Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Izmosodás terem nélkül fórum

Izmosodás terem nélkül (beszélgetős fórum)


17. 6085fd66ea (válaszként erre: 14. - Hajni1989)
2017. jún. 22. 12:51
Én is ebben a cipőben járok:) A fő, hogy mozogjunk!
16. hajni1989 (válaszként erre: 15. - 0099ef8a4f)
2016. jún. 8. 22:06
Nekem tetszik, hogy az intenzitással tudok játszani, és azzal is ,hogy mennyire Legyen nehéz a feladat. Az első pár alkalommal szörnyen balféknek éreztem magam.
15. 0099ef8a4f (válaszként erre: 14. - Hajni1989)
2016. jún. 2. 11:46

Szia,


Milyen tapasztalataid voltak trx-el? Én meg pont úgy tervezem, hogy ha lesz rá elég keret, szeretnék kipróbálni valamit falakon kívül. Sokat edzettem itthon, saját testúllyal,meg kettlebellel, plusz yoga.

2016. máj. 30. 14:36

Sziasztok.

Szeretnék csatlakozni a csapathoz, otthon szeretnék edzeni én is. Eddig jártam lovagolni, és trx-re tetszett is nagyon. Most olyan élethelyzetbe kerültem ,hogy jobban meg kell fontolnom ,hogy mire költök. Ezért szeretném otthon kivitelezni az edzést.

2016. máj. 9. 18:45
Edzés után pedig egyél fehérjetartalmú, könnyű vacsorát: halat, húst, tojást, némi zöldséggel, hogy tudjon az izom gyarapodni.
12. Amora (válaszként erre: 9. - Aryana)
2016. máj. 9. 05:57
Koszi, kiprobalom ezeket.
11. Amora (válaszként erre: 10. - Cb39e5debc)
2016. máj. 9. 05:56
Koszi, az is megvan. Videken elek egy nagy hazban, nagy kerttel. Hat te mennyit kapalsz Ricsike?
2016. máj. 8. 20:59
Menj kapálni.
9. Aryana (válaszként erre: 1. - Amora)
2016. máj. 8. 20:43

Azért nem érzed a farizomban a fáradást, mert kevés a sorozat.

Én 3×20-at minimum megcsinálok egy gyakorlatból, de elmegyek 100-ig is. Van is izomláz másnap :)

Régen én is terembe jártam, most otthon edzek és látványos a hatása.


Ezeket a gyakorlatokat (is) végzem - próbáld meg őket:


[link]

[link]

[link]


Itt találsz rengeteget, és nagyon pontosan mutatja be, hogy hogyan kell végezni:


[link]


Ez is nagyon jó videó:

[link]


Azt viszont tapasztalom, hogy sokkal jobb teremben gépekkel edzeni, én is szeretnék majd visszatérni.

8. emagdi (válaszként erre: 6. - Amora)
2016. máj. 8. 19:34

simán lehet hogy azért érzed a combod inkább, mert az relatíve gyengébb, mint a farizmod:)

ha szabályosan guggolsz, és nem érzel feszülést a térdeidben, akkor nincs gond.


próbálj kitöréseket is, vagy kitöréses sétát, ha találsz a parkban valami súlyt (követ, akármit), azt is használhatod nehezéknek.

7. 0099ef8a4f (válaszként erre: 6. - Amora)
2016. máj. 8. 17:51

Szia,


Lehetséges hogy nem elég széles a terpeszed és azért érzed jobbadán a combrészt dolgozni?

Valami olyasmit kell elképzelni, mint amikor egy székre szeretnél leülni, csak mélyebben. Lábfejet nem haladhatja meg a behajlított láb guggolásnál, és maga a láb, 45 fokban kifelé áll. Hát egyenes marad. Popsit tilos kitolni.

2016. máj. 8. 16:40
A másik, hogy gugolgatok is, tükörben néztem, szerintem szabályosan csinálom, mégsem érzem a farizomban a fáradást v izomlázat, ellenben a combon majd szétszakadt.
5. Amora (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2016. máj. 8. 16:39
Nincs ilyen pasim :-D De amugy nagyon tetszik. Reggelente a közeli sportpályán kocogok, mellette van egy játszótér, pár gyakorlatot ott is megtudok szerintem csinálni, de azt még mindig keveslem.
4. Amora (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2016. máj. 8. 16:33
:D köszi :D
2016. máj. 8. 16:02
2016. máj. 8. 15:47

szerintem az lenne a helyzetedben talán a legjobb, ha valamilyen komplett edzésprogramot kezdenél el követni.

a youtube-on rengeteg tornavideó van, amiket egy az egyben tudsz követni. van is erről itt egy fórum, ahol a csajok megbeszélik, hogy kinek mi vált be.


vagy van pl a kayla itsines féle bikini body guide program, ami több hetes, egymásra épülő feladatokkal és intenzitással. ez eredetileg könyv formátumú, rajzokkal illusztrált feladatsorok. (youtube-on vannak videói ahol bemutatja a feladatok helyes végrehajtását, de amúgy elég alap dolgok amúgy is).

ennek elég borsos ára van, és hát ugye olyat nem írunk le fórumban, hogy töltsd le to rrentes oldalról, mert azt nem szabad.

2016. máj. 8. 15:33
Lehetseges valamennyire izmosodni anelkul, hogy terembe jarnek? Milyen itthoni gyakorlatokat ismertek ami hatasos is valamennyire? Tudom, hogy a terem lenne a legjobb, de lehetetlen most oda eljutnom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook