Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szállásvadász-foglalt már náluk valaki? fórum

Szállásvadász-foglalt már náluk valaki? (tudásbázis kérdés)


11. paki1968 (válaszként erre: 10. - Viva70)
2016. máj. 8. 10:48
Köszönöm szépen, ez megnyugtató
10. viva70
2016. máj. 7. 20:16

Mi foglaltunk már a Szállásvadászon keresztül szállást pár éve. Akkor minden rendben volt. Valószínűleg a hétvége miatt nem válaszolnak. Ugyanez lehet a szállodánál is. Ott sincs bent az illetékes.

Április első szombatján foglaltunk le egy szállást, másik társaságon keresztül, de a legvégső visszaigazolás csak hétfőn érkezett meg. Hívtuk őket telefonon hétvégén, de aki felvette nem tudott érdemben nyilatkozni. Szóval, ne aggódj, biztos rendben lesz.

2016. máj. 7. 20:06
Mi a Booking.com -on foglaltunk márciusban, és ott sem kell mindig előre fizetni. csak mikor oda érkezel a szállásra. Mi Zakopane-ban voltunk.
8. paki1968 (válaszként erre: 7. - Bnedora)
2016. máj. 7. 19:35
Köszönöm.Várok hétfőig,hátha akkor válaszolnak.
2016. máj. 7. 19:34
Értem, akkor biztosan minden rendben van. Azért én valakit megkérnék, hogy hívja fel a szállodát, hogy minden rendben van-e.
2016. máj. 7. 19:32
Most mennénk harmadik alkalommal ebbe a szállodába.
2016. máj. 7. 19:31
A Szállásvadászon keresztül be kellett írni az ajánlatkérésbe,hogy hányan és mikor mennénk,és ők másnap válaszoltak,hogy egyeztettek a hotellel és ha akarom ,lefoglalhatom a szobákat.Írtam,hogy lefoglalnám és megkaptam a visszaigazolást.Tavly és tavaly előtt a Szállodakuponok.com oldalon is időpont megjelöléssel foglaltam.akkor nem volt gond.Ugyanebben a szállodában voltunk akkor is.
4. bnedora (válaszként erre: 3. - Paki1968)
2016. máj. 7. 19:29
És hogyan foglaltál szobát? Mert azt a hotellel egyeztetni kellene.
3. paki1968 (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2016. máj. 7. 19:27
Éppen ez az,hogy írtam a hotelnak,elolvasták,de nem válaszoltak,lehet a hétvége miatt?A Szállásvadásztól megkaptam a visszaigazolást,de nem tudom lehet-e bennük bízni.Telefonon nem tudok érdeklődni,mert siket vagyok
2016. máj. 7. 19:19
Velük még nem foglaltam, de ha beszéltél a hotellel, akkor kérj visszaigazolást a foglalásra.
2016. máj. 7. 19:17
Tegnap foglaltam a Szállásvadászon keresztül a Ramada Hotel Balatonalmádiba egy kedvezményes csomagot.megkaptam a visszaigazolást,hogy minden rendben,de nem kell előre fizetnem semmit.A szállodának is írtam,el is olvasták,de nem válaszoltak.A Szállásvadászon keresztül még soha nem foglaltam.Tudja valaki,hogy ilyenkor tényleg minden ok?Nem szeretnék úgy járni,hogy elmegyünk és nincs is helyünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook