasztalata rola?

4. hannababa132016-05-09 00:19
senki nem irta,hogy nincs eszed,és nem kell megenni a másikat!

3. Calibaby2016-05-08 23:57
Tudom, hogy több oldalnyi leírás van. Azért kérdeztem, hogy valaki próbálta-e, mert a tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Az oldalakon mindenki sztárolja, de én nemtudom, hogy azok valós kommentek vagy kamuk. Köszi a segítséget, azért van annyi eszem, hogy ki gugliztam. :D
(válasz hannababa13 2. hozzászólására)

2. hannababa132016-05-08 23:14
több oldalnyi leirás van róla,és véleményeket is találsz. ird be a keresőbe.

én nem ajánlom ,mert nem egészséges a tulzott gyors fogyás.

1. Calibaby2016-05-08 21:12
Sziasztok! Valaki próbálta már a Lives-t? Mik a tapasztalatok?